Донецкий техникум промышленной автоматики

9 кращих конструкторів інтернет-магазинів (2018): рейтинг, опис, поради щодо вибору

 1. Що таке хостинг?
 2. Яким повинен бути ідеальний конструктор інтернет-магазину?
 3. Платні конструктори
 4. 2. UCoz
 5. 3. Nethouse
 6. 4. InSales
 7. 5. 1 C-UMI
 8. Безкоштовні конструктори
 9. 1. Wix
 10. 2. Jimdo
 11. 3. Setup
 12. 4. Weebly
 13. Разом

Онлайн-конструктор сайту - це той інструмент, який дозволяє швидко і порівняно недорого придбати власне інтернет-ресурсом.

Сьогодні ми розповімо, якими якостями повинні володіти кращі конструктори інтернет-магазинів і розглянемо найбільш популярні сервіси в 2017-2018 році.

Що таке хостинг?

Конструктор сайтів (КС) - спеціальний сервіс або ПЗ, що дозволяє без знання мов програмування створити веб-сайт. Створення та верстка сайту проходить в режимі реального часу у внутрішньому редакторі конструктора. КС може бути як самостійним продуктом ( Ucoz.ru , Jimdo.com ), Так і йти в якості додаткового. послуги хостингової компанії ( Hostiq.ua , Timeweb.com ).

Яким повинен бути ідеальний конструктор інтернет-магазину?

Простота, висока швидкість створення власного сайту та зрозумілий інтерфейс - саме такими характеристиками повинен володіти ідеальний конструктор для створення інтернет-магазину. Крім цього, вибираючи сервіс для створення інтернет-магазину, необхідно звернути увагу на наступні параметри:

 • Доступні варіанти дизайну, їх відповідність корпоративному стилю і можливість подальшого редагування шаблонів при необхідності.
 • Можливість приєднання власного доменного імені.
  Доступність імпорту / експорту товарів і цін. Вкрай важливо надавати користувачам актуальні ціни.
 • Можливість оптимізації ресурсу з метою ефективності подальших SEO-заходів. Сайт-билдер повинен дозволяти налаштовувати ЧПУ (людино-зрозумілі URL), переадресацію, редагувати файл robots.txt. Без подібних опцій неможливо буде організувати успішне пошукове просування сайту .
 • Зручність роботи з метаданими (Title, description, H1) і наявність можливості ручного (масового) заповнення мета-тегів. Цей момент також відноситься до SEO і відповідає за правильне індексування сторінок вашого веб-сайту.

Рекомендуємо статтю: Як правильно скласти Title: 18 актуальних рад з прикладами

Варто відзначити, що конструктор магазину не завжди може мати функціоналом, потрібним для виконання поставлених завдань і надавати можливість інтегрувати додаткові модулі.

А в разі необхідності перенести сайт на власний хостинг можуть виникнути труднощі (за надання початкових кодів доведеться заплатити, а в деяких конструкторах подібні можливості і зовсім не передбачені).

Важливо!

Основний недолік - неможливість або дорожнеча індивідуальних програмних рішень зовнішнього і внутрішнього типу, які можуть знадобитися саме вашому інтернет-бізнесу.

Щоб ви могли вибрати найкращий конструктор для інтернет-магазину з необхідним функціоналом, пропонуємо рейтинг сервісів працюють як на платній, так і на умовно-безкоштовній основі.

Рейтинг конструкторів інтернет-магазинів:

 1. Horoshop
 2. UCoz
 3. Wix
 4. Nethouse
 5. InSales
 6. 1 C-UMI
 7. Jimdo
 8. Weebly
 9. Setup

Платні конструктори

1. Horoshop

https://horoshop.com.ua

Даний сервіс містить непоганий набір функцій, необхідний для швидкого створення і успішного просування інтернет-магазину .
Крім можливості вибору шаблонів особливий упор платформа робить на SEO та окрему мобільну версію сайту.

Передбачено хороший набір SEO-налаштувань, серед яких можливість використання тегів microdata, унікальних заголовків, ключових слів і описів для кожної сторінки, а також створення зрозумілих URL.

Специфіка даного конструктора полягає в тому, що вам не потрібно буде платити щомісячну або щорічну абонплату.

Такий формат тут просто відсутня.

За створення магазину необхідно заплатити один раз, вибравши найбільш вподобаний з представлених тарифів. Стандартне рішення обійдеться приблизно в 370 USD, більш складні сайти з розширеним функціоналом доступні за 550-1100 USD.

При необхідності впровадження ще більшої кількості функцій можливо замовити доопрацювання індивідуальних модулів.

2. UCoz

https://www.ucoz.ru/

Другий у рейтингу сервіс uCoz, що відрізняється самим широким функціоналом і можливістю роботи з вихідним кодом.

Доступні додаткові модулі дозволяють створювати інтернет-магазини будь-якої складності. За 9,99 USD за місяць ви отримуєте мобільні шаблони, https, інтегрований SEO-модуль, резервне копіювання даних, а також безкоштовне надання домену і преміум-шаблону при передоплаті на рік.

До переваг даного веб-конструктора також можна віднести можливість експорту та імпорту товарів, синхронізацію з 1С, більше 15 варіантів онлайн-оплати і безліч інших корисних функцій.

Крута фішка uCoz - це можливість залучення партнерів (субагентів), які зможуть продавати свої товари, використовуючи вашу інтернет-майданчик. Також передбачено зручне адміністрування партнерських відносин (виплата комісійних, статистика продажів).

3. Nethouse

http://nethouse.ru/

Nethouse пропонує користувачам два платних пакета послуг.

Так тариф «Майстер» з обмеженням в 50 товарів коштує 5 USD за місяць, а просунутий варіант «Бізнес» - 16 USD (при оплаті за 10000 товарних позицій).

При виборі бізнес-тарифу ви отримуєте солідний функціонал, що включає SEO-настройки, системи аналітики, онлайн-платежів, можливість зміни структури сайту, інструменти ретаргетінга.

Сильні сторони Nethouse - простий і зручний інтерфейс, який буде зрозумілий навіть новачкам, які не мають досвіду роботи з конструкторами і відносно невисока вартість. В якості додаткових послуг сервіс пропонує контекстну рекламу, аудит і «переїзд» сайту.

Корисним також буде впровадження систем обліку, підключення корпоративної пошти і онлайн-консультанта. Налаштування SMS-повідомлень дозволить інформувати клієнтів про стан замовлення, проведення акцій і т. Д.

4. InSales

https://www.insales.ru

InSales - це спеціалізований онлайн-конструктор, орієнтований виключно на створення інтернет-магазинів. Функціональність даного сервісу вражає.

Єдиний мінус - рекордно висока вартість, серед аналогів.

За використання сервісу InSales доведеться заплатити мінімум 21 USD за місяць (доступний обмежений функціонал і 1000 товарних позицій), бізнес-варіант же обійдеться в 72 USD і дозволяє розміщувати до 20000 товарів, а також надасть масу додаткових можливостей, серед яких інтеграція з 1С, CRM і службами доставки.

Даний конструктор підійде для великих інтернет-магазинів.

5. 1 C-UMI

https://umi.ru/

Конструктор сайтів для інтернет-магазину 1 C-UMI має яскраво вираженими «магазинними» функціями (синхронізація з 1С, додатковий модуль «Мій склад», зручна вивантаження і завантаження товарів).

Присутній солідний пакет налаштувань орієнтований на SEO, можливість інтеграції з сервісом SeoPult і доступ до підключення систем аналітики. Якість шаблонів і можливості їх налаштування дещо поступаються попереднім сервісів. Проте, отримати гідний результат можна шляхом правок CSS-файлу.

При передоплаті на рік вартість використання сервісу складе 14 USD, на 10 років - приблизно 4 USD. Головна особливість 1C-UMI - можливість повного викупу сайту, за яку потрібно віддати приблизно в 440 USD.

Безкоштовні конструктори

Основною перевагою таких сайт-білдерів є, звичайно ж, наявність можливості безкоштовного створення веб-сайту (іншими словами, наявність безкоштовних «пакетів» розміщення). Але, при цьому, ви отримуєте значні обмеження, як за кількістю розміщених товарів, так і по функціональності. Вибір на користь безкоштовного онлайн-конструктора може бути виправданий у випадку дуже обмеженого бюджету або на самому старті роботи в e-commerce.

1. Wix

http://wix.com

Онлайн-конструктор для створення інтернет-магазину або сайту Wix виділяється своїми шаблонами з яскравими дизайнами, і можливістю їх подальшого редагування. Саме якість зовнішнього вигляду шаблонів і інтуїтивно-зрозуміла робота з ними привертає велику кількість користувачів. Також в Wix доступна підтримка SEO-параметрів і створення мобільних сайтів.

Недолік безкоштовного використання даного конструктора - домен третього рівня виду імяпользователя.wixsite.com / імясайта. Підключити власний домен і отримати доступ до додаткових можливостей можна перейшовши на один з преміум-планів з оплатою від 16 USD на місяць.

2. Jimdo

https://www.jimdo.com

Серед базових опцій Jimdo доступні професійні шаблони з сучасними дизайнами і можливістю їх зміни за допомогою зручного візуального редактора. Передбачена мобільна версія сайту, інструменти для соцмереж, а також можливість додавання блогу і відеозаписів. Безкоштовно ви також отримуєте захист сайту за допомогою https і 500 Мб дискового простору.

У безкоштовної версії шаблонів досить мало, однак можлива їх кастомизация. Панель управління має простий дизайн, але до нього потрібно звикнути. Недолік - доменне ім'я третього рівня.

При переході на один з платних варіантів (6-15 USD на місяць) домен ви отримуєте безкоштовно, а також надається доступ до налаштування SEO-параметрів і статистикою.

3. Setup

http://setup.ru

Безкоштовний конструктор інтернет-магазинів Setup надає досить великий вибір дизайнів, згрупованих для зручності користувачів в категорії, серед яких є адаптивні шаблони. Інтерфейс відрізняється простотою, що дозволяє легко опанувати сервісом навіть новачкові.

Видаляти або додавати окремі блоки в шаблонах в безкоштовному тарифі неможливо. Доступне з'єднання пошти до сайту, систем збору статистики, інтеграція з соціальними мережами, підключення свого домену.

Щоб отримати більш просунуті можливості можна вибрати платний тариф (3-5 USD за місяць).

4. Weebly

https://www.weebly.com

Скориставшись сервісом Weebly, ви безкоштовно отримуєте піддомен на weebly.com, 500 Мб для зберігання даних, захищене SSL-з'єднання, а також інструменти для оптимізації сайту і залучення потенційних клієнтів.

Сервіс пропонує досить зручну систему керування вмістом, а також можливість зміни шаблону і редагування коду веб-сторінок. Недолік безкоштовної версії - доменне ім'я третього рівня.

Для отримання додаткових функцій сайту і інструментів онлайн-торгівлі доступні платні тарифи від 12 USD за місяць (при передоплаті за рік). Платний функціонал покриває більшість потреб інтернет-магазину, проте поступається можливостям інших веб-конструкторів.

Разом

Перед вибором конструктора для вашого сайту дайте відповідь на питання:

 1. Скільки товарів у вас буде?
 2. Чи потрібні будуть доопрацювання після запуску?
 3. Чи потрібна підтримка 1С або іншого софта?
 4. Чи буде проводитися SEO оптимізація або запуск інших маркетингових активностей.

Маючи відповіді на ці питання ви підберете правильний конструктор інтернет-магазинів для вашої ситуації.

Що таке хостинг?
Яким повинен бути ідеальний конструктор інтернет-магазину?
Що таке хостинг?
Яким повинен бути ідеальний конструктор інтернет-магазину?
Чи потрібні будуть доопрацювання після запуску?
Чи потрібна підтримка 1С або іншого софта?