Донецкий техникум промышленной автоматики

8 найстрашніших вірусів

Єдина приваблива річ, яка може бути у вірусах, - це візуальне оформлення дії деяких з них в той час, коли вони вже починають руйнувати вашу систему. Тільки найстрашніші на вигляд віруси всіх часів і народів - в честь свята Хеллоуїн! Більшість з них походять ще до часів DOS, коли віруси писалися не стільки заради отримання прибутку, скільки для самоствердження вірусів. Тому не всі вони були руйнівними, проте якщо ви мали з ними справу, то знаєте, що і це приносило чимало клопоту. Єдина приваблива річ, яка може бути у вірусах, - це візуальне оформлення дії деяких з них в той час, коли вони вже починають руйнувати вашу систему

Cascade.

Немає нічого страшнішого, ніж дивитися, як руйнується твоя операційна система Немає нічого страшнішого, ніж дивитися, як руйнується твоя операційна система. вірус Cascade звірствував з кінця 80-х до початку 90-х. Вірус викликав «осипання» символів на екрані, не даючи комп'ютера нормально працювати. Причому процес цей було не зупинити. Між іншим, чи не здається вам, що саме Cascade надихнув творців «Стар Трек: Вояджер» в одному з епізодів показати аналогічний вірус з тією ж назвою ?

MadMan.

«Тебе ніщо не врятує, друг, тепер ти в моїй владі «Тебе ніщо не врятує, друг, тепер ти в моїй владі!» - цей DOS-вірус не мав руйнівної сили, проте його ефектна поява на екрані у вигляді якогось примруженого чоловічого погляду з червоними очима і цього тексту викликало певні емоції. Спроби відключити його видавали напис: «Я стежу за тобою!» Нічого страшного, просто нескладний скрипт. Але який ефект!

СНІД (AIDS).

Один з найбільш, мабуть, без смаку створених вірусів за всю історію Один з найбільш, мабуть, без смаку створених вірусів за всю історію. З'явившись на початку 90-х років, ця зараза блокувала екран користувача, виводила на нього дуже неприємне і затягнуте вітання, після чого повідомляла, що система заражена СНІДом. Систему необхідно було перезавантажити, після чого було потрібно замінити інфіковані .com-файли.

Черепа (Skuller).

цей троян   був створений в 2004 році для мобільної ОС Symbian цей троян був створений в 2004 році для мобільної ОС Symbian. Він маскувався під додаток для прикраси інтерфейсу смартфона, замінюючи стандартні іконки на черепа з кістками. Однак при цьому самі програми, іконки яких змінювалися, переставали працювати. Фахівці «Лабораторії Касперського» називали цей шкідливий «троянським вандалом». І тоді це був тільки початок поширення мобільних шкідливих програм. І вони ще не були такі небезпечні, як нинішні.

Tequila.

«   Текіла »   заражала « Текіла » заражала .exe-файли DOS. Як тільки засланец інфікував чверть всієї системи, на екран виводилися мерехтливий фрактал Мандельброта і наступне повідомлення: «... T.TEQUILA's свіжа версія. Пишіть нам за адресою T.TEQUILA / PoBox 543/6312 St'hausen Switzerland. З любов'ю до вас, LINDA ПИВО і ТЕКИЛА назавжди! »Це була, звичайно, відносно нешкідлива« вертушка », однак поява на екрані фрактала Мандельброта було ефектним.

Kuku.

Ще один DOS-вірус з яскравою картинкою, який міг викликати певний переляк у кожного, хто стурбований цілісністю і безпекою своєї системи Ще один DOS-вірус з яскравою картинкою, який міг викликати певний переляк у кожного, хто стурбований цілісністю і безпекою своєї системи. На екрані з'являлася різнобарвна плитка, яка заповнювала весь екран в той час, як на екрані мигала напис по-російськи « ку-ку ! ».

Rigel.

Цей вірус для Windows спрацьовував 22 грудня Цей вірус для Windows спрацьовував 22 грудня. У його завдання входило зміна всіх іконок в бібліотеці системи випадковим чином. На працездатність це ніяк не впливало, але через візуального хаосу неприємностей було чимало.

Gruel.

Цей Windows-черв'як   був одним з перших фальшивих антивірусів, що імітували оновлення системи безпеки Цей Windows-черв'як був одним з перших фальшивих антивірусів, що імітували оновлення системи безпеки. Насправді ніяка система безпеки, звичайно, не оновлювалася. Після запуску з'являлося неправдиве повідомлення про помилку, відкривалися різні стандартні системні папки і навіть лоток CD-ROM. Потім з'являлася довга фраза: «Ваш комп'ютер тепер мій. Чому? Тому що я ніколи нічого не робив, а тут подумав: а чи не зробити гидоту? Запам'ятай - ТЕПЕР ТВІЙ КОМП'ЮТЕР У МОЇЙ ВЛАДИ! Windows - відстій! Я цього більше не потерплю! »І далі вогненна підпис:« KILLERGUATE ». До речі, на відміну від попередніх, цілком невинних вірусів, цей був неприємним. Він видаляв опцію «Запуск» з меню «Старт», і його було вкрай важко видалити з системи.

Чому?
Тому що я ніколи нічого не робив, а тут подумав: а чи не зробити гидоту?