Донецкий техникум промышленной автоматики

8 Березня - листівки на мобільний

Переживши 23-е лютого і привітавши чоловіків традиційним для шкарпетки для гоління комплектом, представниці слабкої статі чекають від нас взаємності в Міжнародний жіночий день

Переживши 23-е лютого і привітавши чоловіків традиційним для шкарпетки для гоління комплектом, представниці слабкої статі чекають від нас взаємності в Міжнародний жіночий день. Чи не образити вразливих дівчат та жінок відсутністю уваги допоможе невеликий, але оригінальний подарунок - голосове послання з колекції додатка 8 Березня - листівки на мобільний.

Для відправки привітання досить знати лише номер телефону - обраної персони на мобільний надійде дзвінок, і, знявши трубку, вона почує призначені їй слова. Не потрібно турбуватися про доставку - статус листівки завжди можна побачити в додатку, а в разі успішного її прослуховування на смартфон надійде push-повідомлення.

У колекції програми є голосові поздоровлення на будь-який смак - для зручності вони відсортовані по одержувачам. Тут найдутсяоткриткі для дружини, дочки, бабусі, мами, подруги і т.д. Важливим розділом є іменні привітання - Олени, Маші і Наташі, що не входять в список подруг або коханих, 8-го березня теж не залишаться без уваги.

Щоб не помилитися з вибором слів, перед відправкою привітання можна прослухати і прочитати його текст. Для пунктуальних людей передбачена відкладена доставка листівки із зазначенням точного часу.

Кожне відправлене голосове привітання зменшує рахунок користувача на один бал. Поповнювати його потрібно за реальні гроші. Вартість трьох листівок - 200 рублів. Протестувати можливості програми можна безкоштовно - після установки на рахунок зараховується бал.

Протестувати можливості програми можна безкоштовно - після установки на рахунок зараховується бал

На честь свята розробники 8 Березня - листівки на мобільнийсделалі додаток безкоштовним - в зв'язку з цим всі витрати на привітання обмежуються лише кількістю дівчат у адресній книзі смартфона і щедрістю користувача. Економити не варто - в наступному році буде нове 23-е лютого.

Завантажити 23 лютого - листівки на мобільний в App Store