Донецкий техникум промышленной автоматики

7 способів зустріти свою любов в Барселоні

  1. 1. Сайт для зустрічей MeetUp
  2. 2. Експрес побачення
  3. 3. BARселона
  4. 4. Нові знайомства, нові місця
  5. 5. Клуби та нічне життя
  6. 6. Посміятися до сліз
  7. 7. Просто прогулятися вулицями Барселони

Барселона, це місто з дивовижною атмосферою, різноманітними тапас-барах і барвистою архітектурою на кожному розі. Перлина Каталонії не тільки місто творів Гауді, але і відмінне місце, щоб десь за поворотом звивистих вуличок зустріти кохання всього свого життя! Це місто, може бути, і не має славу романтичного Парижа, але він ідеально підходить для зустрічі другої половинки. Як прийнято у всій Іспанії, в тому числі і Каталонії, місцеві жителі тут, як правило, не поспішають стати розсудливим до 30 років, а то і пізніше.

Так що, якщо ви опинилися в Барселоні і не проти нових знайомств, прочитайте наш путівник «7 способів зустріти свою любов в Барселоні»!

1. Сайт для зустрічей MeetUp

Сайт для зустрічей MeetUp

Хоча фраза "протилежності притягуються" іноді і працює, ми все-таки дотримуємося думки про союзах людей зі схожими інтересами. Вашій увазі пропонується сайт знайомств MeetUp . Хоча цей сайт і є звичайним сайтом для зустрічі людей зі спільними інтересами та організації різних заходів, таких як, йога в парку, виїзди на природу, експрес побачення і багато іншого, він відмінно підходить для зустрічі своєї другої половинки в Барселоні.

2. Експрес побачення

Потрапити на таке побачення в Барселоні дуже просто. Від вас вимагається лише заповнити онлайн-анкету та оплатити подія, на яку ви збираєтеся піти. Існує 2 таких сайту для знайомств в Барселоні: Happy Dates і Singles Dating Barcelonа. Якщо вам не сподобався ваш перший співрозмовник, не впадайте у відчай, адже ці побачення тривають всього 4-5 хвилин! Коли вечір підійде до кінця, ви зможете подивитися всіх людей з якими у вас були побачення в живу на сайті, і визначитися з ким з них у вас найбільше інтересів.

3. BARселона

Приїхали в Барселону в поодинці Приїхали в Барселону в поодинці? Не поспішайте сумувати! Бари цього чудового міста можуть запропонувати не тільки смачні напої і приємне проведення часу ... Бар Margarita Blue і бар Chupitos, які розташувалися в готичному кварталі, сподобаються публіці, якій вже давно за 20. Бар L'Ovella Negra в районі Раваль зовсім вже іншого плану, відомий своєї інтернаціональної атмосферою, нескінченним кількістю пива і безкоштовним попкорном. Познайомитися з новими людьми в Барселони барах простіше просто, а більшість іспанців говорить також і англійською, що ще більше вам спростить завдання.

4. Нові знайомства, нові місця

Подорожі в поодинці іноді бувають досить цікавими, але ви повинні визнати, подорожувати з друзями набагато веселіше. Сайт Ludicum Barcelona організовує заходи вихідного дня, екскурсії та багато іншого для холостяків. Ви зможете відпочити за розумною ціною і відвідати такі місця, як Толедо, Саламанка і Ібіца. Вони також влаштовують безліч розваг в центрі Барселони, наприклад: урок фотографії, живопису або вечері.

5. Клуби та нічне життя

Одну річ, яку ви повинні знати про Барселоні, що це місто ніколи не спить. Клубів в Барселоні таку кількість, що вони буквально зустрічаються на кожному кроці і користуються популярність, як у іспанських холостяків, так і в іноземців. У них грають ді-джеї різних напрямків від старої школи до сучасних світових міксів. На барі вам запропонують величезний вибір коктейлів на будь-який смак. Як бачите бути холостяком в Барселоні це настояща привілей! Якщо ви зацікавлені у відвідуванні одного з Барселони клубів , Де холостяки просто захоплюють танцпол, загляньте в клуб Oshum або Duvet Barcelona. Але якщо ви відносите себе до любителю вечірок біля пляжу, то вам прямо в клуби Opium Mar і Danzatoria, які знаходяться в знаменитій клубної зоні Port Olímpic.

6. Посміятися до сліз

Шукаєте де б розважитися вночі і повеселитися на повну котушку? У нас для вас намічений відмінний план! Заклад Teatreneu є свого роду імпровізацією театру, який підлаштовується під свою публіку. А публіка в свою чергу бере безпосередню участь у виставі. Цей заклад спеціально орієнтоване на самотню публіку. Новизна - це головний принцип в Teatreneu, а це значить, кожна з ночей унікальна і не повторюється 2 рази. Єдина спільна риса, яка характерна для кожного їх шоу, - ви будете сміятися до упаду.

Порада: Заздалегідь до поїздки в Барселону вивчіть хоча б базові елементи іспанського, адже щоб насолодитися цим спектаклем в повній мірі, ви повинні розуміти, що відбувається на сцені.

7. Просто прогулятися вулицями Барселони

Просто прогулятися вулицями Барселони

Ви можете вважати це старомодним, але немає нічого поганого в прогулянці по місту! Насолоджуючись чудовою архітектурою і пам'ятками, ви можете зустріти свою долю, хто знає ?! Цей варіант може здатися не таким дієвим в порівнянні з іншими, але ви ніколи не знаєте, як може все закрутитися від простого фотографування архітектури Гауді до кави в сусідньому кафе з людиною, який розділяє ваші інтереси. У будь-якому випадку, одне ми можемо сказати напевно, Барселона сповнене сюрпризів, і це відмінне місце, щоб познайомитися з новими людьми!

Насолоджуючись чудовою архітектурою і пам'ятками, ви можете зустріти свою долю, хто знає ?