Донецкий техникум промышленной автоматики

7 рад для реклами в Facebook. Advanced level

  1. 1. Використовуйте відеорекламу, щоб зібрати аудиторії
  2. 2. Запускайте ваших рекламні оголошення в певній послідовності
  3. 3. Продавати тільки «теплою» аудиторії
  4. 4. Використовуйте сегментированное звіти
  5. 5. сегментує аудиторії і робіть копії оголошень
  6. 6. Продвигайте контент з високим показником залученості
  7. 7. Чи відстежуєте конверсії на всіх рівнях вашої воронки продажу за допомогою інструменту «відстеження...
  8. На закінчення

Facebook дає безмежні можливості для оптимізації і збільшення конверсій. Ми публікуємо для вас переклад статті Андреа Вол, автора книги «Facebook Marketing All-in-One Dummies» і експерта в області реклами на Facebook.

Андреа ділиться своїм досвідом і кращими тактиками роботи. Швидше за все, ви вже використовуєте якісь з цих прийомів в своїх рекламних кампаніях, але, ми сподіваємося, що ви зможете почерпнути для себе корисну інформацію. Адже головне в рекламі в social media - це постійно пробувати щось нове, запускати різні тести і відстежувати те, що не працює.

Перед тим, як ми почнемо, ви повинні переконатися, що на вашому сайті встановлено конверсійний піксель Facebook.

Піксель Facebook - це невелика частина коду, скрипт, який ви додаєте на ваш вебсайт. Він відстежує всілякі дії на вашому сайті. Після його установки ви зможете налаштовувати ремаркетинг, відстежувати різні події і навіть атрибути дій, що здійснюються відвідувачами вашого сайту.

Знайти піксель Facebook можна в меню Ads Manager:

Знайти піксель Facebook можна в меню Ads Manager:

Покрокова установка пікселя на вебсайт максимально докладно описана з самому інтерфейсі Facebook Ads при виборі налаштувань пікселя.

Обов'язково потрібно встановити відстеження переходів на кожному етапі вашої воронки продажів. Ви можете відстежувати їх як через стандартні події, так і через індивідуально настроюються конверсії. Обов'язково потрібно встановити відстеження переходів на кожному етапі вашої воронки продажів

Стандартний код конверсії - це додаткова строчка коду, яка додається до базового піксель коду на сторінку Thank you page вашого сайту.

Індивідуально настроюється конверсія задається вами на основі правил для URL адрес вашого сайту. Кожен акаунт може мати до 40 таких конверсій.

Переконайтеся в коректності роботи пікселя перед стартом роботи з рекламою. Після установки пікселя ви будете знати, скільки коштує кожен лід, скільки абсолютно продажів на вашому сайті і які результати від реклами приносить кожне ваше оголошення.

Якщо все готово, то давайте, нарешті, перейдемо до просунутим тактикам реклами на Facebook:

1. Використовуйте відеорекламу, щоб зібрати аудиторії

Відеореклама на Facebook - це дуже актуальна тема, тим більше, що Facebook дає унікальну можливість таргінг на людей, які вже взаємодіяли з вашим контентом. Це одна з найновіших фішок в інтернет-маркетингу, з'явилася зовсім недавно.

Щоб скористатися цією настройкою, спочатку в головному меню виберіть «Аудиторії»:

Щоб скористатися цією настройкою, спочатку в головному меню виберіть «Аудиторії»:

Потім натисніть на Індивідуалізовані аудиторії:

Потім натисніть на Індивідуалізовані аудиторії:

і виберіть Залучення на Facebook (Engagement on Facebook в англомовній версії):

і виберіть Залучення на Facebook (Engagement on Facebook в англомовній версії):

(Якщо ви не бачите цієї опції, значить вона ще недоступна для вас, але незабаром повинна з'явитися.)

Ви можете вибирати різні рівні залученості користувачів:

Особисто я вважаю за краще користуватися опцією «подивилися не менше 10 секунд». Тільки є одне обмеження - розмір обраної аудиторії повинен становити не менше 1000 чоловік, щоб на них можна було старгетіроваться.

Якщо зазвичай перегляд відео коштує приблизно $ 0.01 йди $ 0.02, то 1000 переглядів вашого ролика обійдеться вам приблизно в 10-20 $, або навіть менше, все залежить від вашої аудиторії. Плюс до цього ви можете згрупувати цілий набір відеороликів для однієї налаштованої аудиторії, і тоді ви зберете всіх користувачів, хто бачив все ваші недавні відеозапису.

Плюс до цього ви можете згрупувати цілий набір відеороликів для однієї налаштованої аудиторії, і тоді ви зберете всіх користувачів, хто бачив все ваші недавні відеозапису

В результаті у вас з'являється можливість показувати рекламу «підігрітої» аудиторії, тим, хто вже більш лояльні до вашого контенту.

2. Запускайте ваших рекламні оголошення в певній послідовності

Інша дуже цікава техніка, яку застосовують просунуті маркетологи - це послідовний запуск рекламних оголошень.

Я використовувала комбінацію з одного оголошення з картинкою про безкоштовний міні-курс, який прямував за трьома відеороликів з Лайфхак.

Я використовувала комбінацію з одного оголошення з картинкою про безкоштовний міні-курс, який прямував за трьома відеороликів з Лайфхак

Потім я склала певний розклад показу оголошень на одну і ту ж аудиторію. Одночасно я також використовувала индивидуализированную аудиторію, щоб зробити ретаргетінг на тих, хто вже подивився мій перший відео-рада і мій другий відео-рада.

Оголошення # 1 показувалося користувачам після того, як вони послідовно подивилися всі три відео-ради. А кожен з них я послідовно запускала по черзі на термін в один день.

Ви, можливо, помітили, що моє відео для ретаргетінга коштувало дорожче, але це природно, адже вужча аудиторія завжди коштує дорожче.

Ви, можливо, помітили, що моє відео для ретаргетінга коштувало дорожче, але це природно, адже вужча аудиторія завжди коштує дорожче

У фінальний день я запустила відразу два оголошення, які таргінг на тих, хто одночасно відвідав мій вебсайт і подивився всі мої відео. В результаті цієї синхронізованою кампанії продажу зросли на 350% в порівнянні з мого минулого рекламною кампанією місяцем раніше!

Ви також можете налаштовувати окремо показ різних оголошень різним аудиторіям. Наприклад, людям, які відвідали різні сторінки сайту, ви показуєте різні оголошення.

Джо Лумер дуже добре реалізував цей метод за допомогою Carousel Ads з трьома різними картинки, провідними на сторінки різних тестів на його сайті. Коли ви вибираєте, до якого типу маркетологів ви ставитеся, Джон збирає різні індивідуалізовані аудиторії на основі вашого візиту на сайт, і потім показує вам різні типи контенту.

Коли ви вибираєте, до якого типу маркетологів ви ставитеся, Джон збирає різні індивідуалізовані аудиторії на основі вашого візиту на сайт, і потім показує вам різні типи контенту

Тільки є одне обмеження для цього підходу - вам потрібно набрати не менше 1000 відвідувачів на кожну цільову сторінку сайту, щоб зібралася індивідуалізована аудиторія, і щоб ви змогли на неї потім таргінг. Не забувайте про це!

3. Продавати тільки «теплою» аудиторії

Продажі на Facebook відрізняються від продажів через контекст, тому що тут люди не так активно шукають саме ваше рішення, ваш продукт. Ви таргетіруетесь на інтереси і демографію, а не на пошукові запити, коли хтось шукає рішення саме в даний момент.

Індивідуалізовані аудиторії можна налаштувати на основі бази email ваших передплатників, або на основі відвідувачів сайту, що переглянули певні його сторінки, або людей, що переглянули ваші відео. Це допомагає вам знижувати витрати на рекламу, тому що ви показуєте рекламу людям, які найбільш ймовірно конвертує.

Це допомагає вам знижувати витрати на рекламу, тому що ви показуєте рекламу людям, які найбільш ймовірно конвертує

4. Використовуйте сегментированное звіти

Багато маркетологи не використовують сегментовані звіти (вкладка Breakdown або «Розбиття» в російськомовному інтерфейсі), щоб подивитися які сегменти конвертуються краще за інших. У той час, як ми не можемо побачити, які ключові слова конвертувати краще (як, наприклад, в контексті), але ми може отсегментіровать результати за місцем розміщення, статтю, віком і навіть за часом показу, ну і за багатьма іншими показниками.


Коли ви використовуєте розбивку звітів, ви можете призупинити неефективні сегменти. У цьому прикладі розташування Mobile News Feed (стрічка новин на мобільних пристроях) конвертувалося на 26% краще за інших.

Тобто ви можете виділити місця розміщення в різні групи оголошень для більш тонкого управління бюджетом. Коли ви вибираєте для показу всі можливі місця розміщення в одній групі оголошення, оптимізувати бюджет згідно їх ефективності не вийде.

Для порівняння, в наступному наборі оголошень місце розміщення Right Column (права колонка) для ретаргетінга працює краще в порівнянні з News Feed on Desktop (новинна стрічка на десктопах).

Для порівняння, в наступному наборі оголошень місце розміщення Right Column (права колонка) для ретаргетінга працює краще в порівнянні з News Feed on Desktop (новинна стрічка на десктопах)

Місце розміщення Right Column (права колонка) зазвичай не дуже добре помітна і працює тільки на десктопах, але я помітила, що вона добре працює для ретаргетінга, тому що люди дізнаються ваш бренд.

5. сегментує аудиторії і робіть копії оголошень

Сегментує ваші аудиторії, щоб протестувати, які з них конвертуються краще. Потім ви можете робити копії ваших оголошень спеціально на обрані вами сегменти. Ви можете акцентувати увагу на вашій рекламі, додаючи до тексту слова, релевантні певного таргетингу або сегменту.

У прикладі нижче ми використовували комбінацію таргетингу на посаді плюс місце навчання, і в текстах оголошення згадували соответсвенно посади. В результаті деякі сегменти спрацювали навіть краще, ніж ретаргетінговий трафік.

В результаті деякі сегменти спрацювали навіть краще, ніж ретаргетінговий трафік

Комбінації таргетинг на соцдем і інтереси може працювати дуже добре, але не забувайте робити різні тести.

6. Продвигайте контент з високим показником залученості

Промо постів може бути «простим» способом просування вашого контенту в новинній стрічці на тлі тенденції поступового зниження органічного охоплення. Але я завжди була супротивника просто просування вашого контенту передплатникам. Цей спосіб просування заточений на збільшення залученості тільки цього поста. Плюс ви не будете вливати гроші тільки в те, щоб набрати побільше лайкою від не передплатників вашої сторінки, які потім ніколи більше не побачать ваш контент.

Денні Ю недавно показав мені пару кейсів, де він просував пост в комбінації з орієнтуванням на індивідуалізовані аудиторії, і цей варіант допоміг йому збільшити число передплатників і конверсій.

У цьому прикладі при витратах в 20 $ ми отримали величезну залученість і 20% конверсію для магазину від Golden State Warriors.

І використання таргетингу за ключовими словами (інтересам), які безпосередньо релевантні посаді, дозволили промо цього відео набрати б про льшой охоплення і велика кількість переглядів за невеликий бюджет.

Як Денніс визначає, що пост буде добре просуватися? Він дивиться на поточній фігурі був залученості поста, і якщо він вже досяг 10% (тобто щонайменше 10% людей, які побачили пост, провзаємодіяти з ним), він ставить пост в просування. Це означає, що при включенні промо даного поста, він природним чином буде мати більшу віральность, і при низькій вартості дасть велике охоплення.

Це правило не обов'язково підходить для всіх. У вашому випадку показник залученості може бути не 10%, а 8% або 7%, залежить від того, який показник залученості в вашому паблік вважається високим.

У вашому випадку показник залученості може бути не 10%, а 8% або 7%, залежить від того, який показник залученості в вашому паблік вважається високим

7. Чи відстежуєте конверсії на всіх рівнях вашої воронки продажу за допомогою інструменту «відстеження конверсій»

Якщо ваша воронка продажів має кілька кроків, переконайтеся в тому, що ви відстежуєте кожен з них за допомогою установки стандартних кодів відстеження від Facebook.

Всі стандартні коди відстеження грунтуються на пікселі Facebook. який встановлюється на всі сторінки вашого сайту.

який встановлюється на всі сторінки вашого сайту

Коли хтось додає що-небудь в кошик на вашому сайті, але не робить покупку, ви можете бачити це в звітах Facebook. У прикладі нижче саме верхнє оголошення конвертується в фінальні продажу майже в два рази краще, ніж четверте оголошення, яке має багато конверсій «в корзину», але не так багато, що відбулися продажів.

У прикладі нижче саме верхнє оголошення конвертується в фінальні продажу майже в два рази краще, ніж четверте оголошення, яке має багато конверсій «в корзину», але не так багато, що відбулися продажів

Також ви можете створювати індивідуалізовані аудиторії з тих людей, хто додав ваш продукт в кошик, але не купив. А потім старгетіроваться на них з окремими оголошеннями - це супер-ефективно!

На закінчення

Реклама на Facebook може давати вас високий ROI, повернення коштів, вкладених в рекламу, але у вас також є можливість злити величезна кількість грошей в нікуди, якщо ви будете дотримуватися підходу «просто запустити це і забути». Переконайтеся, що ви готові постійно переглядати детальну статистику, запускати різні тести і зупиняти те, що не працює. До речі, ось ще одна корисна стаття про 5 крутих стратегій для таргетированной реклами.

Сподіваюся, що ми підкинули вам кілька хороших ідей для поліпшення ваших нинішніх і майбутніх рекламних кампаній на Facebook. Хоча, може, ми пропустили ще якісь цікаві способи?

Оригінал статті: 7 Advanced Tactics Pro Facebook Marketers Use to Boost Conversions з сайту copyhackers.com .

Переклад - Марія Рябухина, Adventum.

Фото на превью статті - PolinaPolina .

Як Денніс визначає, що пост буде добре просуватися?
Хоча, може, ми пропустили ще якісь цікаві способи?