Донецкий техникум промышленной автоматики

6 способів збільшити продажі перед Днем Святого Валентина

 1. Запропонуйте в січні «Валентина» знижку, яка зникне на початку лютого
 2. Замовте упаковки з романтичним дизайном
 3. Закупити / замовте в січні lovey dovey stuff ( «любовні» речі)
 4. Запропонуйте his-her sets - набори «для неї + для нього»
 5. «Закохані, поділіться любов'ю!» - оголосіть про благодійні відрахування з продажів
 6. Пам'ятайте, що «Валентина» святкують не тільки пари

Знаєте кращий спосіб подолати спад попиту в січні? Відразу після Нового Року розгорніть акції продажу до Дня Святого Валентина! Адже мало хто з ваших конкурентів на початку січня пам'ятає, що до свята закоханих залишилося всього 40 днів - пише Джулія Гіффорд в блозі порталу Printful.com, переводить Evo.business Знаєте кращий спосіб подолати спад попиту в січні

Фото: Artywear.crafta.ua

Ця стаття призначена не для магазинів, що продають один з п'яти найбільш продаваних перед Valentines Day товарів - очевидно, такі магазини і самі пам'ятають, що до валу продажів на день закоханих варто готуватися за кілька місяців.

А самі п'ять головних «Валентина» товарів Великобританії за даними дослідження агентства Antavo такі:

 • Вітальні листівки - 65% покупців.
 • Сертифікати або інші форми замовлення на побачення в ресторані, готелі - 44%.
 • Солодощі - 38%.
 • Квіти - 32%.
 • Подарункові сертифікати (на покупки в магазинах біжутерії та ювелірних виробів; косметики; на послуги спа і краси) - 19% покупців.

Отже, якщо ви продаєте одяг або інші неназвані товари - ви жодним чином не повинні пропускати це свято. Зауважте, що перераховані топ-п'ять - переважно подарунки, що здійснюються чоловіками. А що ж дарують жінки? Можливо, саме ваш товар!

Можна з упевненістю сказати, що щорічно спостерігається аналогічне зростання і інших, самих різних онлайн-покупок в першій половині лютого. А якщо ви спробуєте - то ще й в січні.

Ось кілька ідей, які допоможуть вам збільшити продажі перед самим романтичним днем ​​року.

1

Запропонуйте в січні «Валентина» знижку, яка зникне на початку лютого

Для генерування січневих лидов можна застосувати найпростіший хід, але з особливо продають візуально-інформаційним контентом.

А саме, запропонуйте акційну знижку (або тимчасову безумовно-безкоштовну доставку) - але оформите цю акцію нагадуваннями про швидке «Валентині», про страшний ажіотаж і перевантаженості поштових служб на початку лютого, про націнки, частих в цей період.

І, звичайно ж, потрібні романтичні мотиви дизайну, всілякі серця - на сайті, в розсилках, в рекламі.

2

Замовте упаковки з романтичним дизайном

Замовте упаковки з любовними, романтичними мотивами. І рекламуйте весь січень і половину лютого ваші товари в таких упаковках.

На самих упаковках краще обійтися без вузькоспеціального тексту про лютому або Валентині. Можливо, комусь знадобиться романтична упаковка і в інші місяці (наприклад, для весілля). Так у вас заодно з'явиться і своя фішка, вигідне відміну від продавців-конкурентів.

Фото: Weddingcards.crafta.ua

3

Закупити / замовте в січні lovey dovey stuff ( «любовні» речі)

Lovey dovey stuff - товари з «сердешкамі» і зображеннями «мімімішних» обіймів і поцілунків або ласкавих тварин. Все це масово розкуповують перед 14 лютого.

Однак слід бути обережним - в цій сфері багато занадто неутилітарні дрібничок, так званих валентинок, які ніхто не купить з 15 лютого до наступного січня.

Тому оптимальний варіант - купувати тільки функціональні романтично оформлені вироби. Скажімо, той самий одяг або різноманітні підставки - знову ж таки, без згадки дати і назви свята. Важливо оцінювати, наскільки закуплені вами lovey dovey stuff будуть продаватися протягом всього іншого року.

Якщо у ваших постачальників немає нічого підходящого за якістю або за закупівельною ціною - зробіть наступне. На початку січня або раніше знайдіть місцевого виробника і терміново замовте йому партію товару з будь-яким нескладним романтичним дизайном.

Фото: Woodpresent.crafta.ua

Не бійтеся вперше вступати на дизайнерську стезю: прості форми подібного оформлення неважко створити або знайти і непрофесіоналові.

Так, найпростіша одноколірна футболка з простим рівним контуром серця спереду в одному британському магазині перед «Валентином» продається сотнями штук в тиждень. Невже ви не змогли б замовити своєї місцевій фабриці подібний виріб?

Невже ви не змогли б замовити своєї місцевій фабриці подібний виріб

Photo: Etsy.com/shop/InspiredNow Photo: Etsy Фото: Ecowalnut.crafta.ua

4

Запропонуйте his-her sets - набори «для неї + для нього»

Продавайте два своїх «Валентина» товару набором за зниженою підсумкової ціною. Адже відомо, що в сім'ях багато подарунки дружини і чоловіки вибирають собі самі - і лише оплачуються такі подарунки другою половиною. При тому не хвилюйтеся: будь-яка пара без проблем поділить витрати після покупки набору (оплачуваної кимось одним з них).

Принцип парності можна застосувати:

 • До абсолютно різних товарах для неї і для нього.
 • До тих товарів, які трохи відрізняються за видом, мають особливості дизайну - як футболки.
 • До такої продукції, відмінності якої прописані тільки в нанесеному тексті - а самі вироби (скажімо, чашки) при цьому однакові. У майже повної ідентичності пари можуть побачити свою милу філософію. Не кажучи вже про те, що є пари однієї статі - і вони в цей день купують подарунки; в тому числі, могли б купувати і набори.

Але в січні і початку лютого таку категорію варто ще й посилено рекламувати; прописувати в розсилках; створювати під неї на сайті магазина банери, кнопки, інші клікабельні заклики до дії.

Але в січні і початку лютого таку категорію варто ще й посилено рекламувати; прописувати в розсилках; створювати під неї на сайті магазина банери, кнопки, інші клікабельні заклики до дії

Фото: Crafta.ua/member/kuradovec.yuliya

5

«Закохані, поділіться любов'ю!» - оголосіть про благодійні відрахування з продажів

Заклик поділитися любов'ю дуже потужно впливає на тих, у кого є кому дарувати щось на День Святого Валентина.

Ви можете оголосити, що з кожного замовлення перед цим днем ​​відправляєте 5% або 10% відсотків вартості тих чи інших, хто потребує допомоги людям і проектам. І це часто виявляється психологічним тригером, надихаючим відвідувачів перед Днем Любові на здійснення покупки в вашому магазині.

6

Пам'ятайте, що «Валентина» святкують не тільки пари

І наостанок нагадаємо про те, що подарунки в день Святого Валентина не обмежуються людьми «в стосунках».

Деякі люди влаштовують святкові зустрічі і дарують подарунки в цей день і однокласникам / одногрупникам, і колегам по роботі, і друзям, і дітям, і навіть домашнім тваринам.

Photo: Etsy.com/shop/BabySquishyCheeks

Це відкриває двері для цілого ряду маркетингових можливостей. Наприклад, свої «неромантичним» товари ви все одно можете обігравати «предвалентінним» повідомленням про те, що друзі, колеги, собаки закохаються в ці подарунки!

Також можна вивчити і замовити:

 • Подарунки на День Святого Валентина на Сrafta.ua
 • Подарунки на День Святого Валентина на Etsy.com

Тranslated from English. Source: Printful.com/blog . Author: Julia Gifford

Матеріали по темі

А що ж дарують жінки?
Невже ви не змогли б замовити своєї місцевій фабриці подібний виріб?