Донецкий техникум промышленной автоматики

6 веб-додатків для створення логотипів

  1. LogoEase LogoEase - безкоштовний сервіс, який дозволяє з легкістю створювати різні логотипи. Щоб...
  2. CoolText
  3. FlamingText
  4. Logaster
  5. Online Logo Maker

LogoEase

LogoEase

LogoEase - безкоштовний сервіс, який дозволяє з легкістю створювати різні логотипи. Щоб почати ним користуватися, натисніть кнопку Start your logo в панелі інструментів сайту і відкрийте редактор. Потім вибирайте шаблон, який можна змінювати: додати свій текст, вибрати шрифт, змінити масштаб, заповнити різними кольорами і багато іншого. Після цього залишиться скачати файл з логотипом в форматі ZIP і використовувати його на своєму сайті або в блозі.

LogoEase →

LogoMaker

LogoMaker

Цей сервіс дуже схожий на попередній. Спочатку необхідно вибрати відповідну категорію, потім визначитися з одним з безлічі зразків, а потім відредагувати його на свій розсуд. Сайт дозволяє завантажувати до шести логотипів безкоштовно. На додаток до цього користувачі можуть придбати файли з високою роздільною здатністю, створені за допомогою LogoMaker, які можуть бути використані для поліграфії, друку візиток і плакатів.

LogoMaker →

CoolText

CoolText

CoolText - дійсно крута штука, яка дозволяє створювати ефектні лого досить простими засобами. Цей сервіс працює тільки з текстовими логотипами, але кількість можливих варіантів їх оформлення настільки велике, що ви точно знайдете собі щось до смаку. Тут ви можете в пару кліків отримати результат, для досягнення якого вам знадобилися б годинник навчання і спеціальні програми. Завантажити логотип можна в різних графічних форматах, включаючи PNG, JPG і GIF. Ви можете також створити кнопки для ваших сайтів і завантажити різноманітні шрифти з величезного списку.

CoolText →

FlamingText

FlamingText

Ще один генератор текстових логотипів. Нехай вас не бентежить назва: одними тільки ефектами полум'я справа не обмежується. Всього тут понад 200 різних ефектів, і деякі з них дуже кумедні. Алгоритм роботи той же: вибираємо ефект, вводимо потрібний текст, редагуємо властивості, зберігаємо. До речі, крім уже звичних PNG, JPG і GIF, тут є і PSD.

FlamingText →

Logaster

Logaster

Logaster - онлайн-сервіс для створення логотипів і елементів фірмового стилю. Шість мільйонів користувачів вже оцінили плюси роботи з цим сервісом. Логотипи, розроблені з його допомогою, з'явилися в 167 країнах світу на всьому - від візиток і фірмових бланків до сайтів і білбордів.

Logaster →

Online Logo Maker

Online Logo Maker

Цей редактор справляє враження завдяки своєму дизайну і числу доступних опцій. Створення логотипу включає в себе вибір з великої бібліотеки сервісу необхідних елементів, додавання написів, а потім їх редагування та налагодження. Зберегти логотип можна в форматі PNG. Зрозуміло, платний тариф передбачає набагато більш велику бібліотеку елементів і додаткові функції.

Online Logo Maker →

А вам доводилося користуватися автоматичними генераторами логотипів?