Донецкий техникум промышленной автоматики

5MinCab запустило в Сиктивкарі перша автоматизована пакетувальна мобільний додаток для виклику таксі «БНК

У Росії стартував власний Uber. сервіс таксі 5 хвилин , Призначений для пошуку, виклику і оплати таксі або приватних водіїв, почав працювати в Республіці Комі. Сиктивкар став пілотним містом для запуску 5хвилин. Жителі столиці зможуть першими випробувати програму, що дозволяє пасажирам вибирати не тільки водія, але і ціну поїздки. Серед перших своїх користувачів 5 хвилин розіграє сертифікат номіналом 50 тисяч рублів на придбання дорогоцінних виробів в одному з ювелірних магазинів Сиктивкара. У Росії стартував власний Uber

5MinCab - новий гравець на ринку таксі в Росії. Мобільний додаток розроблено для платформ iOS і Android і доступно для скачування в магазинах AppStore і Google Play . Програмне забезпечення функціонує на смартфонах і планшетах.

Особливо новий онлайн-сервіс сподобається тим, хто постійно пересувається і не любить витрачати багато часу на виклик таксі. Всього за кілька натискань кнопок можна замовити машину, відзначити точку подачі і точку призначення на карті, уточнити попередню вартість поїздки, вибрати опції замовлення - клас машини, дитяче крісло, великий багаж, перевезення тварини, а також залишити свої додаткові побажання. Все - без участі диспетчера таксі. Крім того, будь-який пасажир може вибрати свого «улюбленого» водія зі списку відгукнулися водіїв і вже з ним сторгуватися за ціною поїздки через чат додатки. Онлайн-сервіс запропонує своїм користувачам середню по регіону ціну поїздки, а ось знижувати її або підвищувати - залишиться справою лише водія і його пасажира.

Онлайн-сервіс запропонує своїм користувачам середню по регіону ціну поїздки, а ось знижувати її або підвищувати - залишиться справою лише водія і його пасажира

Ідеї ​​авторів онлайн-сервісу 5хвилин напевно сподобаються і Сиктивкарський водіям. Ще недавно співробітники служб таксі в столиці Комі нарікали на «драконівські» умови роботи з рядом диспетчерських служб, занижують вартість поїздок і встановлювали для водіїв високі внески за приєднання до служби. Онлайн-сервіс 5хвилин повністю виключає роботу диспетчерських служб. Користувачі можуть самостійно зареєструватися в додатку в статусі водія. Графік роботи, вартість поїздок, час прибуття до пасажира - будуть визначатися самими водіями. Сервіс виконає роль комунікатора і чату між пасажиром і його водієм і рівномірно розподілить замовлення між таксистами.

Така автоматизація процесу, що не припускає людської участі, істотно зменшує ціну поїздок на таксі 5хвилин за рахунок виключення з процесу цілого штату диспетчерів і зниження накладних витрат, що не можуть не оцінити пасажири. А для водіїв новий онлайн-сервіс може стати не тільки джерелом регулярних замовлень і постійного заробітку, а й дозволить отримувати їм компенсаційні виплати за короткі поїздки.

Можливості системи 5хвилин набагато ширше. Розробники запрошують долучитися до програми і таксопарки і знизити свої витрати з управління автомобілями. Для груп мобільний додаток пропонує зручну адмін-панель і спеціальний тариф.

У самому додатку, крім функції виклику таксі, передбачені добірки завжди свіжих новин про події та явища в світі таксі і пасажирських перевезень. На даний момент 5хвилин працює тільки в Сиктивкарі, але вже найближчим часом намічено запуск і в інших містах. За новинами проекту можна стежити на офіційному сайті 5minut.taxi , А також в офіційних акаунтах « ВКонтакте », Facebook , Twitter . «Живе» спілкування можливо за телефоном гарячої лінії 8-800-200-93-35. Дзвінок по Росії безкоштовний.

Ну а в честь 95-річчя Республіки Комі і свого запуску першого автоматизоване мобільне таксі в Сиктивкарі 5хвилин проведе розіграш серед своїх користувачів і подарує 50 тисяч рублів золотом. Щоб стати учасником «великого» розіграшу, досить буде завантажити безкоштовний додаток 5 хвилинах на свій мобільний пристрій, вступити в групу 5хвилин « ВКонтакте », Зробити репост запису про розіграші на свою сторінку і не видаляти його до закінчення розіграшу. Підсумки будуть підведені 25 серпня 2016 року в 20.00 за московським часом. Переможця вибере рандом, він стане володарем подарункового сертифіката номіналом 50000 рублів на придбання дорогоцінних виробів в одному з ювелірних магазинів Сиктивкара.