Донецкий техникум промышленной автоматики

5 кращих плагінів для реклами в WordPress

 1. Високий рівень плагін для реклами на сторінках AdsPlace'r Pro
 2. Плагін для реклами New Adman
 3. Плагін для вставки постових і реклами в пост Постовий 1.2
 4. Потужний плагін для управління будь-якою рекламою на WordPress Simple Ads Manager
 5. Простий плагін для ротації банерів і реклами AdRotate
 6. Зручні фішки цього плагіна для реклами в WordPress:
 7. Як можна налаштувати рекламу в плагіні WordPress WhyDoWork AdSense:

Можна довго старанно вставляти рекламу в шаблон WordPress вручну, а можна використовувати для вставки реклами плагіни зі зручним функціоналів і простими налаштуваннями Можна довго старанно вставляти рекламу в шаблон WordPress вручну, а можна використовувати для вставки реклами плагіни зі зручним функціоналів і простими налаштуваннями. Я хочу вам сьогодні розповісти про 5 кращих плагінів для реклами в WordPress, за допомогою котрих ви без правки коду шаблону зможете легко і просто розмістити постові, контекст або банери на ваш сайт або блог, налаштувати ротацію реклами, вказати час розміщення банерів, збільшити дохід з реклами - і інші корисні фішки.

Я думаю, це стане в нагоді кожному, хто збирається ефективно монетизувати свій сайт або блог. Отже, поки я шукав матеріали для статті і читав про плагіни, я знайшов штук 30 різноманітних плагінів для реклами в WordPress, але писати про всі я не бачу сенсу, так що я відібрав для вас тільки найкращі та функціональні WordPress плагіни.

Високий рівень плагін для реклами на сторінках AdsPlace'r Pro

Відразу скажу, що плагін платний, коштує на даний момент 799 рублів на один домен Відразу скажу, що плагін платний, коштує на даний момент 799 рублів на один домен. Є безкоштовний варіант AdsPlace'r, який можна завантажити тут - суть та ж, але функціонал сильно обрізаний (хоча все одно краще, ніж у знайомого багатьом New Adman). Але у цього плагіна в рази більше можливостей і способів збільшити дохід з реклами, в тому числі і з користувачів, що приходять на сайт з мобільних пристроїв, і найголовніше - з тих, хто використовує AddBlock (а таких зараз дуже багато, і всю вашу грамотно налаштовану рекламу вони просто не бачать).

Особливості та головні фішки цього плагіна:

 1. 1. Можна віддавати різну рекламу відвідувачам з ПК і з мобільних пристроїв;
 2. 2. Вставка реклами на початку і в кінці статті і всередині неї після певного абзацу в налаштуваннях;
 3. 3. Для великих сторінок - можна додати два різних блоку всередині статті, також після певної кількості абзаців;
 4. 4. Використання шорткодов - створення додаткових оголошень, які за допомогою шорткода можна вставити в будь-яке місце сторінки;
 5. 5. Орієнтування по ОС, пристроїв і країнам - для більш тонкої настройки реклами на сайті;
 6. 6. Робота з AddBlock - створення альтернативних оголошень з проханням відключити його або використання банерної реклами CPA, яку пропускає AddBlock (якщо картинка на вашому сайті);
 7. 7. Можливо виводити або відключити рекламу для різних типів записів сайту і різних рубрик;
 8. 8. Простий спосіб відключення реклами в окремих статтях - просто зняти галочку.

Ось скріншот - вставка потрібно рекламного коду, який буде виводитися після 6-го абзацу в статті:

Детальніше прочитати про плагін AdsPlace'r Pro для реклами можна на цій сторінці , Там є і інструкція, і опис, і більше скріншотів, ну і можливість купити його.

Плагін для реклами New Adman

Цей WordPress плагін вміє вставляти рекламу без правки коду шаблону:

 1. - На головній перед усіма записами;
 2. - На початку статті;
 3. - У середині статті;
 4. - В кінці статті

- На головній перед усіма записами;  - На початку статті;  - У середині статті;  - В кінці статті

На скріншоті видно админка плагіна - ви просто вставляєте потрібний код в потрібне місце, а плагін сам виводить рекламу в ваших записах. При додаванні нового запису - є можливість поставити галочку "не відображати рекламу на сторінці". Завантажити плагін можна тут . Почитати докладніше про New Adman - можна в моїй старій записи.

Плагін для вставки постових і реклами в пост Постовий 1.2

Дуже простий російськомовний плагін, за допомогою якого можна полегшити собі життя, розміщуючи постові на своєму блозі. Суть проста, ви завантажуєте плагін постовий 1.2 , Встановлюєте його і в налаштуваннях бачите таку картину:

Як бачите, можна налаштувати, де саме виводити постової - на початку або в кінці запису - причому один раз на весь блог. Крім того, якщо ви не використовуєте тег More - можна заборонити висновок постового на головну сторінку блогу, а залишити його тільки в пості. Ще один корисний момент - окремий клас в CSS стилях для постового - можна налаштувати і отримати стильний висновок постового, відмінний від вашої запису.

На сторінці створення нового запису або редагування старої у вас з'являється нове поле, куди і потрібно вставляти html код всіх ваших постових в цьому записі.

На сторінці створення нового запису або редагування старої у вас з'являється нове поле, куди і потрібно вставляти html код всіх ваших постових в цьому записі

Потужний плагін для управління будь-якою рекламою на WordPress Simple Ads Manager

Відмінний плагін, який може замінити вам все решта рекламні плагіни WordPress. З його допомогою можна створювати окремі рекламні зони, в них додавати свої оголошення - в будь-якій формі, розуміє Html код, Java Script і навіть Php код. Мільйон налаштувань як для зон, так і для кожного оголошення, купа загальних налаштувань. Загалом, я навіть скріншотів понаробляти не зміг, так як у мене налаштування на сторінку без прокрутки не влазять.

Також вміє налаштовувати ротацію рекламних оголошень і банерів - для збільшення доходів з блогу. Можна налаштувати - де показувати групу оголошень з ротацією або одне оголошення - на головній, в рубриках, в записах, тільки на сторінках, тільки з таким-то ID і так далі. Веде статистику кліків і показів, якщо ви при настройках вказали ціни - ще й доходи вважали.

Ще один плюс цього плагіна - він русифікований, причому самим розробником. Ось такий розділ "Реклама" з'явиться у вас в адмінці WordPress. Вставляти на свій сайт рекламні оголошення або рекламні місця з ротацією можна - за допомогою готових віджетів, в запис - за допомогою коротких кодів, в шаблони теми - вбудовувати за допомогою спеціальних функцій. докладніше - в мануалі.

Загалом, пропоную завантажити повністю русифікований плагін Simple Ads Manager тут , А весь мануал почитати на сайті розробника тут . Щоб ви не лякалися, що плагін важить 500 Кб скажу відразу - для роботи на морді сайту використовується тільки 23 Кб, решта - потрібно для потужної адмінки плагіна.

Простий плагін для ротації банерів і реклами AdRotate

Попередній плагін для реклами в WordPress - дуже потужний і функціональний. Вміє майже все, що тільки можна придумати. Але не для всіх блогів і сайтів потрібен такий складний в настройках плагін. Тому я пропоную вам більш простий його варіант: плагін AdRotate для WordPress (клікабельно).

Тут все просто - створюєте нові групи під кожне рекламне місце на сайті, додаєте туди один або кілька банерів - як вам більше подобається. Після за допомогою php коду - додаєте в шаблон групу банерів в ротації або один банер. Останнє стане в нагоді - якщо ви продали якийсь банер, скажімо, на місяць, і вас попросили розмістити його без ротації. Завантажити плагін AdRotate можна тут за прямим посиланням.

Зручні фішки цього плагіна для реклами в WordPress:

 1. - Проста вмонтовувані в шаблон за допомогою короткого php коду - код ви знайдете в кожній створеній вами групи банерів або кожного окремого банера.
 2. - Можливість задати термін розміщення банера - так ви точно не забудете, коли і на скільки продали якесь рекламне місце на сайті.
 3. - Статистика по всім рекламним місцях - показує покази та кліки.
 4. - Вставка будь-якого html і Java Script коду - можна додавати і флеш банери і контекстну рекламу, наприклад - Яндекс Директ, Бегун і Google Adsense - в ротації.

Пограємось з рекламою з плагіном WhyDoWork AdSense

Останній 5-й рекламний плагін з даного огляду - це плагін WhyDoWork AdSense. Він вміє вставляти рекламу в різні місця вашого блогу абсолютно автономно і самостійно, вам не доведеться правити файли шаблону, потрібно просто налаштувати плагін - і він сам почне працювати.

Всього в плагіні є 10 місць під ваші коди реклами. Спочатку цей плагін створювався під Adsense, але і Яндекс Директ туди прекрасно вставляється, а також - коди банерів для залучення рефералів і так далі. Ось так виглядає:

Ось так виглядає:

Клікаєте на кожен "Code #" - і вставляєте потрібний вам код. Після цього залишається тільки налаштувати відображення блоків реклами на блозі WordPress. Для цього вам ось така таблиця налаштувань (скріншот клікабельним).

Для цього вам ось така таблиця налаштувань (скріншот клікабельним)

Завантажити плагін WhyDoWork AdSense можна тут .

Як можна налаштувати рекламу в плагіні WordPress WhyDoWork AdSense:

 1. - На кожній сторінці можна вивести до трьох рекламних оголошень (пов'язано з політикою Adsense).
 2. - Можливий висновок на головній (в Рахів та категоріях в тому числі), на сторінках блогу, в окремих записах, в записах, старше Х днів. Останнє стане в нагоді тим, хто не хоче діставати рекламою своїх постійних читачів, тому показуєте рекламу тільки в постах старше 7 днів, наприклад.
 3. - Гнучка настройка розташування реклами: на початку посту (праворуч, ліворуч, посередині), в середині поста (праворуч, ліворуч, посередині), в кінці поста, випадковим обрацом
 4. - Відображення реклами в конкретних постах (В налаштуваннях Show to post number - застосовується для сторінок, де виводиться кілька постів, наприклад в категоріях або архівах).
 5. - Можливість виключити окремі пости або сторінки. Якщо ви не хочете показувати рекламу в якихось своїх записах - вкажіть ID цих записів в налаштуваннях.

І наостанок хочу розповісти про сайт, який стане в нагоді тим, кого цікавить покрокове створення блогу. Зайдіть на сайт Blogomaniy.ru - корисно новачкам і ви знайдете там статті, покрокове керівництво, яке дозволить вам швидко освоїти основи сайтобудування і створення блогу. Там же ви знайдете теми для блогу WordPress - шаблони дизайну, а також корисні копалини і нові плагіни WordPress для розширення можливостей вашого блогу. Успіхів!

На цьому я, мабуть закінчу. Сподіваюся, ця стаття була вам корисною. Я чесно писав її майже цілий день, тому буду дуже вдячний вам за ретвіт запису через блок "Поділитися" від Яндекса трохи нижче. - можна в моїй старій записи.
Цікаві пости на "Сайтоведе":