Донецкий техникум промышленной автоматики

45 Смішно простих способів Використовуйте HTML вбудований код (1 з 3)

  1. Відео & Музика
  2. Зображень і слайдів
  3. Незвичайні Банери сайту

Якщо ви були в світі онлайн для будь-якої кількості часу, ви, ймовірно, зіткнутися з деякими

Якщо ви були в світі онлайн для будь-якої кількості часу, ви, ймовірно, зіткнутися з деякими ... чекати його ... код!

Так, що страшно слово. І в стороні від проходження секретні замітки в середній школі, більшість з нас хоче, щоб залишитися так далеко від нього, як можна.

Але я тут, щоб сказати вам, не боятися - бо, якщо ви можете скопіювати & паста, Ви можете написати, дитина!

Ви коли-небудь бачили невеликий уривок з HTML коду, який виглядає приблизно так?

<HREF = "HTTP://website.com/" TARGET = "_ blank"> <IMG SRC = "HTTP://www.website.com/images/white-beach-sunset.jpg" ширина = "300" висота = "225" Alt = "Фото Білий пляж" /> </a>

Незалежно від того, чому ви перебуваєте на межсетях, використовуючи маленькі шматочки HTML коду може зробити величезну різницю в додати пікантність вашої сторінки Facebook, сайт, або цільової сторінки - і це легко!

Чи готові ви прийняти ваші навички скопіювати і вставити в наступний рівень? Давайте стрибати в!

Відео & Музика

Чи знаєте ви, що після перегляду відео, 46% люди кажуть, що вони будуть більш схильні шукати більш детальну інформацію про цей товар або послугу?

Як експерт Social Media, Марі Сміт, каже - 2013 є рік відео . Тому що відео є таким потужним форма маркетингу, Я хотів би поділитися з вами деякими способами, щоб тягнути в відео (і музика) на свій сторінці Facebook, сайт, або цільової сторінки.

1. Код відношення YouTube відео і плейлистів на будь-якій сторінці, щоб отримати це повідомлення через. Просто натисніть на опцію Вставити відповідно до відео, потім скопіюйте та вставте HTML-код вбудовування на свою сторінку!

2. Vimeo це сервіс відео дуже схожа на YouTube, крім призначений для більш професійної, більш якісні фільми. На щастя, вони роблять це дуже легко вставляти свої відео. Просто натисніть кнопку Share на будь-якому відео, і скопіюйте код, який з'являється в спливаючому вікні.

3. Показати свої дивовижні музичні смаки шляхом розміщення Spotify пісню або плейлист прямо на вашій сторінці. Просто клацніть правою кнопкою миші на назву пісні або альбому, який ви хочете, і виберіть Копіювати Вставити код.

4. Soundcloud є найбільшим співтовариством художників, смуги, подкастер, і композитори. Легко вставляти ваші улюблені пісні та списки відтворення, натиснувши на кнопку Share і копіювання "Код віджета."

Зображень і слайдів

Зображень і слайдів

Картинка коштує тисячі слів - який багато читати. Правильне використання графіки та зображень на будь-якій сторінці в Facebook або на сайті може значно зберегти користувачів 'увагу, і зменшити показник відмов.

Ось кілька способів, щоб використовувати HTML вставляти код, щоб отримати деякі заводний графіки на вашому сайті.

5. Показати ваші гарні Picasa фотографії на будь-якому Facebook сторінку або сайт за допомогою Picasa Слайд-шоу . Він буквально займає всього кілька секунд, щоб ввести настройки, потім скопіювати HTML-код і вставте його!

6. У вас є слайди, які ви використовуєте для вебінарів і конференцій? Завантажуйте і вставляти презентація SlideShare щоб отримати це дивовижне змісту в Інтернеті. Додати кнопки в соцмережі на тій же сторінці і використовувати вміст, щоб збільшити ваш соціальної участі.

7 7. Ви коли-небудь бачили Prezi? Якщо ні, Ви ніколи не бачили слайд-шоу, як це . Використовуйте Prezi для створення і вбудовування неймовірні презентації, і ваші користувачі будуть вам вдячні!

8. Тепер це один досить унікальний - "Торкнутися & Відкрийте для себе" з ThingLink . Це трохи прохолодною інструмент дозволяє робити графіку і зображення і накладення відео, звуки, музика, текст, і більш.

Незвичайні Банери сайту

Ви коли-небудь були на сайт і побачив прекрасний анімований або обертаючи прапор у верхній частині сторінки? Може бути, гарячі взуття сезону з'являються і зникають, або деякі популярні пункти продажу біжить банер просторі.

Незалежно від мети, красиві якісні банери можуть допомогти привернути увагу в ваших клієнтів і підвищити довіру до вашого веб-сайті.

9. HTML5 є останньою і найкращою в інтернет мовами, але HTML5 Banner Maker подбає про знаючи, як його код. Легко створювати складні і красиві банерів і зображення в HTML5, які працюють на будь-якому пристрої.

10. банер Снек- це онлайн Banner Maker додаток, яке допоможе вам створювати інтерактивні оголошення флеш банерів і інший контент зі швидкістю світла. Створення привабливого і досить банер і розмістити його на своєму сайті легко скопіювати і вставити HTML код.

Ну що у вас є - 10 способи використання HTML вставляти код для мультимедійних цілей. Чи є ці хороші поради, або ви регулярно використовувати будь-який з них? Скажи мені, в коментарях нижче!

Переконайтеся в тому, щоб перевірити Частина 2: Соціальні медіа HTML вкладається !

Ви коли-небудь бачили невеликий уривок з HTML коду, який виглядає приблизно так?
Чи готові ви прийняти ваші навички скопіювати і вставити в наступний рівень?
Чи є ці хороші поради, або ви регулярно використовувати будь-який з них?