Донецкий техникум промышленной автоматики

4 способи знайти роботу, коли немає нічого підходящого

Шукайте і обов'язково знайдете.

Фото: pixabay

часом пошуки роботи не дають нічого, крім зневіри і розчарування. Розсилка резюме пачками, десятки дзвінків в день залишаються без відповіді, а ви - без роботи.

експерти Work.ua дали чотири рад, як знайти роботу, коли немає нічого підходящого

Змініть вектор пошуків

Не зациклюйтеся на одній-єдиній посади-професії. Якщо довго не вдається знайти "ідеальний" варіант, перегляньте параметри пошуку. Наприклад, ви хочете бути начальником виробництва, адже у вас 10 років досвіду, відмінне резюме, і взагалі, шкода напрацювань. Але вакансій для такої посади немає, а якщо є, то рекрутери не засинають вас дзвінками.

В такому випадку ретельно продумайте, на яку ще роботу ви згодні. Може, ви давно мріяли стати кухарем? Так, для початку доведеться буквально жити на роботі, стояти на нарізці, отримувати менше, ніж начальник. Але зате потім можна вирости до шефа. Або, якщо час цокає, роботи немає, а фінансова подушка тане на очах, підробити в таксі. Принаймні тимчасово, щоб не залишатися взагалі без засобів до існування.

Редагуйте резюме та супровідний лист

Нехай один тиждень на сайті буде розміщено резюме в первісному варіанті. Потім спробуйте змінити стиль написаного, фото, додати більше додаткової інформації. Експериментуйте з супровідним текстом

Розширте канали пошуку

Обов'язково дізнайтеся у знайомих, друзів і родичів, чи немає на їхніх підприємствах вакантних місць. Згадайте, з ким ви перетиналися по роботі, кому колись допомагали справою або радою. Зверніться до цих людей. Можливо, у них є для вас пропозиція.

Підключайте соціальні мережі. У Facebook, наприклад, є маса груп, де люди шукають співробітників і публікують вакансії. Словом, не стійте на місці!

До речі, якщо ви знаєте компанії, в яких хочете працювати, можна безпосередньо туди дзвонити і пропонувати себе як фахівця.

Не здавайтесь

Як тільки ви поставите на собі хрест, його поставлять на вас і всі потенційні роботодавці. Ви повинні вірити в себе і в свій успіх, і ні в якому разі не кидати пошуки. Видаліть своє резюме з сайту, перестанете шукати вакансії, дзвонити і писати по обраним пропозицій, і все - пиши пропало. Робота сама не прийде до вас додому і не принесе чемодан грошей.

А якщо негатив огорнув ваш розум - ось вам сім способів прогнати погані думки . І пам'ятайте, що ваші думки сьогодні - це 80% ваших вчорашніх подій і переживань.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Може, ви давно мріяли стати кухарем?