Донецкий техникум промышленной автоматики

4 простих способи додавання відео або аудіо доріжки в Sony Vegas

  1. Для чого потрібно додавати аудіо і відео доріжки?
  2. Як додати відео доріжку в Sony Vegas?
  3. 4 способи додавання аудіо та відео записів в Sony Vegas.
  4. Перший спосіб.
  5. Другий спосіб.
  6. Третій спосіб.
  7. Четвертий спосіб.
  8. Як видалити відео доріжку?

Sony Vegas - багата програма. Багата своїм величезним функціоналом. І ще однією, і причому дуже важливих можливостей, є додавання аудіо та відео записів. І ось про те, для потрібно додавати аудіо і відео доріжки в ваш проект, і як це зробити, я сьогодні і поговорю.

Ті з вас, хто працював в програмі фотошоп, напевно чули про таку річ, як шари. Йде нижній шар, на нього накладається верхній шар. На нього ще один шар. Таким чином, можна зробити пиріг, що складається з декількох шарів. І добитися незвичайного ефекту.

У відео, і програмі Sony Vegas, теж є можливість додавання шарів. Тільки тут шари називаються доріжками. Аудіо та відео доріжками. І розраховані вони на те, щоб мати у своєму розпорядженні додаткове відео, або додаткове аудіо.

Для чого потрібно додавати аудіо і відео доріжки?

Одним з найулюбленіших, і одним з найпоширеніших ефектів в кіно, є накладення одного відео, на інше. Прикладом такого трюку, є ефект привиди. Тобто, в кімнаті раптом, з'являється напівпрозорий об'єкт, привид простіше кажучи. Звичайно, глядач чудово розуміє, що так не буває. Але це кіно. І тут буває все.

Для того, щоб отримати такий ефект, монтажери змішують два фрагмента. І отримують потрібний ефект. Раніше це було важко зробити, але тепер, за допомогою Sony Vegas це зможе зробити кожен.

Як додати відео доріжку в Sony Vegas?

Ну загалом, я досить довго пояснював, що-ж це таке. Але насправді, все гранично просто.

4 способи додавання аудіо та відео записів в Sony Vegas.

Давайте для початку, створимо новий проект і закинемо пару файлів на timeline (як це зробити, можете дізнатися з уроку - Як імпортувати відео в Sony Vegas Pro - 4 способи)

Перший спосіб.

На вільному місці, праворуч від файлів знаходяться на timeline клацнемо правою кнопкою миші для виклику контекстного меню і виберемо команду Insert video track.

З'явився додатковий трек.

Другий спосіб.

Клацнемо правою клавішею на заголовку треку. З'явиться таке ж меню, як і в першому способі.

Третій спосіб.

Зайдіть в меню Insert, і виберіть підменю Insert video track. Ви побачите результат.

Четвертий спосіб.

Ну і четвертий, найпростіший метод. Просто натисніть клавіші Ctrl + Shift + Q. От і все.

Як видалити відео доріжку?

Ну а тепер, як бути, якщо потрібно видалити відео доріжку? Зайдіть на вільне місце на непотрібному треку, викличте контекстне меню, натиснувши праву кнопку миші, і виберіть пункт - Delete Treck.

Додавати аудіо доріжки, можна таким-же способом, тільки замість команди Insert Video Track, виберіть команду - Insert Audio Track. Або просто натисніть Ctrl + Q.

Хоча додати аудіо або відео доріжку в ваш проект додати дуже навіть легко, але ось можливості, які дає додавання доріжок - просто безмежні. Які саме це дає можливості? Це ми дізнаємося іншим разом.

Ну а тепер, все. До нової зустрічі!

Для чого потрібно додавати аудіо і відео доріжки?
Як додати відео доріжку в Sony Vegas?
Як видалити відео доріжку?
Для чого потрібно додавати аудіо і відео доріжки?
Як додати відео доріжку в Sony Vegas?
Як видалити відео доріжку?
Ну а тепер, як бути, якщо потрібно видалити відео доріжку?
Які саме це дає можливості?