Донецкий техникум промышленной автоматики

3D Blu-ray-плеєр Oppo BDT-101CI, огляд. Портал "www.ixbt.com"

Головною функцією в цьому апараті заявлено відтворення дисків різних форматів, проте це не заважає використовувати плеєр для програвання контенту з USB або з локальної мережі за підтримки протоколів SMB / CIFS / NFS / DLNA

Зберегти і прочитати потім - Зберегти і прочитати потім -

Раніше в розділі Мультимедіа ми вже неодноразово знайомилися з відео / аудіотехнікою торгової марки Oppo, відзначаючи приналежність апаратів до топ-класу. Ці відео / аудіокомбайни відповідають вимогам, які пред'являються до медіапрогравачам розряду High-End: комплектуючі високої якості, фірмові технології і солідний дизайн. Здавалося б, цього списку бракує ще одного показника: широкої різноманітності інтерфейсів, входів-виходів і іншого комунікаційного добра, що відрізняє простенький медіаплеєр-приставку від серйозної професійної апаратури. Але от питання: а навіщо? До чого споживачеві переплачувати за якийсь інтерфейс, якщо його використання не планується навіть у віддаленій перспективі?

Розуміючи це, розробники Oppo роблять ставку на модульну конструкцію. Вона, на відміну від готових пристроїв, які оснащені максимумом інтерфейсів і технологій, надає можливість гнучко змінити начинку апарату. В результаті вийшла функціональність в точності збігається з вимогами конкретного замовника. У тому числі унікальними. Тільки потрібне, нічого зайвого.

Розглянутий сьогодні плеєр розробник представляє як «універсальний пристрій відтворення дисків Blu-ray для замовних інсталяцій будь-якого рівня складності», коротко позначаючи його транспортом. Головною функцією в цьому апараті заявлено відтворення дисків різних форматів, проте це не заважає використовувати плеєр для програвання контенту з USB або з локальної мережі за підтримки протоколів SMB / CIFS / NFS / DLNA. До того ж, на відміну від серій BDP-103/105, BDT-101 не працює з інтернет-сервісами, така функціональність здалася непотрібною і була видалена разом з входами і аналоговими відеовиходами. Залишилася зосередженість на якісному відтворенні дисків або вже наявного локального контенту. Наскільки добре плеєр справляється з цим завданням, ми зараз дізнаємося.

Наскільки добре плеєр справляється з цим завданням, ми зараз дізнаємося

Комплектність, конструкція

Апарат поставляється у великій картонній упаковці, всередині якої, затиснуті пенопропіленовие вставками, знаходяться матерчатий сумка з плеєром всередині, і картонна коробка з нечисленними аксесуарами. Той самий здоровий мінімум, якого достатньо для початкової інсталяції.

Скромний комплект включає в себе інфрачервоний пульт дистанційного керування з батарейками, HDMI-кабель, кабель живлення і керівництво користувача. Хочете більшого? Будь ласка, адже конструкція модульна. Наданий для тестування екземпляр позначений артикулом BDT-101CI.5, де цифра 5 вказує на певний набір інтерфейсів. Нижче представлена ​​зведена таблиця всіх артикулів:

Як бачимо, в складі нашого апарату є порт HDBaseT. У зв'язку з наявністю такого рідкісного інтерфейсу ми попросили надати ще й відповідний приймач, без якого дана технологія не може працювати.

Це невеликий пристрій KD-CATHD250Lite потребує окремого харчуванні, що само собою зрозуміло. На одній з бічних сторін розташований синій індикатор, який сигналізує про наявність зв'язку HDMI з прийомним пристроєм (телевізором), HDMI-вихід, до якого підключається кінцеве пристрій перегляду (телевізор, проектор, пристрій захоплення), перемикач режимів роботи для оновлення прошивки, роз'єм для підключення інфрачервоного датчика і вхід мережевого адаптера харчування з індикатором червоного кольору.

Зі зворотного боку є єдиний інтерфейс - вхідний порт CAT5e / 6 Input, до якого підключається «кручена пара», що йде від плеєра. Поруч з ним є синій індикатор, який сигналізує про стан зв'язку.

Зв'язка порту HDBaseT дозволяє передавати по стандартному мережевому кабелю аудіо- і відеодані і сигнали управління на відстані до 80 метрів (за іншими даними - до 100, але, втім, чим довше кабель, тим менший дозвіл дозволяється «проштовхнути»). HDBaseT потенційно забезпечує одночасне підключення до інтернету і навіть харчування пристроїв з споживаної потужністю до 100 Вт. Але про це пізніше, а поки повернемося до вивчення власне плеєра. Металевий корпус має розміри 430 × 287 × 105 мм, його стандартна форма призначена для установки «в стійку». Маса апарату розглянутого артикулу становить чотири з половиною кілограми.

Строгий і в той же час витончений дизайн ще раз нагадує: нічого зайвого. Неяскравий матричний дисплей виводить інформацію про поточний режим роботи апарату і типі відтвореного контенту. Кнопками, розташованими на лицьовій панелі, можна керувати лише відтворенням дисків. Для здійснення всіх інших функцій неминуче знадобиться пульт дистанційного керування або мобільний пристрій. Єдиний роз'єм спереду - звичайно ж USB, призначений для оперативного підключення носіїв з контентом.

На тильній стороні корпусу знаходяться наступні роз'єми і інтерфейси:

 • порт HDBaseT
 • порт Ethernet LAN
 • два роз'єми USB для підключення носіїв контенту (USB HDD, флешки, картоводом)
 • вихід HDMI, 3D-сумісний, оснащений модулем обробки відео VRS ClearView
 • діагностичний відеовихід (при підключенні до нього на екрані телевізора відображається тільки екранне меню)
 • коаксіальний цифровий аудіовихід
 • оптичний цифровий аудіовихід
 • роз'єм послідовного інтерфейсу RS-232C для підключення апаратури, передавальною або приймальною дані
 • ІК-приймач з перемикачем Back / Front
 • два входи Trigger Input і один вихід Trigger Out для синхронного включення або виключення декількох пристроїв в складі аудіосистеми
 • різьбовій фіксатор Ground з контактом на металеве шасі корпусу
 • аналогові стереоаудіовиход
 • роз'єм для підключення кабелю живлення

  роз'єм для підключення кабелю живлення

  Харчування плеєра забезпечено окремою платою, інші компоненти-модулі також розташовані відокремлено. Для обробки звуку в плеєрі використовуються 32-бітові ЦАПи компанії AKM (Asahi Kasei Microdevices) AK4490EQ (базова модель) і AK4458VN (модифікація з 8-канальним виходом).

  Для обробки звуку в плеєрі використовуються 32-бітові ЦАПи компанії AKM (Asahi Kasei Microdevices) AK4490EQ (базова модель) і AK4458VN (модифікація з 8-канальним виходом)

  На наступній фотографії можна оцінити кількість вільного об'єму внутрішнього простору. Це відіграє позитивну роль у відведенні тепла, що виробляється електронними компонентами; активне охолодження апарату не потрібно.

  Це відіграє позитивну роль у відведенні тепла, що виробляється електронними компонентами; активне охолодження апарату не потрібно

  Великий і досить важкий пульт дистанційного керування живиться від двох батарей AA, має підсвічування білого кольору.

  Великий і досить важкий пульт дистанційного керування живиться від двох батарей AA, має підсвічування білого кольору

  Основні технічні характеристики апарату наведені в наступній таблиці:

  Основні технічні характеристики апарату наведені в наступній таблиці:

  налаштування

  Включення плеєра до повного завантаження займає близько 10 секунд. Якщо в дисководі відсутній оптичний носій, то на екрані з'явиться основне меню, що складається з шести пунктів.

  Традиційно і перш за все вивчимо настройки, це добре допомагає уявити можливості розглянутого пристрою. Розділ Відтворення містить настройки поведінки плеєра: включення / відключення автоматичного програвання дисків, вибір мови меню диска, аудіо супроводу та субтитрів за замовчуванням, положення і стан субтитрів та інформаційних повідомлень. Є і пункт Батьківський контроль, що дозволяє заблокувати пристрій четирехсімвольним паролем.

  Налаштування відеовиходу - самий об'ємний розділ службових параметрів.

  Налаштування відеовиходу - самий об'ємний розділ службових параметрів

  У складі цього розділу є підпункти з великим вибором параметрів. Це Налаштування зображення і користувача дозвіл. В налаштуваннях зображення дозволяється змінити практично будь-яку характеристику відеосигналу, від яскравості і контрасту до посилення контурів і згладжування. У більшості випадків не варто зловживати цими параметрами - будь-який телевізор оснащений аналогічними налаштуваннями. Однак у випадках, коли перегляд ведеться за допомогою проектора, деякі характеристики, можливо, знадобиться змінити. Наприклад, той же контраст або посилення деталей.

  налаштування зображення
  налаштування зображення

  користувача дозвіл
  користувача дозвіл

  Пункт, де вибирається вихідний дозвіл, змушує задуматися: як же так, звідки тут UHD (Ultra High Definition, або 4K) адже плеєр-то Full HD! Так, «на вході» у нас завжди максимум Full HD (диски та інший контент), зате «на виході» - 4K (і ми в цьому переконаємося, коли підключимо апарат до 4K-телевізору). Зрозуміло, що виходить 4K-сигнал в такому випадку є «нечесним», представляючи собою апскейл з Full HD, але питання в тому, яким чином розмір кадру збільшується в розмірах, наскільки акуратно працює програмний алгоритм. Це питання ми також вивчимо далі.

  Ще один пункт розділу налаштувань відеовиходу стосується згадуваного HDMI. Тут можна бачити можливість настройки аж двох відеовиходів, тоді як в нашому плеєрі всього один HDMI. Зрозуміло, що під кожен артикул моделі ніхто не буде переробляти прошивку і зокрема меню, але, тим не менш, пункт з назвою HDMI 2 цілком можна було хоча б заблокувати. Відкинемо невикористаний другий HDMI, якого в плеєрі просто немає, і розглянемо параметри залишився HDMI 1. Вони суто технічні - система кольоровості і бітова глибина кольору - і в більшості випадків ці параметри можна залишити такими, якими вони були за замовчуванням.

  Частина, що залишилася Налаштування 3D дозволяє включати виведення стереовідеосігнала примусово. Це може знадобитися, коли телевізор або інший пристрій відображення з якихось причин не розпізнають подається на них стереопоток, або користувач бажає, щоб його телевізор завжди працював в 3D-режимі (напевно, для того, щоб не чекати ті кілька секунд, необхідні для перемикання панелі з 2D в 3D).

  Це може знадобитися, коли телевізор або інший пристрій відображення з якихось причин не розпізнають подається на них стереопоток, або користувач бажає, щоб його телевізор завжди працював в 3D-режимі (напевно, для того, щоб не чекати ті кілька секунд, необхідні для перемикання панелі з 2D в 3D)

  Налаштування аудіовиходу має не меншу кількість параметрів, ніж відеовихід. Тут налаштовується поведінку кожного аудіовиходу окремо: метод декодування, бітность. Так, для HDMI аудіо можна примусово включити висновок LPCM, замість справжнього AAC, AC3 або Dolby TrueHD, на випадок, якщо якісь із форматів «не розуміє» аудіоресивери.

  Так, для HDMI аудіо можна примусово включити висновок LPCM, замість справжнього AAC, AC3 або Dolby TrueHD, на випадок, якщо якісь із форматів «не розуміє» аудіоресивери

  Налаштування звуку, на відміну від настройки аудіовиходу, поширюється відразу на всі вбудовані в плеєр аудіоінтерфейси. За замовчуванням в плеєрі включена фіксована гучність, що дорівнює 100% - передбачається, що регулювати її потрібно за допомогою кінцевого пристрою, підсилювача.

  За замовчуванням в плеєрі включена фіксована гучність, що дорівнює 100% - передбачається, що регулювати її потрібно за допомогою кінцевого пристрою, підсилювача

  В налаштуваннях плеєра можна провести оновлення прошивки, активувати таймер сну або зберігач екрану, змінити яскравість матричного інформаційного дисплея, а також переключити режим роботи пульта дистанційного керування, якщо існуючий код конфліктує з іншими наявними в приміщенні пристроями (в батарейному відсіку пульта присутній відповідний перемикач 1-2 -3).

  В налаштуваннях плеєра можна провести оновлення прошивки, активувати таймер сну або зберігач екрану, змінити яскравість матричного інформаційного дисплея, а також переключити режим роботи пульта дистанційного керування, якщо існуючий код конфліктує з іншими наявними в приміщенні пристроями (в батарейному відсіку пульта присутній відповідний перемикач 1-2 -3)

  Плеєр здатний відтворювати контент, що знаходиться в локальній мережі, всі необхідні для цього функції регулюються в Мережевих налаштуваннях: ім'я плеєра, спосіб отримання IP адреси і т.д. Крім цього, тут знаходиться параметр, що включає можливість управління плеєром по мережі.

  Крім цього, тут знаходиться параметр, що включає можливість управління плеєром по мережі

  На закінчення настроювальної глави поглянемо на роботу технології HDBaseT. Як вже говорилося, вона дозволяє по стандартному мережевому кабелю передавати відео- аудіо дані і сигнали управління на великі відстані. Для реалізації такої функції буде потрібно відповідний інтерфейсний роз'єм в пристрої-джерелі, а також пристрій-приймач, який прийме сигнал, посилить його і передасть на кінцеве пристрій відображення (телевізор і т.д.).

  Згідно вихідної специфікації з'єднання за технологією HDBaseT має забезпечувати:

 • пропускну здатність для нестислого відео / аудіо до 10.2 Гбіт / с з можливістю збільшення до 20 Гбіт / с
 • пропускну здатність Ethernet до 100 Мбіт / с (з можливістю прискорення до 1 Гбіт / с)
 • забезпечення харчуванням пристроїв потужністю до 100 Вт
 • підтримку USB
 • максимальну довжину з'єднувального кабелю до 100 м, а при використанні комутаторів - і до 800 м

  Список цей виглядає приємно, однак на практиці ми переконалися, що всі перераховані вигоди можливі тільки при використанні з'єднувальних кабелів виключно високої якості. Виявилося, що таких у нас в наявності немає, хоча раніше ніяких проблем зі зв'язком не відчували абсолютно. Був перепробував добрий десяток кабелів, як саморобних, так і «брендових», які додавалися до недешевих мережевих пристроїв (мережевий накопичувач, камери спостереження і т.д.). Куплена в комп'ютерних магазинах парочка кабелів також не допомогла. Максимум, чого вдалося домогтися - це рідкісного мигання синього світлодіода, розташованого поруч з вхідним портом HDBaseT на пристрої-приймачі KD-CATHD250Lite. Ну, якщо блимає - це вже добре, на споживчому рівні електроніка була і залишається наукою про контакти. Миготіння означає поганий контакт або занадто високий опір, що в даному випадку суть одне і те ж (по крайней мере, результат однаковий - точніше, відсутність результату). В черговий раз махнувши рукою на безсовісних продавців, ми придбали кілька метрів хорошого екранованого мідного кабелю шостої категорії і екрановані ж колодки до нього. П'ять хвилин роботи прес-кліщами - і кабель вищої якості готовий. На що пристрій тут же відгукнулося рівним сяйвом світлодіода, що підтверджує стійкий коннект приймача з передавачем, а на підключеному до приймача телевізорі відобразилося головне меню плеєра.

  До чого тут наведено цей жалісливий абзац про труднощі в пошуку сполучних кабелів? До того, що, якщо хочеш зробити добре - зроби сам. А якщо не вмієш - для того і потрібні інсталятори.

  Що стосується дозволу і інших атрибутів HDMI сигналу, який можна транслювати через HDBaseT - ми не побачили ніякої різниці між штатним HDMI і створеним містком на цій мережевої технології. Абсолютно ніякої. Ні в дозволі, ні в частоті кадрів, ні в форматі звуку, що надходить на ресивер. Так, довжина використовувався кабелю невелика, всього-то метрів п'ять. Можливо, разом зі збільшенням довжини «кручений пари» зміниться максимальний розмір кадру і інші параметри. У такому випадку буде потрібно установка додаткових підсилювачів на шляху мережевого кабелю. Але ми не збиралися встановлювати цей плеєр назавжди. Всього лише перевірили працездатність HDBaseT. Висновок - працює. І наступний знімок це доводить: тут наведено знімок дисплея 4K-панелі, де в службовому меню плеєра вибрано дозвіл 3840 × 2160 60p, а у верхньому правому кутку телевізор підтверджує отримання сигналу саме такого формату.

  Потрібно висвітлити наступний найважливіший момент: штатний HDMI-вихід працює паралельно з HDBaseT, при цьому HDBaseT повторює всі налаштування основного виходу. Таким чином, без жалю беремо назад наші слова про наявність у розглянутій моделі плеєра лише одного HDMI. Правда, для реалізації цього другого виходу потрібно придбати відповідний HDBaseT приймач (і не забути про хороше мережевому кабелі!), Проте з'являється можливість рознести 4K-відеосигнал на відстань до ста метрів переважує будь-які витрати. Особливо це стосується випадків, коли плеєр встановлюється в домоволодіннях і інших приміщеннях з великою площею, де не допоможе HDMI.

  експлуатація

  Розмови про якість звуку традиційно обійдемо в цьому огляді стороною. Наші колеги, що спеціалізуються на аудіо, провели відповідні вимірювання і висловили своє гуру-думка щодо якості звуку, що видається розглядаються пристроєм.

  За час тестування склалося відчуття, що розглянутий плеєр і вбудований в нього оптичний дисковод - немов би два різних апарата. Справа в тому, що при старті перегляду будь-якого оптичного диска програмна оболонка ніби перезавантажується. Те ж саме відбувається при зупинці перегляду диска - немов би плеєр не повертається меню з режиму перегляду, а меню завантажується заново. Про це говорить короткочасне зникнення відеосигналу на виході, тривалість якого в точності відповідає тому часу, який витрачається на звичайну завантаження при включенні плеєра. А може, автор просто забув ці особливості, що стосуються відтворення оптичних носіїв.

  Яким би не був сучасним і спритним плеєр, він неминуче спотикається на обмеження, які накладаються самим форматом контенту. Мова зараз про оптичних дисках. Питання це не те щоб спірне. Швидше, релігійний. Тому що нерозумно заперечувати наявність цілої армії фанатів фізичних носіїв контенту. Мати на домашньому сервері файлову звалище - це одне, але мати бібліотекою особисто куплених дисків - напевно, зовсім інше. Театр починається з вішалки, а домашній кінотеатр - з колекції дисків. Хтось вважає це істиною, ну так тому і бути.

  Про переглядання дисків на плеєрі розповідаті особливо Нічого, все звичних: переглядання почінається c традіційніх попередніх заставок, попередження и других матеріалів аж до рекламних, Які Неможливо «розтрінькаті». Здається, згадані вище фанати просто не помічають таких недоліків, зручніше влаштовуючись в цей час на дивані. Практично будь-який диск має меню, в якому можна відшукати найрізноманітніші настройки, кількість їх залежить від фантазії і бажання виробника.

  Під час перегляду глядач може викликати спливаюче меню з деякими параметрами, що відносяться до процесу перегляду: зміна мови, субтитрів, пошук сцен і т.д. Це спливаюче (pop-up) меню рендерится плеєром також в 3D-форматі, нарівні з 3D-фільмом, і без окулярів буде «двоїтися». Правильно, адже меню входить до складу фільму, є одним цілим з ним.

  Деякі параметри - крім пошуку сцен - можна змінити і за допомогою службового меню самого плеєра, використовуючи для цього відповідні кнопки на пульті ДУ. Але в цьому випадку спливаюче меню виводиться вже в 2D-форматі поверх 3D-картинки.

  При повторному запуску диска плеєр задає питання, чи слід відновити перегляд з перерваного відрізка часу. Цю функцію можна вимкнути в налаштуваннях, щоб плеєр не докучав кожен раз одним і тим же питанням.

  Більш докладно про функції вашого при відтворенні дисків, викладено в огляді Blu-ray-плеєра Oppo BDP-103D, хоча навряд чи знайдеться користувач, який не знає цих азбучних істин.

  Тепер про трохи сумне: насолодитися переглядом 3D-фільмів можна лише маючи відповідний оптичний носій, Blu-ray 3D. Образи дисків у вигляді файлів * .ISO плеєр, який має заводську прошивку, «не розуміє» - вони просто не відображаються в файловому браузері в режимі пошуку відеоконтенту. Втім, установка модифікованої прошивки - це багатофункціональний - знімає подібні обмеження. Відшукати умільців, роздають такі прошивки, нескладно в спеціалізованому форумі iXBT.com. Підключена до плеєра флешка або інший USB-носій з контентом стають доступні практично миттєво. При скануванні локальної мережі плеєр відшукує доступні джерела і показує їх в списку. Що характерно, плеєр бачить відмінності в протоколах. Так, наявний в локальній мережі накопичувач Synology на наступному скріншоті представлений двічі: у вигляді IP адреси (протокол SAMBA) і під ім'ям Synology (протокол NFS).

  Так, наявний в локальній мережі накопичувач Synology на наступному скріншоті представлений двічі: у вигляді IP адреси (протокол SAMBA) і під ім'ям Synology (протокол NFS)

  Список відео / аудіоформатів, які відтворює плеєр, найпростіше охарактеризувати так: все. Все, крім образів дисків у форматі ISO (мова тільки про заводській прошивці). Підтримуються субтитри будь-яких поширених форматів з вибором потрібного потоку на льоту. Єдине обмеження при відтворенні відео - розмір кадру 1920 × 1080. Все, що вище, пристрій відтворити не в змозі. І правильно, плеєр-то Full HD, це пов'язано з основним його призначенням - відтворенням оптичних дисків, де Full HD є максимумом.

  Незважаючи на це Full HD обмеження, відеовихід плеєра, як ми вже переконалися, підтримує дозвіл 3840 × 2160 з частотою 60 прогресивних кадрів в секунду. Навіщо ж такий розмір вихідної кадру плеєра, який не в змозі відтворити контент з розміром вище, ніж Full HD? Адже будь-який 4K-телевізор або проектор під час вступу на нього сигналу автоматично розтягне його до необхідних 3840 × 2160. Так-то воно так, але є питання: яким чином 4K-телевізор зробить горезвісний апскейлінг? Чи вистачить «мізків» телевізору не замилити картинку або не зіпсувати її масою артефактів? Адже, на відміну від телевізора, в нашому плеєрі вихідний сигнал на льоту обробляється технологією Silicon Image VRS ClearView, в самій назві якої є натяк на «чистоту» картинки. Щоб відповісти на ці питання, потрібно порівняти якість апскейлінга телевізором і розглядаються плеєром. Ніякі цифри і графіки тут не підійдуть. Точки над i можна проставити лише наочним порівнянням шляхом простого фотографування дисплея ТВ.

  Запустимо на даному плеєрі відтворення спеціального відеофайлу, в якому є ряд вертикальних і горизонтальних ліній товщиною в один піксель, які відстоять один від одного рівно на той же один піксель. Спочатку перемкнемо відеовихід плеєра в режим 1080p (1920 × 1080), змусивши 4K-телевізор займатися розтягуванням картинки самостійно. Потім повторимо відтворення, але вже переключивши відеовихід плеєра в режим UHD (3840 × 2160). А тепер поглянемо на результат, який відображається на 4K-панелі.

  А тепер поглянемо на результат, який відображається на 4K-панелі

  Чи потрібно коментувати? Напевно, не варто. Будь-, у кого в браузері включено відображення графіки, наочно бачить переваги спеціалізованого способу зміни розміру кадру. І справа зовсім не в хитрому відеофайл, використовувався для тестування. При перегляді звичайного Full HD-фільму на 4K-панелі картинка містить приблизно такі ж артефакти - рвані краю, що виникають і мелькають тут і там паразитні об'єкти і т.д. Вся справа в неакуратної роботі «телевізорного» апскейлінга. І зовсім інша справа - сигнал з плеєра, оброблений спеціалізованим процесором Silicon Image. Дійсно, Clear View.

  Той же самий процесор відповідає за обробку інших параметрів виведеної картинки. Налаштування включають в себе сім пунктів, від яскравості і контрасту до посилення контурів і згладжування. Наскільки акуратно процесор проводить обробку, ми вже переконалися раніше на прикладі розумного апскейлінга. Тепер можна оцінити різницю, якої можна досягти при зміні деяких параметрів. Для цього збільшимо насиченість, посилення деталей і контурів, одночасно максимально згладивши відео і зберігши такі настройки під призначеним для користувача пресетом Режим 2 (плеєр може запам'ятати три користувальницьких режиму).

  Налаштування за замовчуванням
  Налаштування за замовчуванням

  призначені для користувача настройки
  призначені для користувача настройки

  Результат обробки можна побачити в наступній порівняльній таблиці.

  Результат обробки можна побачити в наступній порівняльній таблиці

  Налаштування за замовчуванням
  Налаштування за замовчуванням

  призначені для користувача настройки
  призначені для користувача настройки

  І звідки що береться! Замилені перш сиве волосся актора раптово деталізувалися, шкіра набула фактуру, зображення стало набагато чіткіше, до «дзвону». Звичайно, не завжди потрібно прагнути до такої межі, але в якості експерименту - виглядає дуже непогано і багатообіцяюче.

  На закінчення експлуатаційної глави потрібно згадати про наявність в плеєрі такої сучасної можливості, як дистанційне керування за допомогою мобільних пристроїв. Додаток Oppo MediaControl for BDP-10x (версія для Android, версія для iOS), встановлене на смартфон або планшет, дозволяє віддалено, в межах локальної мережі, управляти плеєром.

  Висновки

  Правильний напрямок вибрав розробник, надавши покупцеві на вибір кілька варіантів артикульним збірок плеєра. Модульна конструкція дозволила нам не відволікатися на зайві входи-виходи і познайомила з чудовою технологією HDBaseT.

  За час знайомства з плеєром залишилися такі позитивні враження:

 • надійна прошивка, що забезпечує спритну роботу без падінь і зависань навіть при навігації по мережевих папок з великою кількістю медіафайлів
 • розумна обробка відеосигналу технологією Silicon Image VRS ClearView
 • наявність інтерфейсу HDBaseT, за допомогою якого з'являється можливість передати відеосигнал на великі відстані
 • висока якість комплектуючих, виготовлення, складання

  Загальну струнку картину достоїнств трохи псує неможливість відтворення плеєром ISO-образів дисків, в тому числі 3D. Хоча це обмеження, як ми вже говорили, без зусиль знімається установкою модифікованої прошивки. А втім, яке до цього діло колекціонерам оптичних носіїв? Адже плеєр призначений в першу чергу для високоякісного відтворення оптичних носіїв з можливістю програвання контенту, розташованого в локальній мережі або на USB-накопичувачах.

  Підготовлено за матеріалами порталу "www.ixbt.com", травень 2016 р www.ixbt.com

 • Але от питання: а навіщо?
  До чого споживачеві переплачувати за якийсь інтерфейс, якщо його використання не планується навіть у віддаленій перспективі?
  Хочете більшого?
  До чого тут наведено цей жалісливий абзац про труднощі в пошуку сполучних кабелів?
  Навіщо ж такий розмір вихідної кадру плеєра, який не в змозі відтворити контент з розміром вище, ніж Full HD?
  2160. Так-то воно так, але є питання: яким чином 4K-телевізор зробить горезвісний апскейлінг?
  Чи вистачить «мізків» телевізору не замилити картинку або не зіпсувати її масою артефактів?
  Чи потрібно коментувати?
  А втім, яке до цього діло колекціонерам оптичних носіїв?