Донецкий техникум промышленной автоматики

25 кращих розширень Chrome для роботи і не тільки - Searchengines.ru

  1. 25 кращих розширень Chrome для роботи і не тільки Автор: Денис Янов , Пропалений маркетинг менеджер,...
  2. 25 кращих розширень Chrome для роботи і не тільки

25 кращих розширень Chrome для роботи і не тільки

Автор:   Денис Янов   , Пропалений маркетинг менеджер, любитель життя і залицяльник природи Автор: Денис Янов , Пропалений маркетинг менеджер, любитель життя і залицяльник природи. Немислимий своє життя без походів, сплавів, екстриму та твороженной запіканки.

Браузер Google Chrome набитий неймовірною кількістю розширень, які надають різноманітні функціональні можливості. Однак щоб знайти щось корисне, доводиться перелопатити весь магазин. Тому дозвольте заощадити вам час і представити колекцію моїх улюблених розширень для Chrome, які я використовую щодня, як в своїй віддалену роботу, так і для простого серфінгу в мережі.

продуктивність

Instapaper , Pocket або Readability

Сервіси закладок - відмінний спосіб зберегти статті, які б ви хотіли прочитати. Для Chrome ви можете завантажити розширення, щоб миттєво зберігати будь-які сподобалися статті, і вони будуть синхронізовані на всіх ваших пристроях. Кожне з розширень має свої сильні сторони і всі вони гарні по-своєму, тому вибір за вами.

TMetric Time Tracker

Один з найбільш ефективних помічників, коли мова заходить про підвищення продуктивності за допомогою обліку робочого часу. Розширення для Google Chrome має мінімалістичний і одночасно досить інформативний інтерфейс, який в 2 кліка допомагає визначити, куди йде робочий час, скільки грошей ви заробляєте за виконання кожного завдання, і синхронізувати ваш час з сервісами управління проектами типу Asana, Trello, ToDoist, Jira та багато інших. Відмінний вибір для фрілансера, який отримує оплату погодинно за виконання завдань.

Feedly

Feedly - основний лідер, який прийшов на зміну Google Reader RSS-агрегатор. Якщо ваш вибір припав на нього, то розширення Feedly - відмінний спосіб забезпечити миттєвий доступ до ваших стрічок безпосередньо в Chrome. Дане розширення не відноситься до обов'язкових, але його варто тримати під рукою.

Any.Do або Wunderlist

Якщо ви використовуєте Any.Do або Wunderlist для своїх завдань, то обидва додатки пропонують фантастичні розширення для Chrome, які синхронізуються на всіх ваших пристроях. Це означає, що ви ніколи не забудете про вашому списку справ незалежно від того, де ви працюєте. Wunderlist синхронізується в реальному часі на всіх пристроях і пропонує можливість ділитися списками справ з іншими користувачами, в той час як Any.do спрощує управління домашніми або командними проектами. Якщо ви хочете завжди вчасно вирішувати ваші завдання, ви не помилитеся, вибравши одне з цих додатків.

Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper

Якщо ви використовуєте Evernote, вам обов'язково варто спробувати Evernote Web Clipper. Завдяки цьому розширенню, ви зможете зберігати статті, сторінки або окремі розділи сторінки в своїх нотатках, що позбавить вас від необхідності копіювати або робити записи в блокнот. Крім того, ви можете додати свої власні нотатки до тих матеріалів, які ви зберегли, організувати все в окремі проекти і багато іншого. Однак якщо ви є користувачем OneNote, Microsoft надає власний веб-органайзер аналогічний Evernote.

StayFocusd

Існує безліч веб-сайтів, які хочуть поглинути все ваше час. Переглядаючи соціальні мережі і улюблені блоги, легко втратити відлік часу. StayFocusd блокує веб-сайти, що віднімають багато часу, що дозволить вам справлятися з основною роботою.

Minimalist for Everything

Інтернет - це хаотичне і захаращені місце, наповнене панелями інструментів, повідомленнями та різним мотлохом. Якщо ви хочете позбутися від усього цього, Minimalist for Everything - це розширення, яке видаляє зайве з веб-сторінок, щоб спростити їх використання. Minimalist for Everything має безліч переваг, наприклад, приховує навігаційну панель Google або робить Gmail менш захаращені.

Lazarus

Lazarus - це рятувальник для тих, хто заповнює безліч форм в інтернеті або пише в своєму браузері. Коли ви вводите текст в форму, Lazarus зберігає те, що ви робите. Якщо ваш браузер виходить з ладу, Lazarus зберігає резервну копію. Розширення просте, але може швидко врятувати становище.

Gmail Offline

Gmail - відмінне веб-додаток, але проблема в тому, що він працює тільки в онлайн-режимі. Gmail Offline дозволяє вам продовжувати використовувати Gmail, навіть якщо у вас немає підключення до інтернету. Коли ви знову підключаєтеся, листи, які ви створюєте, будуть відправлені так само, як і в настільному додатку.

Noisli

Навколишні звуки можуть допомогти вам відволіктися і залишатися продуктивним. Noisli, веб-додаток, що дозволяє створювати власний фоновий звук, тепер є розширенням Chrome, яке більше не використовує додаткову вкладку. Noisli дозволяє створювати власну комбінацію звуків і налаштовувати таймер для відстеження вашої роботи.

Pushbullet

Pushbullet дозволяє зв'язати робочий стіл з мобільної ОС. Ви можете переносити текст, посилання, файли, карти і багато іншого з вашого комп'ютера прямо на свій телефон або планшет. Ви також можете переносити дані зі свого телефону в браузер Chrome, при цьому Pushbullet використовує відмінну систему повідомлень Chrome.

Безпека

Безпека

LastPass

LastPass як і раніше залишається одним з наших улюблених менеджерів паролів, тому що він безкоштовний і простий в налаштуванні. При цьому вам більше не доведеться запам'ятовувати паролі, і всі ваші паролі будуть синхронізуватися на ваших пристроях. У LastPass є багато крутих примочок, тому вам ніколи не буде нудно. Слід зазначити, що LastPass був зламаний хакерами в минулому році, але зашифровані дані користувачів не були вкрадені, і поетом його як і раніше можна рекомендувати.

HTTPS Everywhere

HTTPS - один з найпростіших способів зробити перегляд сайтів в інтернеті більш безпечним, а HTTPS Everywhere - це розширення, яке дозволяє вам забути про це. З його допомогою ви завжди будете заходити в зашифровану безпечну версію сайту щоразу, коли вводите URL-адресу.

AdBlock Plus або uBlock Origin

AdBlock Plus зазвичай розглядається як інструмент блокування дратівливих оголошень на веб-сайтах, але він здатний на більше. Розширення також захищає вашу конфіденційність в інтернеті, блокує інші розділи, які ви хочете приховати (наприклад, коментарі YouTube), і навіть блокує шкідливе ПЗ. Якщо ви хочете більш компактну альтернативу, яка не точить багато пам'яті і не уповільнює роботу вашої системи, uBlock Origin може забезпечити таку саму безпеку і захист конфіденційності, що і AdBlock Plus.

Disconnect

Основна мета Disconnect проста: додаток блокує сторонні cookie-файли відстеження. Це означає, що Disconnect блокує рекламодавців і соціальні мережі від відстеження вашої історії веб-пошуку. Крім того, Disconnect иммет різні козирі в запасі, наприклад, можливість блокувати людей від злому вашої особистої інформації. Крім того, нові іконки конфіденційності дозволяють з легкістю визначати, чи є сайт законним.

службові програми

службові програми

The Great Suspender

Величезна кількість вкладок, відкритих в вашому браузері, пожирає ресурси, що може сильно гальмувати роботу системи. Great Suspender вирішує цю проблему, автоматично переводить вкладки, які ви не використовуєте, в стан очікування, щоб вони не використовували ЦП. Це, звичайно, не єдиний інструмент, що дозволяє контролювати використання ваших вкладок, але він один з найкорисніших.

Honey

Коли ви робите покупки в інтернеті, ви майже завжди можете виграти пару знижкових кодів за невеликий відсоток від продажу або безкоштовної доставки. Проблема в тому, що вам зазвичай доводиться шукати ці коди і вставляти їх при оформленні замовлення. З Honey це необов'язково, розширення автоматично застосовує знижкові коди, тому вам навіть не варто цим перейматися. Також розширення дозволяє вам отримати частину витрачених грошей назад і має вбудовану функцію, яка знаходить найкращі ціни на Amazon.

InvisibleHand

Серед тисячі магазинів, пошук кращої онлайн-угоди - непросте завдання. Щоб спростити цей процес, ми вибрали InvisibleHand - розширення, яке автоматично переглядає тонну інтернет-магазинів в той час, коли ви робите покупки, щоб знайти для вас найкращу пропозицію. Це простий і автоматичний спосіб заощадити гроші під час покупок.

Social Fixer

Якщо ви затятий користувач Facebook, тоді ви обов'язково повинні спробувати Social Fixer. Це кращий спосіб прокачати Facebook, так як дозволяє робити з ним всілякі трюки, в тому числі позбавлятися від настирливих політичних постів, відстежувати людей, які прибрали вас зі списку друзів, і багато іншого. Розширення не так потужно як раніше, але його варто мати під рукою.

Magic Actions

Іноді YouTube може бути досить дратівливим, але якщо ви хочете виправити деякі з найбільш поширених проблем з ним, Magic Actions - це найпростіший спосіб зробити це. Ви можете налаштувати авто-HD, зупинити Автовідтворення, створити режим кінотеатру і багато іншого.

Огляд розширень для Chrome - дуже широка тема, яка повинна постійно оновлюватися, тому було б чудово, якщо ви залишите в коментарі до статті свій улюблений плагін для Chrome.

ще 10 розширень Chrom для інтернет-маркетингу

І 10 порад з використання Chrome DevTools для SEO-аудиту

25 кращих розширень Chrome для роботи і не тільки

Автор:   Денис Янов   , Пропалений маркетинг менеджер, любитель життя і залицяльник природи Автор: Денис Янов , Пропалений маркетинг менеджер, любитель життя і залицяльник природи. Немислимий своє життя без походів, сплавів, екстриму та твороженной запіканки.

Браузер Google Chrome набитий неймовірною кількістю розширень, які надають різноманітні функціональні можливості. Однак щоб знайти щось корисне, доводиться перелопатити весь магазин. Тому дозвольте заощадити вам час і представити колекцію моїх улюблених розширень для Chrome, які я використовую щодня, як в своїй віддалену роботу, так і для простого серфінгу в мережі.

продуктивність

Instapaper , Pocket або Readability

Сервіси закладок - відмінний спосіб зберегти статті, які б ви хотіли прочитати. Для Chrome ви можете завантажити розширення, щоб миттєво зберігати будь-які сподобалися статті, і вони будуть синхронізовані на всіх ваших пристроях. Кожне з розширень має свої сильні сторони і всі вони гарні по-своєму, тому вибір за вами.

TMetric Time Tracker

Один з найбільш ефективних помічників, коли мова заходить про підвищення продуктивності за допомогою обліку робочого часу. Розширення для Google Chrome має мінімалістичний і одночасно досить інформативний інтерфейс, який в 2 кліка допомагає визначити, куди йде робочий час, скільки грошей ви заробляєте за виконання кожного завдання, і синхронізувати ваш час з сервісами управління проектами типу Asana, Trello, ToDoist, Jira та багато інших. Відмінний вибір для фрілансера, який отримує оплату погодинно за виконання завдань.

Feedly

Feedly - основний лідер, який прийшов на зміну Google Reader RSS-агрегатор. Якщо ваш вибір припав на нього, то розширення Feedly - відмінний спосіб забезпечити миттєвий доступ до ваших стрічок безпосередньо в Chrome. Дане розширення не відноситься до обов'язкових, але його варто тримати під рукою.

Any.Do або Wunderlist

Якщо ви використовуєте Any.Do або Wunderlist для своїх завдань, то обидва додатки пропонують фантастичні розширення для Chrome, які синхронізуються на всіх ваших пристроях. Це означає, що ви ніколи не забудете про вашому списку справ незалежно від того, де ви працюєте. Wunderlist синхронізується в реальному часі на всіх пристроях і пропонує можливість ділитися списками справ з іншими користувачами, в той час як Any.do спрощує управління домашніми або командними проектами. Якщо ви хочете завжди вчасно вирішувати ваші завдання, ви не помилитеся, вибравши одне з цих додатків.

Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper

Якщо ви використовуєте Evernote, вам обов'язково варто спробувати Evernote Web Clipper. Завдяки цьому розширенню, ви зможете зберігати статті, сторінки або окремі розділи сторінки в своїх нотатках, що позбавить вас від необхідності копіювати або робити записи в блокнот. Крім того, ви можете додати свої власні нотатки до тих матеріалів, які ви зберегли, організувати все в окремі проекти і багато іншого. Однак якщо ви є користувачем OneNote, Microsoft надає власний веб-органайзер аналогічний Evernote.

StayFocusd

Існує безліч веб-сайтів, які хочуть поглинути все ваше час. Переглядаючи соціальні мережі і улюблені блоги, легко втратити відлік часу. StayFocusd блокує веб-сайти, що віднімають багато часу, що дозволить вам справлятися з основною роботою.

Minimalist for Everything

Інтернет - це хаотичне і захаращені місце, наповнене панелями інструментів, повідомленнями та різним мотлохом. Якщо ви хочете позбутися від усього цього, Minimalist for Everything - це розширення, яке видаляє зайве з веб-сторінок, щоб спростити їх використання. Minimalist for Everything має безліч переваг, наприклад, приховує навігаційну панель Google або робить Gmail менш захаращені.

Lazarus

Lazarus - це рятувальник для тих, хто заповнює безліч форм в інтернеті або пише в своєму браузері. Коли ви вводите текст в форму, Lazarus зберігає те, що ви робите. Якщо ваш браузер виходить з ладу, Lazarus зберігає резервну копію. Розширення просте, але може швидко врятувати становище.

Gmail Offline

Gmail - відмінне веб-додаток, але проблема в тому, що він працює тільки в онлайн-режимі. Gmail Offline дозволяє вам продовжувати використовувати Gmail, навіть якщо у вас немає підключення до інтернету. Коли ви знову підключаєтеся, листи, які ви створюєте, будуть відправлені так само, як і в настільному додатку.

Noisli

Навколишні звуки можуть допомогти вам відволіктися і залишатися продуктивним. Noisli, веб-додаток, що дозволяє створювати власний фоновий звук, тепер є розширенням Chrome, яке більше не використовує додаткову вкладку. Noisli дозволяє створювати власну комбінацію звуків і налаштовувати таймер для відстеження вашої роботи.

Pushbullet

Pushbullet дозволяє зв'язати робочий стіл з мобільної ОС. Ви можете переносити текст, посилання, файли, карти і багато іншого з вашого комп'ютера прямо на свій телефон або планшет. Ви також можете переносити дані зі свого телефону в браузер Chrome, при цьому Pushbullet використовує відмінну систему повідомлень Chrome.

Безпека

Безпека

LastPass

LastPass як і раніше залишається одним з наших улюблених менеджерів паролів, тому що він безкоштовний і простий в налаштуванні. При цьому вам більше не доведеться запам'ятовувати паролі, і всі ваші паролі будуть синхронізуватися на ваших пристроях. У LastPass є багато крутих примочок, тому вам ніколи не буде нудно. Слід зазначити, що LastPass був зламаний хакерами в минулому році, але зашифровані дані користувачів не були вкрадені, і поетом його як і раніше можна рекомендувати.

HTTPS Everywhere

HTTPS - один з найпростіших способів зробити перегляд сайтів в інтернеті більш безпечним, а HTTPS Everywhere - це розширення, яке дозволяє вам забути про це. З його допомогою ви завжди будете заходити в зашифровану безпечну версію сайту щоразу, коли вводите URL-адресу.

AdBlock Plus або uBlock Origin

AdBlock Plus зазвичай розглядається як інструмент блокування дратівливих оголошень на веб-сайтах, але він здатний на більше. Розширення також захищає вашу конфіденційність в інтернеті, блокує інші розділи, які ви хочете приховати (наприклад, коментарі YouTube), і навіть блокує шкідливе ПЗ. Якщо ви хочете більш компактну альтернативу, яка не точить багато пам'яті і не уповільнює роботу вашої системи, uBlock Origin може забезпечити таку саму безпеку і захист конфіденційності, що і AdBlock Plus.

Disconnect

Основна мета Disconnect проста: додаток блокує сторонні cookie-файли відстеження. Це означає, що Disconnect блокує рекламодавців і соціальні мережі від відстеження вашої історії веб-пошуку. Крім того, Disconnect иммет різні козирі в запасі, наприклад, можливість блокувати людей від злому вашої особистої інформації. Крім того, нові іконки конфіденційності дозволяють з легкістю визначати, чи є сайт законним.

службові програми

службові програми

The Great Suspender

Величезна кількість вкладок, відкритих в вашому браузері, пожирає ресурси, що може сильно гальмувати роботу системи. Great Suspender вирішує цю проблему, автоматично переводить вкладки, які ви не використовуєте, в стан очікування, щоб вони не використовували ЦП. Це, звичайно, не єдиний інструмент, що дозволяє контролювати використання ваших вкладок, але він один з найкорисніших.

Honey

Коли ви робите покупки в інтернеті, ви майже завжди можете виграти пару знижкових кодів за невеликий відсоток від продажу або безкоштовної доставки. Проблема в тому, що вам зазвичай доводиться шукати ці коди і вставляти їх при оформленні замовлення. З Honey це необов'язково, розширення автоматично застосовує знижкові коди, тому вам навіть не варто цим перейматися. Також розширення дозволяє вам отримати частину витрачених грошей назад і має вбудовану функцію, яка знаходить найкращі ціни на Amazon.

InvisibleHand

Серед тисячі магазинів, пошук кращої онлайн-угоди - непросте завдання. Щоб спростити цей процес, ми вибрали InvisibleHand - розширення, яке автоматично переглядає тонну інтернет-магазинів в той час, коли ви робите покупки, щоб знайти для вас найкращу пропозицію. Це простий і автоматичний спосіб заощадити гроші під час покупок.

Social Fixer

Якщо ви затятий користувач Facebook, тоді ви обов'язково повинні спробувати Social Fixer. Це кращий спосіб прокачати Facebook, так як дозволяє робити з ним всілякі трюки, в тому числі позбавлятися від настирливих політичних постів, відстежувати людей, які прибрали вас зі списку друзів, і багато іншого. Розширення не так потужно як раніше, але його варто мати під рукою.

Magic Actions

Іноді YouTube може бути досить дратівливим, але якщо ви хочете виправити деякі з найбільш поширених проблем з ним, Magic Actions - це найпростіший спосіб зробити це. Ви можете налаштувати авто-HD, зупинити Автовідтворення, створити режим кінотеатру і багато іншого.

Огляд розширень для Chrome - дуже широка тема, яка повинна постійно оновлюватися, тому було б чудово, якщо ви залишите в коментарі до статті свій улюблений плагін для Chrome.

ще 10 розширень Chrom для інтернет-маркетингу

І 10 порад з використання Chrome DevTools для SEO-аудиту

25 кращих розширень Chrome для роботи і не тільки

Автор:   Денис Янов   , Пропалений маркетинг менеджер, любитель життя і залицяльник природи Автор: Денис Янов , Пропалений маркетинг менеджер, любитель життя і залицяльник природи. Немислимий своє життя без походів, сплавів, екстриму та твороженной запіканки.

Браузер Google Chrome набитий неймовірною кількістю розширень, які надають різноманітні функціональні можливості. Однак щоб знайти щось корисне, доводиться перелопатити весь магазин. Тому дозвольте заощадити вам час і представити колекцію моїх улюблених розширень для Chrome, які я використовую щодня, як в своїй віддалену роботу, так і для простого серфінгу в мережі.

продуктивність

Instapaper , Pocket або Readability

Сервіси закладок - відмінний спосіб зберегти статті, які б ви хотіли прочитати. Для Chrome ви можете завантажити розширення, щоб миттєво зберігати будь-які сподобалися статті, і вони будуть синхронізовані на всіх ваших пристроях. Кожне з розширень має свої сильні сторони і всі вони гарні по-своєму, тому вибір за вами.

TMetric Time Tracker

Один з найбільш ефективних помічників, коли мова заходить про підвищення продуктивності за допомогою обліку робочого часу. Розширення для Google Chrome має мінімалістичний і одночасно досить інформативний інтерфейс, який в 2 кліка допомагає визначити, куди йде робочий час, скільки грошей ви заробляєте за виконання кожного завдання, і синхронізувати ваш час з сервісами управління проектами типу Asana, Trello, ToDoist, Jira та багато інших. Відмінний вибір для фрілансера, який отримує оплату погодинно за виконання завдань.

Feedly

Feedly - основний лідер, який прийшов на зміну Google Reader RSS-агрегатор. Якщо ваш вибір припав на нього, то розширення Feedly - відмінний спосіб забезпечити миттєвий доступ до ваших стрічок безпосередньо в Chrome. Дане розширення не відноситься до обов'язкових, але його варто тримати під рукою.

Any.Do або Wunderlist

Якщо ви використовуєте Any.Do або Wunderlist для своїх завдань, то обидва додатки пропонують фантастичні розширення для Chrome, які синхронізуються на всіх ваших пристроях. Це означає, що ви ніколи не забудете про вашому списку справ незалежно від того, де ви працюєте. Wunderlist синхронізується в реальному часі на всіх пристроях і пропонує можливість ділитися списками справ з іншими користувачами, в той час як Any.do спрощує управління домашніми або командними проектами. Якщо ви хочете завжди вчасно вирішувати ваші завдання, ви не помилитеся, вибравши одне з цих додатків.

Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper

Якщо ви використовуєте Evernote, вам обов'язково варто спробувати Evernote Web Clipper. Завдяки цьому розширенню, ви зможете зберігати статті, сторінки або окремі розділи сторінки в своїх нотатках, що позбавить вас від необхідності копіювати або робити записи в блокнот. Крім того, ви можете додати свої власні нотатки до тих матеріалів, які ви зберегли, організувати все в окремі проекти і багато іншого. Однак якщо ви є користувачем OneNote, Microsoft надає власний веб-органайзер аналогічний Evernote.

StayFocusd

Існує безліч веб-сайтів, які хочуть поглинути все ваше час. Переглядаючи соціальні мережі і улюблені блоги, легко втратити відлік часу. StayFocusd блокує веб-сайти, що віднімають багато часу, що дозволить вам справлятися з основною роботою.

Minimalist for Everything

Інтернет - це хаотичне і захаращені місце, наповнене панелями інструментів, повідомленнями та різним мотлохом. Якщо ви хочете позбутися від усього цього, Minimalist for Everything - це розширення, яке видаляє зайве з веб-сторінок, щоб спростити їх використання. Minimalist for Everything має безліч переваг, наприклад, приховує навігаційну панель Google або робить Gmail менш захаращені.

Lazarus

Lazarus - це рятувальник для тих, хто заповнює безліч форм в інтернеті або пише в своєму браузері. Коли ви вводите текст в форму, Lazarus зберігає те, що ви робите. Якщо ваш браузер виходить з ладу, Lazarus зберігає резервну копію. Розширення просте, але може швидко врятувати становище.

Gmail Offline

Gmail - відмінне веб-додаток, але проблема в тому, що він працює тільки в онлайн-режимі. Gmail Offline дозволяє вам продовжувати використовувати Gmail, навіть якщо у вас немає підключення до інтернету. Коли ви знову підключаєтеся, листи, які ви створюєте, будуть відправлені так само, як і в настільному додатку.

Noisli

Навколишні звуки можуть допомогти вам відволіктися і залишатися продуктивним. Noisli, веб-додаток, що дозволяє створювати власний фоновий звук, тепер є розширенням Chrome, яке більше не використовує додаткову вкладку. Noisli дозволяє створювати власну комбінацію звуків і налаштовувати таймер для відстеження вашої роботи.

Pushbullet

Pushbullet дозволяє зв'язати робочий стіл з мобільної ОС. Ви можете переносити текст, посилання, файли, карти і багато іншого з вашого комп'ютера прямо на свій телефон або планшет. Ви також можете переносити дані зі свого телефону в браузер Chrome, при цьому Pushbullet використовує відмінну систему повідомлень Chrome.

Безпека

Безпека

LastPass

LastPass як і раніше залишається одним з наших улюблених менеджерів паролів, тому що він безкоштовний і простий в налаштуванні. При цьому вам більше не доведеться запам'ятовувати паролі, і всі ваші паролі будуть синхронізуватися на ваших пристроях. У LastPass є багато крутих примочок, тому вам ніколи не буде нудно. Слід зазначити, що LastPass був зламаний хакерами в минулому році, але зашифровані дані користувачів не були вкрадені, і поетом його як і раніше можна рекомендувати.

HTTPS Everywhere

HTTPS - один з найпростіших способів зробити перегляд сайтів в інтернеті більш безпечним, а HTTPS Everywhere - це розширення, яке дозволяє вам забути про це. З його допомогою ви завжди будете заходити в зашифровану безпечну версію сайту щоразу, коли вводите URL-адресу.

AdBlock Plus або uBlock Origin

AdBlock Plus зазвичай розглядається як інструмент блокування дратівливих оголошень на веб-сайтах, але він здатний на більше. Розширення також захищає вашу конфіденційність в інтернеті, блокує інші розділи, які ви хочете приховати (наприклад, коментарі YouTube), і навіть блокує шкідливе ПЗ. Якщо ви хочете більш компактну альтернативу, яка не точить багато пам'яті і не уповільнює роботу вашої системи, uBlock Origin може забезпечити таку саму безпеку і захист конфіденційності, що і AdBlock Plus.

Disconnect

Основна мета Disconnect проста: додаток блокує сторонні cookie-файли відстеження. Це означає, що Disconnect блокує рекламодавців і соціальні мережі від відстеження вашої історії веб-пошуку. Крім того, Disconnect иммет різні козирі в запасі, наприклад, можливість блокувати людей від злому вашої особистої інформації. Крім того, нові іконки конфіденційності дозволяють з легкістю визначати, чи є сайт законним.

службові програми

службові програми

The Great Suspender

Величезна кількість вкладок, відкритих в вашому браузері, пожирає ресурси, що може сильно гальмувати роботу системи. Great Suspender вирішує цю проблему, автоматично переводить вкладки, які ви не використовуєте, в стан очікування, щоб вони не використовували ЦП. Це, звичайно, не єдиний інструмент, що дозволяє контролювати використання ваших вкладок, але він один з найкорисніших.

Honey

Коли ви робите покупки в інтернеті, ви майже завжди можете виграти пару знижкових кодів за невеликий відсоток від продажу або безкоштовної доставки. Проблема в тому, що вам зазвичай доводиться шукати ці коди і вставляти їх при оформленні замовлення. З Honey це необов'язково, розширення автоматично застосовує знижкові коди, тому вам навіть не варто цим перейматися. Також розширення дозволяє вам отримати частину витрачених грошей назад і має вбудовану функцію, яка знаходить найкращі ціни на Amazon.

InvisibleHand

Серед тисячі магазинів, пошук кращої онлайн-угоди - непросте завдання. Щоб спростити цей процес, ми вибрали InvisibleHand - розширення, яке автоматично переглядає тонну інтернет-магазинів в той час, коли ви робите покупки, щоб знайти для вас найкращу пропозицію. Це простий і автоматичний спосіб заощадити гроші під час покупок.

Social Fixer

Якщо ви затятий користувач Facebook, тоді ви обов'язково повинні спробувати Social Fixer. Це кращий спосіб прокачати Facebook, так як дозволяє робити з ним всілякі трюки, в тому числі позбавлятися від настирливих політичних постів, відстежувати людей, які прибрали вас зі списку друзів, і багато іншого. Розширення не так потужно як раніше, але його варто мати під рукою.

Magic Actions

Іноді YouTube може бути досить дратівливим, але якщо ви хочете виправити деякі з найбільш поширених проблем з ним, Magic Actions - це найпростіший спосіб зробити це. Ви можете налаштувати авто-HD, зупинити Автовідтворення, створити режим кінотеатру і багато іншого.

Огляд розширень для Chrome - дуже широка тема, яка повинна постійно оновлюватися, тому було б чудово, якщо ви залишите в коментарі до статті свій улюблений плагін для Chrome.

ще 10 розширень Chrom для інтернет-маркетингу

І 10 порад з використання Chrome DevTools для SEO-аудиту