Донецкий техникум промышленной автоматики

200.Как лікаря отримати роботу в Ізраїлі?

Автор: BROSH ПРО ІЗРАЇЛІ 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:06:57 (Посилання відкриється в новому вікні)

Привіт, дорогі глядачі! Раз я знову з'явилася перед вами, значить, знову назріло питання. Тут навіть не одне питання, а ціла серія питань, що відносяться до однієї теми.

Питання такі: «Чи можна в Ізраїлі знайти роботу лікаря?» «Як отримати ліцензію лікаря?» «Що робити лікарю, якщо стаж 23 роки?» «Чи може лікар в Ізраїлі дозволити собі матеріально більше, ніж лікар аналогічній посаді, кваліфікації та стажу в Росії? »« Чия медицина краще? Переваги і недоліки »« Відрізняється і чим робота лікаря в Ізраїлі? »« Чи правду кажуть про чудеса ізраїльської медицини? »Це питав не одна людина, а кілька. Я трошки підкоротила питання і зібрала їх разом. Оскільки це одна тема, я звернулася до цього фахівця-лікаря, щоб він мені відповів на ці питання. Інтерв'ю він давати не захотів, не всі люди це люблять, але мені він відповів. Коротко, але відповів. І я зараз передам вам цю інформацію. Інформація, сподіваюся, достовірна, і її ініціювали не якогось невідомого джерела, а від досить відомого джерела.

Отже, давайте відповімо на ці питання. По-перше, чи можна в Ізраїлі знайти роботу лікаря? В Ізраїлі роботу лікаря, звичайно, знайти можна. Тому що дуже не вистачає лікарів в Ізраїлі, так само як не вистачає медсестер. Все питання в тому, чи є у вас ліцензія на роботу в Ізраїлі. Якщо ви приїхали з іноземним дипломом, не важно російським або якимось іншим, то цей диплом вважається недійсним, і треба складати іспит з американською системою. Але здавати його можна на російській мові, і там 250 питань, на які потрібно відповісти за 250 хвилин. Крім того, вам даються піврічні курси з підготовки до цього іспиту. Якщо з якоїсь причини ви іспит не склали, то ви можете його здавати навіть не один раз. Хто завалює такий іспит? Той, хто, мабуть, недостатньо серйозно поставився до цього іспиту. Потрібно кинути все, потрібно сидіти і готується до цього іспиту дуже серйозно. Для розради можу сказати, що більшість лікарів, які приїхали сюди свого часу, склали цей іспит.

Що ми не обговорили, так це те, як залежить отримання ліцензії від стажу роботи за кордоном. Я знаю, що раніше, якщо лікар приїхав з-за кордону з 20-річним стажем, то тоді він не повинен був здавати цей важкий іспит по американській системі, а він проходив стажування, і після цього здавав якийсь полегшений іспит, по- моєму, усний. Після нього він міг уже працювати лікарем. Зараз, по-моєму, цей стаж знизився до 14 років. Але весь час змінюється, звичайно, потрібно уточнити. Але, у всякому разі, з невеликим стажем або декількома роками стажу, безумовно, лікаря потрібно здавати цей американський іспит, без якого він не отримає ліцензію на роботу лікарем.

Він повинен пройти стажування з якимись проміжними іспитами. Вона називається на івриті «ітмахут» і займає від чотирьох до семи років. Тобто лікар працює і проходить спеціалізацію. Після цього він стає фахівцем в якійсь вузькій області. Тобто це займає досить багато часу. На втіху можу сказати, що він працює і зарплату весь цей час отримує, і з голоду не вмирає.

Наступне питання: «Чи може лікар в Ізраїлі дозволити собі матеріально більше, ніж лікар аналогічній посаді, кваліфікації та стажу в Росії?» Зарплата, звичайно, в Ізраїлі у лікаря вище, як і загальний життєвий рівень. Але не забудьте, що у нас все дорожче, ніж в Росії. Звичайно, це не Америка, а Ізраїль, і рівень життя лікаря не такий високий, як у США, але рівень життя, мабуть, вище ніж у лікаря такий же спеціалізації, такої ж кваліфікації, такого ж стажу в Росії.

Ну і останнє питання. Він у відповіді об'єднав всі три питання: «Чия медицина краще? Чи відрізняється робота лікаря в Ізраїлі від лікаря в Росії? Чи правду кажуть про чудеса ізраїльської медицини? »Ось, що він мені сказав, я записала:« У Росії медицина - мистецтво, а в Ізраїлі - наука. Інструментально медицина розвинена дуже добре - на шостому місці в світі. Система медицини дуже розвинена. Навіть на безкоштовному рівні хворий потрапить туди в професійному плані, куди треба, щоб отримати кваліфіковану допомогу. Може бути, з чергами, але без протекції. У Росії, наскільки я знаю, якщо хворий сам не знає, в який медичний заклад краще звернутися, то застрягне на некваліфікованих рівнях, швидше за все ». Від себе хочу додати, що окрім безкоштовної медичної допомоги, можна отримати субсидувати медичну допомогу, якщо у вас є додаткова страховка.

Дуже багато людей, крім обов'язкової медичної страховки, про яку я розповідала про медицину в Ізраїлі. Там я розповідала, як побудована медицина в Ізраїлі, які послуги отримує хворий, у скільки йому це обходиться. В общем-то, крім обов'язкової страховки можна зробити додаткову страховку. У різних лікарняних касах вона називається по-різному, тому не буду її називати. Але за ці не дуже великі гроші він може отримати консультацію будь-якого найбільшого світила в Ізраїлі, і йому ця консультація буде частково оплачена. Тобто буде частка особистої участі, але це буде не якась божевільна, а цілком прийнятна для людини навіть самого скромно працюючого сума. І можна три рази за рік звертатися по цій страховці до фахівця найвищого рівня. Для чого це робиться? Чому не звернеться просто до лікаря в своїй лікарняній касі? Можна, але ви хочете друга думка, хочете вислухати ще якогось лікаря. І ось, у вас є додаткова страховка, вам оплачують візит до іншого лікаря. Причому, ви можете вибрати самі цього іншого лікаря, це може бути найкращий лікар Ізраїлю. Ніяких проблем.

Ось і все, що я хотіла вам сказати. Я сподіваюся, що я відповіла вам на ці питання в допомогою доктора. Якщо вам хочеться запитати щось ще конкретніше, будь ласка, запитуйте. Я відповім. От і все. Поки що! До побачення!

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Питання такі: «Чи можна в Ізраїлі знайти роботу лікаря?
» «Як отримати ліцензію лікаря?
» «Що робити лікарю, якщо стаж 23 роки?
» «Чи може лікар в Ізраїлі дозволити собі матеріально більше, ніж лікар аналогічній посаді, кваліфікації та стажу в Росії?
»« Чия медицина краще?
Переваги і недоліки »« Відрізняється і чим робота лікаря в Ізраїлі?
»« Чи правду кажуть про чудеса ізраїльської медицини?
По-перше, чи можна в Ізраїлі знайти роботу лікаря?
Хто завалює такий іспит?
Наступне питання: «Чи може лікар в Ізраїлі дозволити собі матеріально більше, ніж лікар аналогічній посаді, кваліфікації та стажу в Росії?