Донецкий техникум промышленной автоматики

20 корисних плагінів для інтернет-магазину на WordPress

 1. управління
 2. SEO
 3. Google XML Sitemaps
 4. WordPress Image SEO
 5. Redirection
 6. Аналітика
 7. Яндекс Метрика
 8. Інтернет магазин
 9. просування
 10. Оптимізація роботи сайту
 11. W3 Total Cache
 12. WP Smush
 13. Broken Link Checker
 14. Резервне копіювання
 15. UpdraftPlus WordPress Backup Plugin
 16. Дизайн
 17. Instagram image gallery
 18. If Menu
 19. Безпека
 20. Akismet

Ми вибрали найкращі WordPress плагіни, які допоможуть керувати інтернет-магазином і вести блог компанії. Для зручності розділили їх за категоріями, вибирайте і користуйтеся.

управління

Jetpack

Безкоштовний плагін, який допомагає керувати сайтом на WordPress
Безкоштовний плагін, який допомагає керувати сайтом на WordPress. Встановивши його, ви зможете:

 • переглядати детальну статистику про відвідувачів сайту;
 • залучати більше відвідувачів на сайт за допомогою інструментів «Схожі записи», «Публікація», «Покращена поширення», «Поділитися»;
 • користуватися засобами безпеки (наприклад, захист сайту від атак методом перебору і спроб несанкціонованого входу в систему);
 • швидко виконувати необхідні операції з зображеннями.

Також ви зможете управляти плагінами і меню, публікувати записи і користуватися іншими функціями. А якщо виникнуть складності, з командою підтримки Jetpack можна зв'язатися безпосередньо.

SEO

Yoast SEO

Це не просто плагін для SEO, а повний пакет оптимізації сайту
Це не просто плагін для SEO, а повний пакет оптимізації сайту. З його допомогою можна додавати заголовки і мета-теги, генерувати карту сайту, робити SEO-аналіз сторінок, редагувати «хлібні крихти», тестувати ключові слова, редагувати файли htaccess і robots.txt і багато іншого. Yoast простий в установці та налаштування.

Плагін безкоштовний. Є платна преміум-версія з інтеграцією з Google Webmaster і допомогою служби підтримки.

Google XML Sitemaps

Плагін створює карту сайту (sitemap) - файл, який містить URL-адреси та додаткову інформацію для всіх сторінок або документів вашого сайту. Google та інші пошукові системи можуть читати цей файл і додавати певні сторінки в свій індекс.

Після установки плагіна вам потрібно налаштувати карту сайту в перший раз , Далі плагін буде підтримувати і добудовувати карту самостійно.

WordPress Image SEO

Плагін прописує теги «alt» і «title» до зображень. «Alt» допомагає в пошуковому просуванні, з його допомогою зображення з сайту краще ранжуються у видачі Google і Яндекса при пошуку по картинках. «Title» потрібен для користувачів, а не пошукових систем. Текст з тега буде автоматично з'являтися в підказці при наведенні курсору миші на зображення.

Інший схожий плагін Seo Optimized Images .

Обидва можна використовувати замість раніше популярного SEO Friendly Images (не оновлюється).

Redirection

Плагін шукає на сайті сторінки з помилкою 404 і робить з цих сторінок 301 редирект (Тобто перенаправляє пошукового робота або відвідувача) на потрібну вам сторінку.

Аналітика

Google Analyticator

Google Analyticator

Плагін встановлює лічильник Google Analytics на ваш сайт. Крім цього пропонує корисні функції: перегляд статистики за останні 30 днів в акаунті WordPress і можливість виключити зареєстрованих користувачів з даних трафіку.

Яндекс Метрика

За допомогою плагіна легко вставити на сайт код лічильника Яндекс.Метрика. Редагувати файли теми не потрібно. Лічильник продовжить працювати навіть при зміні теми.

Інтернет магазин

Еквід

Безкоштовний плагін для створення інтернет-магазину на WordPress
Безкоштовний плагін для створення інтернет-магазину на WordPress. Як і WooCommerce, Еквід додає на сайт повнофункціональну вітрину. Управляти магазином можна прямо з консолі WordPress. Можливості модуля:

 • 45+ методів оплати і доставки;
 • створення купонів і програм лояльності;
 • продаж електронних товарів (завантажувані файли);
 • інтеграція з Фейсбуком і eBay;
 • вивантаження вітрини в «Товари ВКонтакте».

І інші функції, які доступні без скачування будь-яких додаткових плагінів. Крім того, Еквід сертифікований за міжнародним стандартом PCI DSS Level 1, який є золотим стандартом безпеки в електронній комерції.

Читайте інструкцію, як зробити інтернет-магазин на WordPress за допомогою Еквіда .

просування

SumoMe

Безкоштовний інструмент для залучення трафіку на сайт
Безкоштовний інструмент для залучення трафіку на сайт. За допомогою нього ви зможете:

 • Збільшити базу адрес для розсилок (інструменти: popup-вікно з формою підписки, невеликий банер з формою підписки у верхній частині сайту, бічний спливає банер).
 • Збільшити кількість репоста інформації з сайту в соціальних мережах (інструменти: кнопки соцмереж на сторінках і кнопки «Поділитися» на зображеннях, репост частини тексту).
 • Аналізувати поведінку відвідувачів (інструменти: теплові карти, статистика переглядів записів та інші).

Оптимізація роботи сайту

CloudFlare

Можливості модуля:
Можливості модуля:

 • швидкісний хостинг, щоб ваш WordPress сайт відкривався і працював швидко;
 • захист від DDoS-атак;
 • забезпечення безпеки сайту за допомогою фаєрвола.

W3 Total Cache

Плагін прискорює завантаження контенту при перегляді сайту за допомогою кешування (збереження даних на комп'ютері користувача) всіх частин вашого сайту через інтеграцію з CDN-сервісом.

WP Smush

Швидкий, зручний і ефективних спосіб стиснення зображень для WordPress. За допомогою плагіна можна змінювати розмір і стискати зображення в форматах JPEG, GIF і PNG до 32 МБ окремо або відразу кілька.

Broken Link Checker

Плагін регулярно сканує сайт на наявність непрацюючих посилань. Ви вказуєте частоту сканування. Якщо плагін виявить непрацюючу посилання, на електронну пошту прийде повідомлення про те, де і які посилання пошкоджені.

Резервне копіювання

WordPress Backup to Dropbox

Плагін копіює файли з сайту в ваш аккаунт на Dropbox
Плагін копіює файли з сайту в ваш аккаунт на Dropbox. Вам потрібно тільки задати періодичність і час, копіювання відбувається автоматично.

UpdraftPlus WordPress Backup Plugin

Плагін для автоматичного резервного копіювання вмісту сайту. Сумісний з Amazon S3, Dropbox, Rackspace Cloud Files, Google Drive, Google Cloud Storage і іншими подібними сервісами. З його допомогою ви можете створити копію і відновити свій WordPress сайт в разі втрати інформації.

Дизайн

NextGEN Gallery

За допомогою плагіна можна створити галерею фотографій товарів і способів їх використання
За допомогою плагіна можна створити галерею фотографій товарів і способів їх використання. Можливості NextGEN Gallery: пакетна завантаження зображень, імпорт мета-тегів, редактор зображень, створення альбоми та інші.

Instagram image gallery

Використовуйте цей плагін для розміщення фотографій з Інстаграма на сайті, наприклад, замість галереї. Вам потрібно вибрати, копіювати зображення з конкретного Інстаграм-аккаунта або на основі певного хештега. Решта плагін робить автоматично. Ви можете налаштувати відображення фотографій: в вигляді сітки мініатюр або слайд-шоу.

If Menu

Використовуйте плагін, якщо потрібно:

 • відображати різні елементи меню навігації на різних сторінках WordPress;
 • виводити різні меню для залогінених користувачів;
 • приховувати меню на певних сторінках.

Безпека

Wordfence Security

Безкоштовний плагін для пошуку зламаних файлів і контролю доступу відвідувачів до сайту
Безкоштовний плагін для пошуку зламаних файлів і контролю доступу відвідувачів до сайту. Працює в режимі онлайн. Присікає несанкціоновані спроби входу в адміністративну панель сайту і блокує «підозрілі» IP-адреси аж до окремих регіонів.

Akismet

Плагін автоматично перевіряє всі коментарі і відфільтровує ті, які схожі на спам. Кожен коментар має свою історію статусів, завдяки якій можна легко перевірити, які коментарі були заблоковані або схвалені плагіном, а які були позначені як спам або не спам модератором.

***

Які корисні плагіни використовуєте ви на своєму WordPress сайті? Розкажіть про них в коментарях і ми доповнимо статтю.

про автора

Аліна Вашурін - PR-директор в Еквіде. Пише, щоб надихати і просвіщати читачів про все, що пов'язано з електронною комерцією. Любить подорожувати і бігає марафони.

Які корисні плагіни використовуєте ви на своєму WordPress сайті?