Донецкий техникум промышленной автоматики

«1С-Бітрікс: Управління сайтом 16.0»

 1. НОВА E-COMMERCE ПЛАТФОРМА D7
 2. «Поддержка24»
 3. «Поддержка24»
 4. Допомога там, де вона потрібна
 5. Підтримка для всіх!
 6. Як створюються статті
 7. Глобальний пошук
 8. Актуальні статті
 9. Зворотній зв'язок
 10. Новий адаптивний інтернет-магазин
 11. Зразково-показовий інтернет-магазин
 12. візуально привабливий
 13. З адаптивним дизайном
 14. Відповідає SEO вимогам
 15. Персоналізований (BigData)
 16. Перевірений A / B тестуванням
 17. Real-time інтеграція з «1С»
 18. І ще: всі новинки 16.0
 19. Нова e-commerce платформа D7
 20. Платформа з новою архітектурою D7
 21. Інтернет-магазин на новому ядрі D7
 22. Нова e-commerce платформа
 23. Нова система обробки замовлень
 24. Логістична інтеграційна шина
 25. Нова схема управління платіжними системами
 26. Нова система управління профілями користувачів
 27. Нова система управління складами
 28. А також багато важливих корисних речей
 29. Торгові пропозиції (SKU)
 30. Набори й комплекти
 31. Адаптивний шаблон компонента оформлення замовлень
 32. Подарунки в компонентах
 33. маркетингові акції
 34. Інтеграція з торговими майданчиками
 35. мультиканального продажу
 36. Для магазину будь-якого масштабу
 37. E-mail маркетинг
 38. BigData: персоналізація в розсилках і тригерах
 39. 3 сценарії персоналізації розсилок
 40. Сценарій # 1. новинки каталогу
 41. Сценарій # 2. супутній товар
 42. E-mail маркетинг: Конструктор
 43. Єдина авторизація (SSO)
 44. Еластичний веб-кластер
 45. Катастрофостійкі еластичний веб-кластер
 46. «1С-Бітрікс: Enterprise»

16.0

НОВА E-COMMERCE ПЛАТФОРМА D7


«Ми пройшли довгий шлях розробки нашої платформи для інтернет-магазинів довжиною в десять років. Платформа займає лідируючі позиції серед комерційних рішень в провідних рейтингах інтернет-магазинів. Прийшов час запустити абсолютно нову платформу з новою архітектурою D7, яка стане найсучаснішою на ринку. Перехід на нову платформу - це важливий крок для нас і наших клієнтів. Це початок розвитку платформи на наступне десятиліття ».

Генеральний директор «1С-Бітрікс» Сергій Рижиков


«Поддержка24»Новий адаптивний інтернет-магазинНова e-commerce платформа D7E-mail маркетингмаркетингові акціїBigData: персоналізація в розсилках і тригерахІ багато іншого:
Поддержка24

«Поддержка24»


Тепер всі користувачі адміністративного розділу сайту (менеджери, адміністратори, контент-менеджери) можуть отримати відповіді на питання без звернення в техпідтримку. У новій версії платформи з'явилася «Поддержка24» - контекстні статті, відео та навчальні курси. Головне завдання «Поддержкі24» - допомогти користувачеві сайту швидко знайти рішення виниклої проблеми і розібратися в можливостях платформи «1С-Бітрікс». Як швидко запустити інтернет-магазин? Як налаштувати обмін даними з «1С» в режимі реального часу? Відповіді вже є у «Поддержкі24»!

«Поддержка24» піклується про вас і готова допомогти швидко і професійно. Відповіді на питання 24 години на добу. Для кожного користувача сайту. Саме там, де виникло питання.

Допомога там, де вона потрібна

«Поддержка24» - тепер і на вашому сайті!

Тепер всі користувачі адміністративного розділу сайту (менеджери, адміністратори, контент-менеджери) можуть отримати відповіді на питання без звернення в техпідтримку. У новій версії платформи з'явилася «Поддержка24» - контекстні статті, відео та навчальні курси. Виникли питання по роботі з модулем? Сумніваєтеся в правильності налаштувань компонента? Отримайте вичерпну відповідь саме там, де у вас виникло питання. Сервіс «Поддержка24» пропонує контекстні довідкові матеріали саме по тому розділу, де ви знаходитесь.

Відповідь там, де виникає питання. Як провести А / В тестування? Як налаштувати персоналізацію? Як включити Композит? Якщо ви хочете, наприклад, виміряти конверсію сайту, ви отримаєте готові відповіді, уроки, відеоролики про те, що саме потрібно включити в настройках і як сформувати звіти.


Підтримка для всіх!

У будь-який момент часу

«Поддержка24» призначена не тільки для адміністратора, а для всіх користувачів компанії, що працюють з сайтом.
У будь-який момент часу співробітник, відповідальний за склад або керуючий замовленнями з адміністративної частини, отримує повний доступ до потрібної інформації.
«Поддержка24» піклується про вас і готова допомогти швидко і професійно.
.

Як створюються статті

Ми готуємо матеріали по вашому запиту

Кожен день команда «Поддержкі24» готує для вас відповіді. Якщо вам щось незрозуміло або наявний відповідь вас не влаштовує, просто задайте питання. Нова стаття з'явиться там, де ви її чекаєте.

 • Ми готуємо матеріали по вашому запиту
 • Знімаємо навчальні відеоролики
 • Створюємо навчальні курси

У найближчому майбутньому ми будемо передавати питання партнерам і клієнтам, щоб вони також готували статті для Поддержкі24.

Глобальний пошук


Щоб швидко знайти відповідь, скористайтеся пошуком по всіх довідкових матеріалів. При пошуку виводяться «підказки» - готові статті, короткі відеоролики і уроки.

Актуальні статті

16
Типові питання при зверненні на підтримку

У «Поддержкі24» вже є відповіді на 95% питань по платформі «1С-Бітрікс». Подивіться, можливо, тут вже є те, що ви шукаєте. Найактуальніші варіанти відповідей виведені в верхню частину списку.
89% питань мають типові відповіді
Одна з важливих цілей створення «Поддержкі24» - дати доступ до підтримки кожному співробітнику компанії, а не тільки адміністраторам. Наприклад, на сайті працює 20 чоловік, але тільки один з них - адміністратор - може звертатися в підтримку. Тепер всі користувачі адміністративного розділу можуть знайти відповіді на питання в статтях, уроках, відеороликах.

Зворотній зв'язок

Оцінка матеріалів та відгуків

Якщо відповідь вам допоміг, будь ласка, оцініть його! Ваша оцінка підкаже нам, актуальний відповідь чи ні.
Ви можете повідомити, чи допомогла стаття вирішити проблему, або навіть після її прочитання питання залишилося відкритим. Голосування впливає на рейтинг статті. Якщо стаття не допомагає, її обов'язково доопрацюють.

Подивіться відеоролики, скористайтеся пошуком по всіх матеріалів підтримки, щоб швидко знайти відповідь. Якщо ви шукали і не знайшли, повідомте нам. Ми підготуємо необхідні матеріали і обов'язково повідомимо вам, коли вони з'являться.
Зв'язатись з командою «Поддержкі24»
Звичайно, ви завжди можете зв'язатися з фахівцями команди «Поддержкі24». Ми прагнемо до того, щоб ви завжди залишалися задоволені підтримкою. Щоб допомога завжди опинялася під рукою в той момент, коли вона вам необхідна. Щоб підтримка стала доступна для кожного співробітника компанії, а не тільки для адміністраторів. Техпідтримка «1С-Бітрікс» сьогодні

 • За жовтень 2015 техпідтримка відповіла на 15 000+ ваших звернень.
 • Задоволеність клієнтів - 91%.

Інтернет магазин

Новий адаптивний інтернет-магазин


«1С-Бітрікс» представляє нове рішення інтернет-магазину, адаптоване до різних пристроїв і працює на всіх популярних платформах. Готове рішення засноване на новій платформі для електронної комерції , Функціонал якої відповідає вимогам сучасних інтернет-магазинів будь-якого масштабу. Це новий, повністю перепроектований, інтернет-магазин з запасом для технологічного розвитку і масштабування.

Почніть продавати вже зараз! Новий зразково-показовий магазин «1С-Бітрікс» включений в поставку продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом 16.0».

Зразково-показовий інтернет-магазин

Який він, новий магазин на «1С-Бітрікс»?

Нове готове рішення інтернет-магазину «з коробки» адаптовано до всіх пристроїв і працює на всіх популярних платформах. Чому зразково-показовий?
Сучасний інтернет-магазин зробити не так просто. Тому все більше клієнтів «1С-Бітрікс» бере за основу першого інтернет-проекту готове рішення інтернет-магазину, включене в продукт «1С-Бітрікс: Управління сайтом». Все готово до негайного використання:

 • публічний каталог
 • розумний фільтр
 • Фасетний пошук
 • Кошик
 • Процедура оформлення замовлень
 • Персональний розділ
 • підтримка BigData
 • Підтримка композитного режиму

З новою версією готового інтернет-магазину ви всього за кілька годин ви можете створити і запустити в роботу повноцінний магазин будь-якої тематики. всі можливості платформи «1С-Бітрікс» включені в ваш магазин.

візуально привабливий

Ви можете швидко створити універсальний магазин для всіх типів товарів: одягу, продуктів харчування, ліків, будматеріалів і т.д.

З адаптивним дизайном


Адаптивний інтерфейс рішення «з коробки» дозволяє використовувати магазин на будь-якому пристрої: комп'ютері, планшеті або телефоні. Дизайн підлаштовується під пристрій покупця, зберігаючи функціональність. Універсальний Framework для верстки полегшує і прискорює створення адаптивних сайтів. Кожна сторінка вашого магазину моментально перебудовується під будь-який пристрій. Ваш сайт спочатку готовий до мобільних, планшетним і десктопних версій.

Відповідає SEO вимогам

Все для SEO - в картці товару!

Ергономічні картки категорій каталогу інтернет-магазину містять всі поля для SEO. Це блок настройки даних, що містить заголовок вікна браузера, мета-опис, ключові слова, заголовок. Унікальні мета теги - автоматично
Не потрібно вручну заповнювати SEO-поля в картках торгового каталогу. Система надає шаблони автоматичного створення унікальних title, description, keywords.
Швидка і зручна настройка мета-тегів
Щоб налаштувати мета-теги, SEO-фахівця не доведеться шукати настройки по всьому інтернет-магазину. Все необхідне збирається на єдиної вкладці картки категорії каталогу. Всі товари усередині цієї категорії отримують мета-опису відповідно до настройками. Детальніше Ергономічні картки категорій каталогу інтернет-магазину містять всі поля для SEO

Персоналізований (BigData)


Хмарний сервіс «1С-Бітрікс BigData» вбудований в ваш магазин, містить відкритий API для розробників і легко піддається кастомізації. Використання сервісу націлене на зростання інтернет-бізнесу завдяки більш персоналізованих відносин з клієнтами. Сервіс підвищує якість управління, рівень продажів і конверсію в інтернет-магазині. Сервіс обробляє величезні масиви даних. Власники інтернет-магазинів на платформі «1С-Бітрікс» отримують цей сервіс безкоштовно.

Перевірений A / B тестуванням


Ваш магазин містить унікальний інструмент, що дозволяє за 5 хвилин запустити A / B тестування своїми силами. Дізнайтеся за допомогою нового інструменту, як позначиться на конверсії магазину зміна дизайну сайту, перебудова головної сторінки, нове уявлення картки товару, інша сортування товару в каталозі і інші зміни. Дивіться графіки та зведені дані: зростає конверсія або падає? Яка динаміка зростання або падіння? Що принесуть вам зміни: збиток або прибуток? Робіть висновки: впровадити або відмовитися від нововведень.

Real-time інтеграція з «1С»


Технологія двосторонньої безперервного зв'язку між інтернет-магазином, який працює на «1С-Бітрікс: Управління сайтом», і «1С» забезпечує обмін даними в режимі реального часу між програмними продуктами. Real time обмін з «1С» не вимагає установки окремого сервера і спеціальних налаштувань. Система стабільно працює практично на будь-якому «залізі», мінімально навантажуючи інтернет-магазин і «1С».

І ще: всі новинки 16.0


І, звичайно ж, новий інтернет-магазин включає всі новинки e-commerce платформи D7. Платформа відповідає вимогам Google і Яндекс до SEO-оптимізації. У ній представлений набір маркетингових і аналітичних інструментів для підвищення ефективності роботи інтернет-магазину.
Магазин версії 15.5 завершив свій розвиток, оновлення не випускаються, наступний шлях - конвертація. Для переходу недостатньо установки оновлень! Перейдіть на нову платформу швидко і легко за допомогою майстра міграції. Детальніше І, звичайно ж, новий інтернет-магазин включає всі новинки e-commerce платформи D7

Почніть торгувати вже зараз!
З зразково-показовим магазином «1С-Бітрікс»!


платформа D7

Нова e-commerce платформа D7


Нова платформа для розробки інтернет-магазину на архітектурі D7 підтримує омніканальность, real-time обмін даними з 1С: ERP 2.0. Архітектура D7 значно збільшує продуктивність платформи і дозволяє сайтам витримувати високі навантаження в пік відвідуваності. Платформа відповідає вимогам Google і Яндекс до SEO-оптимізації. У ній представлений набір маркетингових і аналітичних інструментів для підвищення ефективності роботи інтернет-магазину. Перехід на нову платформу здійснюється за допомогою майстра міграції.

Платформа з новою архітектурою D7


Завершена розробка абсолютно нової e-commerce платформи в складі продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом». Тепер це повністю перепроектований інтернет-магазин з великим запасом для технологічного розвитку і масштабування. Приходить час конкуренції, коли на ринку залишаються тільки найсильніші і професійні гравці з особливими вимогами до систем для розробки інтернет-магазину.
Розвиваємося, слідуючи тенденціям:

 • вимоги клієнтів
 • вимоги часу
 • Нова архітектура D7

«Ми пройшли довгий шлях розробки нашої платформи для інтернет-магазинів довжиною в десять років. Платформа займає лідируючі позиції серед комерційних рішень в провідних рейтингах інтернет-магазинів. Прийшов час запустити абсолютно нову платформу з новою архітектурою D7, яка стане найсучаснішою на ринку. Перехід на нову платформу - це важливий крок для нас і наших клієнтів. Це початок розвитку платформи на наступне десятиліття ».

Генеральний директор «1С-Бітрікс» Сергій Рижиков

Інтернет-магазин на новому ядрі D7


Навіщо ми переводимо інтернет-магазин на нове ядро D7
 • Відповідність вимогам клієнтів
 • Відповідність вимогам часу
 • Нова архітектура D7
 • Відповідність новим паттернам розробки
 • API документований за допомогою PHPDoc
 • Сучасні технології ООП
 • Інтеграція з іншими системами
 • Підвищення стійкості роботи
 • оптимізація продуктивності

Як перейти на нову платформу

Для переходу недостатньо установки оновлень!

Магазин версії 15.5 завершив свій розвиток, оновлення не випускаються. Перехід на нову платформу D7 здійснюється за допомогою зручного майстра міграції.
Необхідно конвертувати стару платформу в нову:

 • Змінюються структури таблиць
 • Створюються нові таблиці
 • Копіюються файли модуля
 • мігрують дані
 • Конвертуються служби доставок і платіжні обробники


Конвертація: 1 500 000 замовлень за 10 хв!


Перехід здійснюється швидко і без втрат:

 • Висока швидкість конвертації
 • API сумісність
 • Конвертація проводиться майстром

Нова e-commerce платформа


До складу нової e-commerce платформи в рамках «1С-Бітрікс: Управління сайтом 16.0» увійшли.

Нова система обробки замовлень

OMS (order management system)

До складу нової e-commerce платформи увійшов блок управління замовленнями - OMS (order management system) з підтримкою мультиканального.
Нова система обробки замовлень дозволяє збирати і управляти замовленнями, які надходять з різних каналів: через сайт, точки офлайн-продажів, по телефону, через e-mail або Лендінгем. Сторінка «Аналіз замовлення»
З'явилася спеціальна сторінка «Аналіз замовлення», де можна побачити детальну інформацію по замовленню. Наприклад, перевірити, чи був замовлення відвантажено повністю. Вам не доведеться рахувати відвантаження по документам. Тут же при необхідності ви зможете доотгрузіть клієнту замовлення в повному обсязі.

Чи всі ви відвантажили клієнтам?
Наприклад, надійшло замовлення, за яким ви не можете зробити всю відвантаження клієнту. Вам не потрібно створювати нове замовлення.
- достатньо видалити відвантаження, яку система зробила автоматично,
- створити відвантаження на кількість товару, яке є на складі,
- вибрати склад і кількість, сформувати документ,
- відвантаження виконана!
Як тільки надійде ще один товар, ви зробите нову відвантаження в цьому ж замовленні.

Логістична інтеграційна шина

Новий рівень взаємодії зі службами доставки

У новій e-commerce платформі представлена ​​можливість роботи з усіма найбільшими логістичними операторами. Інтеграція через відкритий API дозволяє гнучко налаштувати бізнес-процеси доставки. Це дає можливість працювати із зовнішніми службами доставки без побудови власної системи доставки замовлень.

 • Автоматичне розміщення заявки в кінці дня
 • Автоматичне відстеження статусів доставки клієнтів і магазину
 • Обмін по API
 • Синхронізація статусів
 • Запит додаткових параметрів доставки для остаточного розрахунку вартості
 • Можливість багаторазового уточнення і перерахунку даних

Служби доставки повністю забирають на себе весь логістичний ланцюжок. Власникам бізнесу надається можливість будувати зі службами доставки зручний бізнес. Клієнтам йдуть листи і нотифікації по всій логістичному ланцюжку.

Нова схема управління платіжними системами

ID магазину, логін-пароль ...

Тепер настройка оплати в одній з популярних систем виконується в один клік. Вам достатньо знати лише дані свого облікового запису в цій платіжній системі. Все інше зробить e-commerce платформа.
Скільки вішати в грамах?
Ви можете продавати будь-які товари і в зручних для вас одиницях виміру - наприклад, чай в пакетиках по 50 грам. Ви зможете відвантажити замовлення по частинах з різних складів.

 • Підтримка найпопулярніших платіжних систем
 • Налаштування платіжної системи в один крок (ID магазину, логін-пароль)
 • Підтримка одиниць вимірювань, підтримка властивостей, що впливають на ціну
 • Підтримка коефіцієнтів і можливість продавати не тільки штучні товари, підтримка продуктів харчування і т.п.
 • Підтримка сучасних схем повернень коштів без необхідності передачі чорним налом
 • Можливість пізніше оплатити замовлення або заплатити двома способами, розділивши оплату
Легкий повернення грошей клієнту

Ваші клієнти можуть оплачувати товари будь-якими доступними їм способами, а в разі скасування замовлення легко повернути гроші. У систему вбудована можливість «легкого повернення грошей». Ви бачите все транзакції і можете повернути гроші клієнту тим же способом, яким був оплачений замовлення.

Нова система управління профілями користувачів


Вашим клієнтам буде комфортно вибирати і купувати товари в вашому інтернет-магазині. Тепер форма замовлення в магазині запитує у клієнта тільки необхідну інформацію для здійснення доставки та оплати замовлення. У новій системі - вся інформація про клієнтів:

 • Детальна картка клієнта
 • Вся історія пошуку користувачів: замовлення, перегляди, кинуті кошики
 • Замовлення користувача в різних статусах: активні, все, виконані, скасовані
 • Подробиці будь-якого замовлення
профілі користувачів

Система зберігає дані про всі відвідувачів і покупців магазину, оформлених і скасованих замовленнях, переглянутих товари і кинутих кошиках. Вся ця інформація може бути використана для персональних пропозицій клієнтам або для акцій.

Дзвінок клієнта більше не застане менеджера магазина зненацька. Він бачить в профілі всю історію дій клієнта, його переваги, може допомогти йому вибрати товари і зробити замовлення.

Нова система управління складами

Підтримка складів як точок самовивозу

Найбільше зміна в системі управління складами відбулося в принципах роботи з точками самовивозу. Клієнту не доведеться перебирати десятки і навіть сотні точок самовивозу в вашому місті. Тепер ваш клієнт моментально вибирає пункт самовивозу з невеликого списку місць, де йому зручно забрати замовлення. Система автоматично відбирає точки самовивозу за адресою клієнта і виводить найближчі до його вулиці.

 • Необмежене число складів
 • Облік складських залишків
 • Підтримка множинних коефіцієнтів одиниць вимірювання
 • Можливість відвантажити з будь-якого складу під час керування замовленнями
 • Підтримка настроюється за часом резервування
 • Підтримка складів як точок самовивозу

А також багато важливих корисних речей

Крім великих і важливих модулів, в складі нової e-commerce платформи з'явився цілий ряд додаткових можливостей. У платформу включено безліч інструментів, покликаних задовольнити зростаючі потреби клієнтів інтернет-магазину.

Торгові пропозиції (SKU)

Запропонуйте тільки актуальне!

Нові можливості в роботі з торговельними пропозиціями підвищують продуктивність інтернет-магазину. Тепер можна прибирати окремі торгові пропозиції зі списку або переміщати їх в кінець. Подібна сортування торгових пропозицій по наявності дозволяє показати клієнтам тільки доступні в даний момент пропозиції.

 • множинні коефіцієнти
 • Сортування торгових пропозицій
 • Підписка на тимчасово відсутні товари
 • Новий компонент порівняння товарів
 • Поліпшення продуктивності в роботі з торговельними пропозиціями
Аж до торгового пропозиції!

Ваші клієнти можуть порівнювати і підписуватися на тимчасово відсутні товари аж до їх надходження. У вашому магазині - новий компонент порівняння товарів.

Наприклад, клієнтові потрібен товар з певним кольором, розміром та іншими характеристиками. Він може підписатися на конкретне торгова пропозиція SKU - футболку червоного кольору 50 розміру.

Набори й комплекти


Збільшити середній чек!

Набори - один з ключових інструментів, що дозволяють збільшити середній чек інтернет-магазину. Тепер ви можете підвищити середній чек, додавши в набір скільки завгодно товарів. У новій версії знято обмеження на їх кількість. Клієнт купить більше товарів в один клік, а значить, збільшиться середній чек.
Новий шаблон і нове уявлення наборів в картці товару
Перероблений компонент наборів. Завдяки новому адаптивному шаблоном набір краще відображається в картці товару на невеликих екранах, планшетах і тач-пристроях. Клієнту зручніше працювати з карткою товару і легше змінювати список обраних позицій. комплекти:

 • авторозрахунок залишку
 • авторозрахунок ваги
 • авторозрахунок ціни
 • Заміна або видалення товарів комплекту в конкретному замовленні

Комплекти створювати ще швидше і зручніше. Ви просто вибираєте товари для комплекту, і система розраховує автоматично. Виконується повний перерахунок залишків, ваги і ціни товару.

Адаптивний шаблон компонента оформлення замовлень

Всі можливості - і на мобільному!

Вся процедура покупки товару зроблена адаптивної - правильно працює на всіх мобільних пристроях. Всі можливості інтернет-магазину, включаючи найновіші, повністю підтримуються і на мобільних пристроях.

  Підтримка нових можливостей магазину:
 • Підтримка незалежної оплати частин замовлення
 • Різні поля в залежності від обраної служби доставки або оплати
 • Новий механізм показу і вибору точок самовивозу з підтримкою необмеженої кількості цих точок
 • Можливість множинного перерахунку вартості доставки в залежності від обраних опцій конкретної доставки
 • Запит додаткової інформації (опцій) у клієнта
 • 2 види подання: односторінкове і покроковий майстер

Клієнт заповнює поля, необхідні для обраного способу доставки. Наприклад, для самовивозу досить номера телефону. Працює механізм відображення найближчих пунктів самовивозу. Клієнт може оплатити своє замовлення по частинах, скільки завгодно змінювати його склад і перераховувати вартість, додавати або видаляти опції.

Подарунки в компонентахПодарунки - всюди!


Подарунки - прекрасний інструмент побудови довгострокових відносин з клієнтами. І тепер ваш клієнт бачить подарунки всюди, де вони є в магазині: в розділах, в картці товару, в кошику (в залежності від її вмісту). Подарунки показуються:

 • Залежно від товарів в кошику
 • З прив'язкою до конкретного товару
 • адаптивні компоненти

маркетингові акції


Маркетингові акції: Конструктор

Зручний інструмент для підготовки маркетингових акцій

Блок інструментів для маркетологів в новій платформі для інтернет-магазинів містить «Товарний маркетинг», в якому зібрані 25 шаблонів маркетингових акцій для клієнтів. Маркетологам не потрібно більше думати про технічні аспекти настройки акцій, що значно скорочує час запуску. 25 готових акцій!
25 готових рішень включені у вигляді пресетів в поставку товару. Заготовки дозволяють швидко створювати акції і запускати їх в роботу. Відділу маркетингу тепер не потрібно думати про технологіях. Можна сконцентруватися на задачі краще донести інформацію до клієнта і отримати максимальну віддачу.

Зверніть увагу на акції, відмічені значком «1С». Це акції, які одночасно проходять і в онлайні, і в офлайні, вони синхронізація між «1С» і інтернет-магазином.

Цілий набір маркетолога!

У новій e-commerce платформі представлено цілий набір маркетингових і аналітичних інструментів для підвищення ефективності роботи інтернет-магазину.
знижки

 • Об'єднання знижок в єдиний інтерфейс
 • Деревоподібна структура для списку знижок
 • Пресети знижок: просте створення складної знижки
  • на товари
  • на доставку
  • До оплати
 • Додаткові види знижок
  • Купи товар, отримай знижку на наступну покупку цього ж товару
  • Купон на подарунок (вибрати зі списку подарунків)
  • Безкоштовна доставка другого (3, 4 ...) товару

Будь-яку, навіть найскладнішу, знижку тепер можна зробити, скориставшись готовими пресетами знижок. Додаткову знижку або купон на подарунок можна запропонувати клієнтові в якості подяки за покупку.

Інтеграція з торговими майданчиками


Триває розвиток інтеграції з торговими майданчиками.
Підтримуємо Яндекс.Маркет: Підтримуємо eBay:

 • Якщо ви звертаєтеся в eBay, протягом місяця вам допоможуть підключити магазин.
 • Підтримується вивантаження товарів на торговельний майданчик.
 • Підтримується обмін замовленнями і статусами.

Завершено і запущений в роботу процес інтеграції з eBay. Підключення інтернет-магазину виконується за допомогою покрокового майстра. Надається можливість прискореного підключення до торговельному майданчику.

Інтеграції з торговими майданчиками винесені окремим блоком в адміністративному розділі інтернет-магазину.

мультиканального продажу


Нова архітектура продукту і e-commerce платформи представлені на схемі. Всі блоки пов'язані через єдину інтеграційну шину. Це технологічне рішення підтримує Еластичний веб-кластер, технології масштабування, композитні технології, системи візуалізації та адаптації під різні пристрої.

Для магазину будь-якого масштабу

Рішення «з коробки»

Нова e-commerce платформа D7 - єдине промислове рішення «з коробки», функціонал якого відповідає вимогам магазину будь-якого масштабу.

 • Відповідність новим паттернам розробки.
 • API документований за допомогою PHPDoc.
 • Сучасні технології ООП.
 • Інтеграція з зовнішніми системами.
 • Підвищення стійкості роботи.
 • Оптимізація продуктивності.
 • Підтримка Майстер-Майстер реплікації.
 • Підтримка веб-кластера.

E-mail маркетинг

E-mail маркетинг

Відмовтеся від зовнішніх сервісів розсилок!

Одна з найбільш частих завдань - швидко створювати і відправляти листи. Тепер, з новими інструментами e-mail маркетингу, це набагато простіше.

Зручний E-mail маркетинг:

 • Новий зручний редактор - легко створювати і правити листи.
 • Готові шаблони і макети листів.
 • Набір базових блоків - вибирайте структуру письма, розміщуйте текст, кнопки та інші елементи.
 • Легко перевірити, як виглядає лист на всіх пристроях - на комп'ютері, на планшеті, на мобільному телефоні.
Навіщо вам e-mail маркетинг:
 • Один з найефективніших каналів реклами.
 • Інформування клієнтів про нові пропозиції, продукти та акції з метою підвищення продажів.
 • Розширення клієнтської бази, повторні продажу.
 • Підвищення лояльності аудиторії.
 • Збільшення конверсії та середнього чека.
 • Збільшення Life-Time Value (LTV).
 • Проведення маркетингових досліджень.
І ще:
 • Header і footer - єдиний шаблон для розсилок
 • Можливість вказати важливість
 • Просте додавання будь-якого поля в лист, наприклад, даних, які є в полях при замовленні (галочка в Інфоблоки - виводити це поле в листі)
 • Чорний список (відписатися від всього) - налаштування для кожної розсилки
 • Адаптивна верстка базових шаблонів

BigData: персоналізація в розсилках і тригерах

BigData підвищує конверсію e-mail розсилок

Використання технології BigData в новій e-commerce платформі дозволяє сегментувати базу клієнтів таким чином, щоб відправляти тільки релевантні пропозиції, які отримають високий відгук, підвищуючи конверсію в продажу.

3 сценарії персоналізації розсилок


Листи приходять не всім вашим клієнтам, а тільки зацікавленим в отриманні пропозиції.

Сценарій # 1. новинки каталогу

Тригерна розсилка «Інформування про нові надходження»
 • Запустіть зручний майстер
 • Виберіть триггерную розсилку «Інформування про нові надходження»
 • Напишіть текст
 • запустіть розсилку
 • BigData автоматично відправить новинки тільки тим клієнтам, кого вони можуть зацікавити

Якщо для клієнта немає персональних рекомендацій, то розсилка йому не піде!

Сценарій # 2. супутній товар

Тригерна розсилка «Супутній товар»
 • Запустіть зручний майстер
 • Виберіть триггерную розсилку «Супутній товар»
 • Напишіть текст
 • запустіть розсилку
 • BigData автоматично збере і відправить клієнту потрібні товари
Сценарій # 3. Складські залишки

Тригерна розсилка «Складські залишки»
 • На складі залежалось 10 товарів
 • Запустіть розсилку «Складські залишки»
 • BigData знайде тільки тих клієнтів, кого може зацікавити будь-якої з 10 товарів, і відправить розсилку тільки по ним

Використовуйте персональні розсилки. Любіть своїх клієнтів!

E-mail маркетинг: Конструктор

Зручний інструмент для підготовки маркетингових акцій

Блок інструментів для маркетологів в новій платформі для інтернет-магазинів містить «Товарний маркетинг». У ньому зібрані 25 шаблонів різних маркетингових акцій для клієнтів. Маркетологам не потрібно більше думати про технічні аспекти настройки акцій, що значно скорочує час запуску.

І ще


Єдина авторизація (SSO)

Увійти через «Бітрікс24»!

Після оновлення продуктів «1С-Бітрікс» до 16.0 у всіх адміністративних розділах з'явиться кнопка авторизації через «Бітрікс24».

Якщо у вас є «Бітрікс24», то за допомогою логіна і пароля ви зможете зайти на будь-який свій сайт на платформі «1С-Бітрікс». Якщо у вас ще немає «Бітрікс24», створіть свій Network аккаунт .

Еластичний веб-кластер


Відвідуваність інтернет магазину зростає? Використовуйте новий Еластичний кластер - технологію необмеженого масштабування для обробки пікових навантажень при різкому збільшенні відвідуваності інтернет-магазину

Катастрофостійкі еластичний веб-кластер
 • Великі сезонні навантаження
 • Масштабні акції і розпродажі
 • Потужні DDOS-атаки
 • Великі заходи (державні, спортивні)

Web - автоматичне масштабування
«Еластична» ліцензія
Ліцензується тільки:
 1. Мінімальна кількість серверів для обработкіобичной навантаження
 2. Періоди часу за рік, в які потрібно масштабування до будь-якого числа серверів
 • 1 місяць
 • 2 місяці
 • 4 місяці…
Економія на серверних ліцензіях в кілька разів!

Мобільний додаток 3.5

 • Офлайн режим для додатків.
 • Нові параметри в конструкторі мобільних додатків.
 • Зміна дизайну нативних елементів через CSS.
 • Підтримка 64-бітної архітектури в клієнтських додатках.
 • Нові елементи інтерфейсу.
 • Кросплатформеність: Android (від 4.0 до 6.0) і iOS (від 7.0 до 9.1).
200+ додатків на «1С-Бітрікс: Мобільний додаток»
 • Інтернет магазини
 • сервіси доставки
 • додатки спільнот
 • газети
 • Додатки для муніципальних організацій
 • Промоушен для фестивалів і концертних турів
 • Сервіси записи до лікаря, замовлення таксі
 • Фітнес-тренери

Оновлений модуль управління банерами

На D7!

Модуль управління банерами цілком переведений на нову архітектуру D7. Ви можете використовувати банери з відео і з паралакс-ефектом. Банери адаптуються до різних пристроїв, включаючи мобільні. Багатосторінкові банери підтримуються на сенсорних екранах.

 • Багатосторінкові банери з підтримкою сенсорних екранів.
 • Банери з відео.
 • Банери з паралакс-ефектом.
 • Адаптивні банери.

«1С-Бітрікс: Enterprise»

 • Повний функціонал модулів платформи.
 • Нова e-commerce платформа D7.
 • Комплексне рішення для мультиканального рітейлу.
 • Продуктивність і масштабування.
 • Еластичний і катастрофостійкі веб-кластер.
 • Розширена підтримка і консалтинг від «1С-Бітрікс».

Дати випуску оновлень


15 грудня:
 • Єдина авторизація (SSO)
 • Поддержка24
 • Модуль управління банерами
 • e-commerce: Подарунки в компонентах
 • e-commerce: Нова система управління замовленнями
 • e-commerce: Нова система управління службами доставки
 • e-commerce: Нова схема управління платіжними системами
 • e-commerce: мультиканального
 • BigData в персональних і тригерних розсилках
23 грудня:
 • Торгові пропозиції (SKU)
 • Конструктор для листів і тригерних розсилок
Ціни не змінюються!

Як швидко запустити інтернет-магазин?
Як налаштувати обмін даними з «1С» в режимі реального часу?
Виникли питання по роботі з модулем?
Сумніваєтеся в правильності налаштувань компонента?
Як провести А / В тестування?
Як налаштувати персоналізацію?
Як включити Композит?
Чому зразково-показовий?
Дивіться графіки та зведені дані: зростає конверсія або падає?
Яка динаміка зростання або падіння?