Донецкий техникум промышленной автоматики

15 додатків, які змусять дорослих і дітей полюбити науку

 1. Зоряний шлях
 2. С.М. Соловйов. «Історія Росії з найдавніших часів»
 3. слово дня
 4. алгебра
 5. Історична карта світу
 6. Статистика ООН
 7. середньовічні манускрипти
 8. основи міфології
 9. Рішення наукових завдань
 10. Вікторина з географії від National Geographic
 11. Історія сьогодні
 12. хімія
 13. Географія світу
 14. швидке читання
 15. академія Хана

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Якщо школа вже закінчилася, а прогалини в знаннях залишилися, то за допомогою деяких програм можна якщо не усунути їх повністю, то хоча б трохи освіжити пам'ять.

AdMe.ru зібрав 15 додатків, завдяки яким можна згадати відомі дати, дізнатися сферу відповідальності давньогрецьких титанів і навіть спробувати розгадати середньовічні манускрипти.

Зоряний шлях

Зоряний шлях

По всій видимості, одне з найвідоміших освітніх програм про космос - неймовірної краси інтерактивний атлас зоряного неба. Найвизначнішою функцією є Augmented reality, яка дозволяє з'єднати віртуальне зображення сузір'їв із зображенням камери - так що завжди можна визначити, чи падає на небосхилі зірка або це всього лише МКС. За допомогою функції Time Machine можна відстежити рух небесних об'єктів в часі і просторі, прискорити його, уповільнити або повернути назад. Крім того, додаток містить фотографії з відкритого космосу, інформацію про всі видимих ​​космічних об'єктах і безліч інших фактів подібного роду.
Ціна: 100 рублів.
платформа: iOS / Android

С.М. Соловйов. «Історія Росії з найдавніших часів»

«Історія Росії з найдавніших часів»

Якщо на англійській мові є десятки різних додатків, що допомагають запам'ятати всіх правителів тієї чи іншої країни, то на російській таких поки що небагато. Наприклад, додаток «Правителі Росії» побудовано як гра, в якій вам потрібно вгадувати царів і президентів, але, підбираючи правильну підпис до фотографії Бориса Єльцина, ви встанете перед необхідністю зробити очевидний вибір між ним, Іваном Грозним і Петром Першим. А іншим додатком -довідник «Царі та імператори Росії» - важко користуватися, тому що текст, розташований на тлі гербів, не дуже добре читається. Тому поки що найкращий варіант згадати історію держави Російського - це завантажити книгу Сергія Михайловича Соловйова.
Ціна: 33 рубля.
платформа: iOS

слово дня

слово дня

Існує багато слів, які ми часто чуємо, але не знаємо їх точних значень. Слово дня - персональний тлумачний словник російської мови, щодня поповнює ваш словниковий запас. Кожен день в додатку буде з'являтися нове слово з поясненням. Всього одне в день, на який потрібна хвилина вільного часу.
Ціна: безкоштовно.
платформа: iOS / Android

алгебра

алгебра

Додаток, який допоможе вирішити безліч завдань з алгебри. Досить вибрати тип завдання, ввести вихідні дані, а програма виконає всі розрахунки і покаже знайдене рішення. Крім механізму вирішення завдань DTW Алгебра має вбудований довідник з описом вирішення тих чи інших завдань, теорією, теоремами.
Ціна: безкоштовно.
платформа: Android

Історична карта світу

Історична карта світу

Цьому додатку вже чимало років, але воно як і раніше часто потрапляє в огляди кращих з історії. Тут можна розглядати старі карти світу в хорошому дозволі. Зверніть особливу увагу на красиві зображення обрисів Південного полюса в ХVI столітті і на цікаве зіставлення найвищих будівель світу з атласу 1896 року. Для пристрастилися до розглядання подібних документів вже випустили кілька дочірніх додатків - з історичними картами Африки, Європи, Азії, Америки, Океанії та Близького Сходу (за кожне з них, правда, доведеться платити 169 або 269 рублів).

Ціна: безкоштовно.

Статистика ООН

Статистика ООН

Ця програма була розроблена ООН і дозволяє подивитися статистику цієї організації по 217 країнам. Інформація представлена ​​за багатьма параметрами - від географічних та економічних до соціальних. Можна дивитися профайли цікавлять вас держав окремо, а можна робити цікаві порівняльні дослідження. Хочете дізнатися, скільки чоловіків припадає на 100 жінок в Росії і в Арабських Еміратах? Задавши відповідні параметри в розділі «Compare», ви побачите ось таке співвідношення: 85,6 до 234,2.

Ціна: безкоштовно.

середньовічні манускрипти

середньовічні манускрипти

Ця програма можна порадити тим, хто з цікавістю розглядає середньовічні манускрипти, але поки не навчився їх читати. Тут ви можете вибрати один з 24 відсканованих старих текстів і спробувати зробити його транскрипцію. До кожного манускрипту додається анотація і пояснення з розпізнавання найскладніших букв. Після того як ваша версія написаного буде готова, можна буде подивитися, наскільки сильно вона відрізняється від версії фахівців. У цьому додатку подано манускрипти на різних мовах: від латині до англо-нормандського і средненідерландского.

Ціна: безкоштовно.

основи міфології

основи міфології

В основі цього англомовного додатки про греко-римської міфології - флеш-слайди. На екрані спочатку з'являється будь-яке питання, наприклад: «Хто такі титани?» Ви намагаєтеся відповісти на нього в розумі, потім дивіться правильну відповідь і відзначаєте на шкалі від одного до п'яти, наскільки були близькі до істини. Згодом програма буде задавати вам нові питання і час від часу старі - для кращого засвоєння. Можливо, це і є найдієвіший спосіб перестати плутати Борея з Бріарея.

Ціна: безкоштовно.
платформа: iOS

Рішення наукових завдань

Рішення наукових завдань

Це програма, яка обчислює відповіді на будь-які складні наукові і математичні завдання в режимі онлайн. Все що потрібно - це просто набрати задачку, хімічне рівняння або будь-який інший набір в рядок пошуку, і Wolfram Alpha буде вирішувати задачку (будувати графік рівняння, криві лінії, 2D-, 3D-зображення), баланс хімічних рівнянь, а також безліч інших варіантів. І це не все, що вміє ця програма.

Ціна: 99 рублів.
платформа: iOS / Android

Вікторина з географії від National Geographic

Вікторина з географії від National Geographic

Ігрова вікторина від National Geographic з 15 раундів. У першому таймі вам потрібно вибирати правильні відповіді на питання з географії (наприклад: «Який з американських штатів має найдовший кордон з Мексикою?»). В інших же - знаходити на карті світу задану країну або навіть місто. Як бонус іноді трапляється раунд з фотографіями відомих пам'яток - підібрати підходящу геолокацію тут доведеться для Тадж-Махала або Стоунхенджа. Додаток хитро вважає ваші окуляри по тому, скільки часу ви витратили на правильну відповідь, і не дає прорватися до фінішу, якщо ви занадто часто помилялися.

Ціна: 66 рублів.
платформа: iOS / Android

Історія сьогодні

Історія сьогодні

Якщо на комплексний підхід до вивчення історії немає часу, можна підписатися хоча б на одне з численних додатків «Цей день в історії». Чим примітно саме History Today - так це тим, що на вас відразу обрушується НЕ сто дат з різних епох, а тільки невелика вибірка з новітньої історії. Але, якщо вам цікаво дізнатися про події, які трапилися в цей день кілька століть назад, ви можете подивитися і розгорнуту версію, запросивши її одним кліком. Інші розділи цього додатка, які не потребують додаткових пояснень, - «Дні народження», «Дні смерті», «Цей день в історії спорту» та «Цей день в історії музики».

Ціна: безкоштовно.
платформа: iOS

хімія

хімія

Звичайно, тут є таблиця Менделєєва, таблиця розчинності і навіть калькулятор молекулярних мас. Крім того, додаток дозволяє знаходити хімічні реакції і вирішувати хімічні рівняння з одним і кількома невідомими.

Ціна: безкоштовно.
платформа: iOS / Android

Географія світу

Географія світу

Дивіться новини та соромтеся, що не пам'ятаєте, в якій частині Африки знаходиться Гана? Ця програма допоможе швидко освіжити програму географії за 9 клас. На кожному з навчальних слайдів показують зображення певного регіону Землі, а користувач повинен зазначити про себе, де б він розташував на карті будь-яку країну. На наступному слайді показують правильну відповідь - потрібно відзначити, наскільки він збігся з обраним розташуванням. Якщо вгадати місце розташування країни виявилося нескладно, картку з нею вам якийсь час показувати не будуть, зате покажуть Гвінею-Бісау або Сан-Томе і Прінсіпі. А якщо були труднощі, «важкий» слайд знову з'явиться на екрані вже через кілька секунд. Безкоштовно, на жаль, можна вивчити лише країни Африки і Азії, а доступ до слайдів по іншим частинам світу доведеться купувати за додаткову плату.

Ціна: безкоштовно.
платформа: iOS

швидке читання

швидке читання

Додаток, який навчає техніці швидкого читання. Суть методу полягає в тому, щоб навчити мозок фіксувати під час читання не просто окремі звуки і букви, які потім збираються в слова, а цілі фрази і словосполучення. Програма програє одну з тисяч безкоштовних книг, виділяючи кольором слова, майже як в караоке, - так, що текст не потрібно скролл чи гортати. До всього іншого додається можливість налаштувати під себе інтерфейс.

Ціна: безкоштовно.
платформа: iOS / Android

академія Хана

академія Хана

Докладні 10-хвилинні лекції, що дозволяють структурувати знання в області математики, біології, фізики, хімії, економіки та фінансів. Насправді, вся академія - це одна людина, Салман Хан. Історія класична: талановитий юнак з родини емігрантів, який закінчив MIT і Гарвард, дізнається, що у його маленькій кузини, що живе в іншому місті, проблеми з математикою в школі. Він вирішує їй допомогти, викладаючи відео-уроки на YouTube, і миттєво стає відомим. І ось уже Білл Гейтс називає його улюбленим учителем своїх дітей. Деякі вважають, що ця база освітніх відео - перший крок в сторону революції освіти.

Ціна: безкоштовно.
платформа: iOS

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Хочете дізнатися, скільки чоловіків припадає на 100 жінок в Росії і в Арабських Еміратах?
На екрані спочатку з'являється будь-яке питання, наприклад: «Хто такі титани?
Наприклад: «Який з американських штатів має найдовший кордон з Мексикою?