Донецкий техникум промышленной автоматики

14 Плагінів для ефекту Lightbox на сайті WordPress

 1. вступ
 2. Lightbox JS v2.0
 3. Lightbox Plus ColorBox
 4. Lightbox Gone Wild!
 5. Lightbox
 6. SmoothGallery
 7. Lightbox Pop
 8. FancyBox fo WordPress
 9. Shutter Reloaded
 10. jQuery Lightbox
 11. WP Lightbox JQuery
 12. WP Lightbox 2
 13. Simple Lightbox
 14. Easy Fancybox
 15. FancyBox
 16. Fancy Gallery

вступ

У цій статті я зробив огляд 14 Плагінів для ефекту Lightbox на сайті WordPress, протестованих для ефекту Lightbox (лайтбокс) на сайті WordPress. Лайтбокс це ефект для фотознімку, при якому показ фото на веб-сторінці здійснюється в модальному вікні при натисканні на фото.

У модальному вікні фотографія збільшується до розміру оригіналу. У той же час інша частина сторінки (фон) загасає, «екран вимикається». Це дає відвідувачам сайту можливість поглянути на зображення з близької відстані, не залишаючи сторінки. Для для ефекту Lightbox на сайті WordPress використовуються бібліотеки JavaScript: jQuery, MooTools.

Lightbox JS v2.0

 • http://lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/
 • https://github.com/lokesh/lightbox2/

Lightbox JS це простий, ненав'язливий позасистемний скрипт, який використовується для накладення на зображення на поточній сторінці. Працює на всіх сучасних браузерах. Це остання версія початковій Lightbox JS, учасника Lokesh Dhakar. Функції плагіна включають:

 • index.html
 • JS / JQuery-1.7.2.min.js
 • JS / lightbox.js
 • CSS / lightbox.css
 • зображень / close.png
 • зображень / loading.gif
 • зображень / next.png
 • зображень / prev.png
 • Плюс кілька файлів для демонстраційної сторінки

Lightbox Plus ColorBox

WordPress Colorbox Lightbox

Плагін Lightbox Plus являє собою плагін, який реалізує метод Lightbox JS по Lokesh Dhakar (див. Вище). Lightbox Plus використовується для створення накладання зображень на екрані веб-сторінки і автоматично додає правильні посилання на накладене зображення. Lightbox Plus може додавати в лайтбокс WordPress галереї зображень, відображати прості слайд-шоу, відео, форми і зовнішнє вміст (тексти) у спливаючих накладках. Задня сторінка затемнюється темним або світлим фоном, так званий ефект «погасити сторінку».

Lightbox Gone Wild!

https://github.com/AlekseyKorzun/LightBox-Gone-Wild-onLoad

Ще одна авторська реалізація ідей Lokesh Dhakar. Це не плагін, а скоріше урок по JavaScript і CSS для вставки фото в сайт WordPress.

Lightbox

WP Lightbox 2

Leightbox простий плагін для створення модальних вікон для текстів, НЕ оновлювався більше 2-х років.

SmoothGallery

SmoothGallery

Плагін SmoothGallery використовує бібліотеку MooTools v1.11, галереї JavaScript і слайд-шоу. Система дозволяє робити просту і з затемненням (гладку) галерею зображень, слайд-шоу, вітрини і т.п. на сайті WordPress. Галереї додаються до запису за допомогою шорткодов плагіна. НЕ оновлювався більше 2-х років.

Lightbox Pop

Lightbox Pop

Плагін Light Pop дозволяє створити спливаючі вікна лайтбокс з потрібним вам змістом. Ви можете налаштувати спливаюче вікно за допомогою налаштувань висоти, ширини, зверху, зліва. Також налаштовується логіка відображення параметрів: час затримки після завантаження сторінки, кількість сторінок для перегляду, інтервал повтору лайтбокс. Є налаштування стилю: Z- індекс, накладення прозорості, колір кордону і т.д.

FancyBox fo WordPress

FancyBox for WordPress

Плагін FancyBox легко інтегрується в блог. Досить його завантажити, активувати і все готово. Додаткові конфігурації необов'язкові. Ви можете легко налаштувати практично все, що приходить на розум: кордону, ширина і колір меж, швидкість зміни масштабу, тип анімації кнопки закриття, накладення кольору і прозорості фону і навіть більш просунутий варіант, як кілька варіантів групи зображень в галереї.

Shutter Reloaded

Shutter Reloaded

Shutter Reloaded плагін перегляду зображень для сайту WordPress. Працює аналогічно Lightbox, Thickbox і т.д., але займає всього лише 10 Kb і не вимагає ніяких зовнішніх бібліотек. Cleaner Gallery має багато налаштувань: зміна розмірів зображень, комбінування зображень в галереях, перемальовування вікна після зміни розміру, попередня завантаження сусіднього зображення для більш швидкого відображення. Плагін сумісний з основними браузерами, має налаштування кольору, прозорості фону і колір тексту заголовка, мене текст кнопки і фон меню. НЕ оновлювався більше 2-х років.

jQuery Lightbox

WP jQuery Lightbox

Просто скачайте плагін jQuery Lightbox, розпакуйте файли в папку wp-content \ plugins і активуйте плагін в налаштуваннях WordPress.

Тепер, кожен раз, коли ви хочете використовувати ефект лайтбокс, помістіть посилання на зображення, щоб зробити зображення клікабельним. Додайте до заслання атрибут rel = "lightbox", для того, щоб активувати ефект лайтбокс при натисканні на фото. Крім одного фото, ви можете використовувати атрибут rel = "lightbox-album" для групи фотографій. Для цього замініть [album] в атрибуті на будь-яке ключове слово, яке застосоване до групи декількох фотографій в альбомі!

приклад:

<a href="image.png" title="Image Title" rel="lightbox"> <img src = "image_thumbnail.png" alt = "Image Title" /> </a>

WP Lightbox JQuery

Плагін WP Lightbox JQuery використовує бібліотеку JavaScript - jQuery для ефекту Lightbox на сайті WordPress. Заснований плагін на плагіні Lightbox2, але значно доповнений. Основні функції для роботи: забезпечення підтримки локалізації, адмін-панель для налаштування. Додатково: авто-бокс вашого посилання на зображення і підтримка галереї WordPress, в тому числі медіа-бібліотеки назв і підписів.

WP Lightbox 2

WP Lightbox 2

Плагін WP Lightbox для додавання ефекту накладення лайтбокс до поточної сторінці на вашому блозі WordPress. Просто встановіть і сидите «склавши руки». Цей плагін встановить lighbox накладення для всіх зображення всіх постів вашого WordPress. Налаштувань не вимагає.

Simple Lightbox

Simple Lightbox

Simple Lightbox дуже простий і настроюється лайтбокс, який легко додати на свій сайт WordPress. Переконайтеся, що сайт використовує теги шаблону wp_head (), wp_footer (), & the_content (). Це, практично, будь-який стандартний шаблон WordPress.

Simple Lightbox це безкоштовний плагін для WordPress, який дозволяє додати дуже простий і настроюється лайтбокс зображення на основі бібліотеки Javascript - спливаюче вікно на вашому сайті WordPress. Плагін підтримує різні шаблони показу фото, які дозволяють краще інтегрувати фото з темою вашого сайту.

Easy Fancybox

Easy FancyBox

Плагін Easy FancyBox підтримує:

 • зображення (.jpg / gif / .png і ін.);
 • WordPress галереї;
 • PDF і SWF (Flash) файлів;
 • Фільм сайти, як Youtube, Vimeo і Dailmotion;
 • Приховане вбудоване вміст;
 • фрейми.

FancyBox

FancyBox for WordPress

Плагін FancyBox для додавання ефекту Lightbox на сайті WordPress. Трохи складна вставка посилань, потребує ручного прописування кодів. В іншому немає проблем і все працює для форматів BMP, GIF, JPG, JPEG, PNG і посилань на тексти.

Fancy Gallery

https://ru.wordpress.org/plugins/wp-fancy-gallery/

Плагін Fancy Gallery. Підтримка ефекту Lightbox на сайті WordPress для всіх пов'язаних фотографій сайту. Підтримка галерей. Управління галереями незалежно від статей, таксономія для фото. Незвичайні ефекти галерей тільки у версії Pro.

© www.wordpress-abc.ru

Інші статті розділу: Модулі


Статті пов'язані з теми: