Донецкий техникум промышленной автоматики

14 серпня в ефірі ток-шоу «Пусть говорят» стане відомо, чи повернеться Андрій Малахов в програму

13:51, 12.08.2017

Відбулися зйомки першого випуску ток-шоу «Пусть говорят» після інформації про те, що Андрій Малахов покидає програму. Ведуча Першого каналу Катерина Андрєєва опублікувала у своєму мікроблозі в Instagram кадри бекстейджа. «Ось зараз в цій студії буде розкрита таємниця Андрія Малахова - повернеться він чи не повернеться в« Пусть говорят »або щось інше. Я сама нічого не знаю », - заінтригувала Андрєєва.

Випуск ток-шоу «Пусть говорят», в якому розставлять всі крапки над i в ситуації з Андрієм Малаховим вийде в ефір у понеділок 14 серпня. Вести цю програму буде Дмитро Борисов. «Всі чекали, що Андрій в кінцевому рахунку увійде в студію, але цього не сталося, досі все нагадує розіграш. Ніхто не може сказати, чим все закінчиться, ми до сих пір не чули офіційну позицію Андрія », - розповів співробітник ток-шоу« Пусть говорят »в інтерв'ю інформагентству« ТАСС ».

Нагадаємо, в кінці липня ЗМІ поширили новину про те, що Андрій Малахов нібито покидає Перший канал. Причиною називали конфлікт всередині команди ток-шоу «Пусть говорят». Незабаром з'явилася інформація про те, що Андрій Малахов переходить на канал «Росія 1». Але там «трансфер» ведучого не підтвердили. У ЗМІ з'являлися різні версії, хто замінить Андрія Малахова в ток-шоу «Пусть говорят». У числі претендентів на цей пост називалися різні імена, в тому числі і Дмитра Борисова.

На початку тижня з'явилася нова версія поічіни догляду Андрія Малахова з ток-шоу «Пусть говорят». Журнал Elle, видавцем якого в Росії є спуруга телеведучого Наталія Шкулева, поширив інформацію про декрет. «Після повідомлення телеведучого про бажання піти у відпустку по догляду за дитиною, від нового продюсера ток-шоу надійшов коментар, що« Пусть говорят »- це не ясла, і Малахову потрібно зробити вибір, хто він - телеведучий або бебісітера. Така постановка питання, за повідомленням джерел, здалася ведучому абсолютно цинічної і неприйнятною. Нагадаємо, що відповідно до пункту 2 статті 256 ТК, відпустка по догляду за дитиною може бути також надано батькові дитини або іншого родича », - повідомлялося в ізданіі.Максім Галкін зізнався, що Андрій Малахов його« задовбав »своїм переходом

Андрій Малахов є провідним шоу «Пусть говорят» на Першому каналі з 2005 року. За роки роботи в телецентрі «Останкіно» був нагороджений більш ніж 550 преміями в області шоу-бізнесу. Малахов зайняв 30-е місце в списку 50 найбільш забезпечених російських зірок за версією журналу Forbes.

Зараз Андрій Малахов у відпустці з дружиною Наталією Шкулевою

Читайте також:

Андрій Малахов вперше дав коментар з приводу відходу з Першого каналу

Наталія Шкулева підтримала знаменитого чоловіка, опублікувавши спільний знімок з відпочинку

Максим Галкін зізнався, що Андрій Малахов його «задовбав» своїм переходом

Олексій Панін заявив, що готовий замінити Малахова в «Пусть говорят»