Донецкий техникум промышленной автоматики

10 плагінів Firefox для соціальної мережі Вконтакте

Багато людей приділяють велику кількість свого часу соціальним мережам - спілкуються з друзями і знайомими, читають новини, слухають музику і дивляться відео. Для того, щоб зробити всі ці дії більш комфортними різними розробниками було представлено безліч різних розширень і плагінів для популярних браузерів. У цій статті ми розглянемо найбільш корисні з них, призначені для Mozilla Firefox.

  1. Плагін, який дозволить завантажити на комп'ютер музику в форматі MP3 встановити .
  2. Цей плагін дозволяє легко завантажити відео встановити .
  3. Додатки для закачування музики, відео та фото в один клік. З плюсів - відображення розміру файлу і його бітрейта (для музики), скачування дійсно в один клік - не потрібно вказувати ім'я файлу і шлях збереження (буде використано оригінальну назву). Видалення повних дублів при пошуку аудіо або відео файлів. Завантаження HD відео, коректна робота на всіх сторінках vk.com і vkontakte.ru встановити .
  4. Плагін, що закріплює головне меню сайту. При прокручуванні сторінки вниз воно тепер буде залишатися на місці, що дозволить користувачеві швидко перейти по посиланню з нього не повертаючись до початку сторінки встановити .
  5. Цікаве доповнення, яке дозволяє додавати смайлики в запису встановити .
  6. Кнопка для додавання веб сторінки до себе в запису. Аналог відомої кнопки "поділитися", яка зустрічається на безлічі сайтів, тільки тепер вона буде розташована безпосередньо на панелі інструментів вашого браузера Firefox встановити .
  7. Відомий сервіс SaveFrom.net. Допомагає завантажувати файли з безлічі ресурсів: vkontakte.ru і vk.com, youtube.com rapidshare.com і багатьох інших встановити .
  8. Зручний плагін, який додає в браузер можливість пошуку по аудіо записів на сайті vk.com, в зв'язці з деякими раніше розглянутими доповненнями може бути ідеальний для тих, хто часто шукає і скачує музику на комп'ютер встановити .
  9. Доповнення, яке дозволяє бути в курсі всіх подій не заходячи безпосередньо на сторінку соціальної мережі. Є можливість читати нові повідомлення, записи на стіні, коментарі до фотографій, відео, нотаток на стіні, а також безліч інших можливостей встановити .
  10. Доповнення, яке приховує перепис ваших друзів в стрічці новин. Ідеально підійде для тих, хто втомився читати "розумні думки" при перегляді фида встановити .

Пам'ятайте, що не варто встановлювати розширення з сумнівних джерел - перевіряйте належність адреси установки до розробників браузера.

Можливо Вам будуть цікаві такі матеріали