Донецкий техникум промышленной автоматики

10 способів знайти потрібних вам людей на Tвіттере

52,155 Переглядів

Twitter сприяє комунікації людей, але, поки ви прямуєте (following) за деякими з них, це просто порожня сторінка. Як тільки ви знайдете людей, за якими підете і поспілкуєтеся з ними, ось тут Twitter стає надзвичайно корисним. Ви можете поділитися з ними своїми думками, задати питання, отримати оновлення новин, музики, торгових марок і бізнесів, а також виявити корисні посилання і інформацію. Пошук корисних людей, особливо для нових користувачів, дивлячись на їх поки порожню головну сторінку, з тих пір, як вони вперше зареєструвалися, може бути дещо складним.

На щастя, існує ряд способів, завдяки яким ви можете знайти людей на Twitter. Ось десять сайтів, які ви можете використовувати для пошуку «твітерян». Дайте нам знати в коментарях, чи знаєте ви ще якісь, які не ввійшли в даний список.

Пошук людей

1. Twitter People Search - вбудований в Twitter пошук людей - це не найкращий спосіб знайти людей на Twitter, але це, ймовірно те, з чого ви повинні почати. Twitter шукає «реальні імена» людей, які вони ввели в своє поле «біо», і через те, що є не так багато супроводжує біологічної інформації і тому, що Twitter не пред'являє будь-яких вимог до використання вашого актуального імені, все це робить пошук людей трохи утрудненим, особливо з простими іменами. Також іноді важко перевірити, що люди, яких ви знайдете, насправді ті, кого ви шукаєте. Проте, це гарне місце для початку пошуку.

2. Tweepz - так як біографічні дані, які збирає Twitter мінімальні, пошукова машина Twitter'а не може значітельноулучшіть пошук потрібних вам людей. Однак сайт Tweepz проробляє тут чудову роботу. Tweepz дозволяє обмежити пошук по конкретній частині Twitter-інформації користувача (такий як ім'я, біографія, і місцезнаходження), фільтрувати результати за кількістю фоловерів (хто слідує за вами) або фолловингов (за ким прямуєте ви), місцезнаходженням і іншим умовам, і значно покращує Результати пошуку.

3. TweepSearch - дозволяє здійснювати пошук по імені Twitter'а або місцезнаходженням, або шукати конкретне ім'я користувача, щоб отримати список всіх друзів і фоловерів. Однак, хоча і «индексированное» число, вказане на головній сторінці є точним, TweepSearch сканує на 600000 менше профілів користувачів Twitter'а, ніж Tweepz.

4. TwitDir - це ще одна пошукова система, але якщо статистика сканування в ній є точною, то мінус в тому, що система знаходить на 3 млн. Користувачів менше, ніж Tweepz. Тим не менш, це не погана система пошуку людей, і має деякі корисні «топ» списки, якщо вас цікавить, хто є найбільш популярним і плідним людиною на Twitter'і.

Каталоги

5. Twellow - ваш кращий вибір для пошуку однодумців серед Twitter-користувачів і Twellow безумовно має один з найбільш повних каталогів. Майже 6 мільйонів профілів Twitter-користувачів індексуються Twellow і поміщені в величезне кількість каталогів. Ви можете знайти багато профілів або обмежити пошук по одному каталогу. Twellow також працює з локальним каталогом, званим «Twellowhood».

6. WeFollow - створений засновником Digg Кевіном Роузом, WeFollow є каталогом Twitter-користувачів, яка організовує людей за допомогою Hashtags тегів. WeFollow є юзер-генеруються і кожен може додати себе Tweeting @ wefollow з трьома # Hashtags тегами, щоб мати можливість описати їх.

7. Just Tweet It - це ще один створений користувачем Twitter'a каталог. Він не так добре організований і не такий легкий у використанні як Twellow або WeFollow, але він безумовно, досить великий, щоб ви дали йому можливість пошуку, коли намагаєтеся знайти людей з вашої області інтересів.

рекомендації

рекомендації

8. Twubble - рекомендує людям слідувати за тими, за ким ви вже пішли за принципом павутини і рекомендувати користувачам, щоб вони слідували за вами. Ідея полягає в тому, що люди, за якими ви пішли - цікаві для вас, і тому, якщо більш ніж один з них також піде за іншою людиною, ця людина також може бути цікавим для вас. Звичайно, це означає, що Twubble не повинна стати вашою першою зупинкою, коли ви знайшли людей за якими підете - у вас повинні бути про запас парочка фолловингов, щоб сервіс цього додатка почав свою роботу.

9. Twitterel - намагається знайти людей, яких би ви могли зацікавити, щоб вони пішли за вами, виконавши пошук за ключовими словами з ваших твітів. Ви можете оновити дану службу по електронній пошті, прямим сполученням або @ відповіддю, коли сервіс знаходить нових людей, вона вважає, що в вас можуть бути зацікавлені з подальшим фолловінг. Це схоже на дотримання рекомендацій Google для Twitter.

10. Who Should i Follow? - введіть ваше ім'я користувача Twitter'а в поле Who Should i Follow? і сервіс знайде користувачів, які аналогічні тим, яким ви вже йшли. Сайт не розголошує інформацію про те, як цей сервіс працює, але з мого досвіду, це дуже точний пошук користувачів, чиї твіти аналогічні за змістом вашим фоловерів (followers). Результати можуть бути відфільтровані як за популярністю людей, так і по тому наскільки вони близькі до певного місця.

БОНУС: Mr. Tweet - є дуже популярним Twitter додатком, що дозволяє надавати і отримувати рекомендації про користувачів Twitter. Ця програма також надає більше корисної статистики про користувачів, такі як кількість твітів (ваших повідомлень) в день, або частки твітів, які містять посилання. Щоб отримати максимальну віддачу від Mr. Tweet, розгляньте можливість установки плагіна Firefox , Яка дозволить отримати доступ до статистики та рекомендацій користувачів, поки ви переглядаєте Twitter.

джерело - mashable

PS Музична кінцівка поста
Перша пісня з альбому 2009 року «Good morning captain» групи Black Crowes

[Audio: Black_Crowes_Good_morning_captain.mp3]

Введіть ваше ім'я користувача Twitter'а в поле Who Should i Follow?