Донецкий техникум промышленной автоматики

10 порад для поліпшення вашого інтернет-маркетингу

Хочете покращити ваші показники в бізнесі? У цьому вам допоможе настройка інтернет-маркетингу. А що конкретно потрібно зробити, щоб викликати довіру своїх потенційних клієнтів? Читайте прямо зараз наші поради по інтернет-маркетингу!

1. Вивчайте свою аудиторію. Звичайно, ви знаєте, що вам слід скласти портрет своєї ЦА, і напевно ви вже це зробили. Справа в тому, що склавши всього один портрет, ви охопите лише одну групу людей, а серед ваших клієнтів можуть бути абсолютно різні люди.

І ігнорувати їх не варто. Тому працюйте над вивченням своєї аудиторії постійно, з'ясовуйте її потреби, спілкуйтеся з менеджерами з продажу, адже хто як не вони краще знають ваших клієнтів.

Проводьте опитування в соціальних мережах, з'ясуйте, що цікаво вашій аудиторії і в чому вона потребує, дізнайтеся базові заперечення клієнтів і що їм заважає прийняти рішення про співпрацю з вашою компанією.

Вивчення аудиторії дозволить вам організувати більш ефективну роботу в усіх відділах компанії, а не тикати пальцем в небо, сподіваючись, що потрапляєте в ціль.

2
2. Робіть регулярні випуски в блог. Розробіть контент-маркетингову стратегію.

Щоб налаштувати інтернет-маркетинг, вам слід розібратися з усіма своїми інструментами, які ви використовуєте для взаємодії з аудиторією.

Серед них блог і соціальні мережі. Об'єднайте ці два інструменти, які будуть працювати на загальний результат. Кожен вихід нової статті в блозі необхідно обов'язково анонсувати в блог, тим самим ви отримаєте вхідні посилання з авторитетних сайтів (в даному випадку це сайти соціальних мереж), і покажете пошуковому роботу, що у вас в блозі з'явилася нова стаття.

А також ваші клієнти дізнаються новини з соцмереж, тому, анонсуючи новий випуск в Facebook, ви відразу ж залучаєте трафік на сайт.

Привчіть своїх клієнтів відвідувати ваш блог, а для цього робіть регулярні випуски постів.

3. Збирайте аудиторію в соціальних мережах. Присутність в соціальних мережах допоможе підвищенню ефективності інтернет-маркетингу. Справа в тому, що люди приходять в соцмережі щоб спілкуватися і отримувати якийсь цікавий і розважальний контент.

Тому створюйте групи і збирайте свою аудиторію тут. Соціальні мережі - відмінні майданчики для отримання зворотного зв'язку у аудиторії. Якщо клієнту буде щось незрозуміло, він завжди може зв'язатися з представником компанії і уточнити своє питання.

Расшаріваніє вірусних постів у соціальних мережах дозволяє вам залучати все більше і більше потенційних клієнтів. Але для цього буде потрібно проводити конкурси, задавати питання клієнтам, провокувати клієнтів давати зворотний зв'язок і, звичайно, своєчасно відповідати на коментарі клієнтів.

Спробуйте свої сили в 10-денний бізнес-грі «Твій Старт», в якій Ви почнете заробляти на своїй справі, використовуючи свої таланти і сильні сторони!

4. Будьте прозорі і зрозумілі. Ефективність інтернет-маркетингу залежить також від вашої поведінки на ринку. Клієнти хочуть бачити компанію, яка не має якогось прихованого підтексту, досить відкрита і зрозуміла людям. Люди хочуть мати справу з тими, хто прийшов на ринок всерйоз і надовго.

Коли ви на постійній основі ведете групи в соціальних мережах або блог, то клієнти розуміють, що ви серйозна компанія, а не фірма-одноденка і вам можна довіряти. Інакше ви б просто не стали працювати над своєю присутністю в онлайн-просторі.

5. Грамотно використовуйте відгуки. Люди не хочуть чути від вас, яка ви крута фірма. Вони хочуть це почути від таких же, як вони, тобто від клієнтів.

Тому навчитеся грамотно використовувати відгуки, які ви отримуєте. Складіть опитування для вже наявних клієнтів, що складається буквально з двох-трьох питань, за якими зберете відгуки клієнтів.
Тепер ви можете публікувати відгуки в статтях на блозі, в соціальних мережах і вписувати їх в контентно-маркетингову стратегію.

Якщо люди приходять до вас і хвалять вас, то запропонуйте їм написати відгук, так ви зберете справжні, живі і емоційні відгуки на роботу вашої організації.

Відгуки - дуже сильний інструмент і мотивують людей довіритися компанії. Адже це і є соціальне доказ, що вам можна довіряти.

6. Якісний фотоконтентом. Фотографії в блозі і в групах соцмереж повинні бути релевантними заявленої теми. А також стежте за тим, щоб фотографії зображували ваших потенційних покупців. Не варто викладати глянцеві фотографії щасливих людей або напівоголених дівчат. Краще підібрати найбільш підходящі для вашої ЦА зображення.

7. Юзабіліті сайту і Лендінзі. Задаєте питання «Як поліпшити інтернет маркетинг?». Подивіться уважно на свій сайт і Лендінзі, які ви показуєте клієнтам.

Чи достатньо зручні вони для перегляду і вивчення інформації? Чи легко люди можуть зрозуміти, чим займається ваша компанія і як швидко вони можуть зорієнтуватися в інформації на сайті? Як легко можна знайти каталог товарів і контакти для зв'язку? Якщо якийсь пункт викликає сумніви, то подумайте, як можна поліпшити його.

Клієнту має подобатися на сайті. Тому подумайте над дизайном, шрифтами, використанням кольорів. І, звичайно, не варто забувати про мобільну версію сайту, яка сьогодні як ніколи актуальна.

Люди все більше використовують мобільні пристрої для виходу в інтернет, тому юзабіліті на мобільному сайті повинно бути так само враховано, а інформація відображатися коректно.

8
8. Відмовтеся від «дешевих» способів захопити увагу клієнта. Банери і спливаючі невчасно вікна на сайті дратують користувачів. З таких сайтів хочеться піти. Тому не дратуйте своїх відвідувачів. Сьогодні в моді мінімалізм, а не миготливі різношерсті банери.

9. Покажіть результати вашої роботи. Вся ваша контент-маркетингова стратегія повинна бути розрахована на те, щоб люди вам вірили. Але для цього у вас повинен бути дійсно крутий продукт. Якщо це так, то вам слід постійно поповнювати свої матеріали реальними доказами результатів від застосування ваших продуктів і демонструвати своїм клієнтам.

10. Своєчасне інформуйте співробітників. Ефективність інтернет маркетингу залежить від багатьох показників. Але вся робота в компанії повинна бути спрямована на загальний результат. У разі впровадження будь-яких змін в компанію, про це повинні знати всі співробітники - менеджери з продажу, маркетологи, співробітники відділу контент-маркетингу.

Оцінка ефективності інтернет-маркетингу здійснюється за допомогою збору аналітичних даних. Щоб не перебувати немов у кімнаті з вимкненим світлом, вам потрібно включити цей світ і бачити динаміку зростання відвідувань блогу, звідки приходить трафік, як працює реклама, які майданчики найбільш ефективні. Тому ведіть KPI кожного відділу і збирайте дані в Яндекс.Метрика та Google.Analytics.

_______________________________________________________________________________
Хочете дізнатися, як організувати роботу відділу продажів, щоб вся команда працювала злагоджено на загальний результат?

Тоді читайте прямо зараз в статті "10 порад щодо поліпшення роботи відділу продажів".

Сподобалася стаття? Ставте «Лайк»!

Хочете покращити ваші показники в бізнесі?
А що конкретно потрібно зробити, щоб викликати довіру своїх потенційних клієнтів?
Задаєте питання «Як поліпшити інтернет маркетинг?
Чи достатньо зручні вони для перегляду і вивчення інформації?
Чи легко люди можуть зрозуміти, чим займається ваша компанія і як швидко вони можуть зорієнтуватися в інформації на сайті?
Як легко можна знайти каталог товарів і контакти для зв'язку?
Хочете дізнатися, як організувати роботу відділу продажів, щоб вся команда працювала злагоджено на загальний результат?
Сподобалася стаття?