Донецкий техникум промышленной автоматики

10 кращих антивірусів для Android за версією AV-Test

 1. AhnLab V3 Mobile Security
 2. Antiy AVL
 3. Bitdefender Mobile Security
 4. CM Security Master
 5. G Data Internet Security
 6. Kaspersky Internet Security
 7. McAfee Mobile Security
 8. Norton Mobile Security
 9. Tencent WeSecure
 10. Trend Micro Mobile Security
 11. Безпека пристроїв Android

Даний рейтинг включає 10 кращих мобільних антивірусів для Android за результатами комплексного випробування AV-Test. Тестування проходило у вересні 2017 року і включало 21 антивірус для Android

Тестування проходило у вересні 2017 року і включало 21 антивірус для Android

Кожен з перелічених нижче продуктів отримав максимальні бали за захист і зручність використання. Антивіруси відсортовані в алфавітному порядку.

Антивіруси відсортовані в алфавітному порядку

AhnLab V3 Mobile Security

AhnLab V3 Mobile Security виявив 99,8 відсотків новітніх загроз для Android в режимі реального часу, що помітно вище середнього показника по індустрії в 95,7 відсотків. Антивірус виявив всі відомі шкідливі програми віком більше 4 тижнів, хоча середній показник дорівнює 98,4 відсоткам.

Додаток захисту дбайливо споживає заряд батареї пристрою і не викликає проблем з продуктивністю. Антивірус не видав жодного хибного спрацювання на надійні додатки з Google Play і сторонніх майданчиків.

Вбудовані функції веб-захисту допомагають запобігати відвідування шахрайських сайтів і сайтів з шкідливими програмами. Однак, деякі функцій захисту від крадіжки в AhnLab відсутні, наприклад, віддалене стирання всіх даних. Серед компонентів, що не оцінювалися AV-Test можна виділити блокування додатків і радник приватності.

Antiy AVL

Завантажити безкоштовно

Антивірус відмінно впорався з виявленням нових зразків загроз в режимі реального часу і з блокуванням відомих зловредів. В обох випробуваннях продукт продемонстрував 100% -вий рівень виявлення. Antiy AVL отримав найвищі оцінки за невеликий вплив на продуктивність і автономність пристрою і невелике споживання даних. Продукт коректно обробив безпечні додатки з Google Play і сторонніх магазинів додатків.

AVL пропонує механізми захисту від фішингу та можливість блокувати виклики від невідомих номерів або номерів з чорного списку. Антивірус пропонує необхідні функції захисту від крадіжки, зокрема віддалене блокування, стирання даних і визначення місцезнаходження пристрою.

Bitdefender Mobile Security

Завантажити безкоштовно

Bitdefender Mobile Security виявив по 100% загроз в обох тестах на виявлення. Антивірус отримає високі оцінки за економне споживання заряду батареї і за мінімальний вплив на продуктивність пристрою. Крім того, рішення не видало жодного хибного спрацювання.

Для захисту від крадіжки Bitdefender Mobile Security пропонує віддалене блокування, стирання даних і визначення місцезнаходження пристрою. Продукт захищає від шкідливих і шахрайських сайтів, але позбавлений фільтра викликів і не підтримує всі типи шифрування. Серед додаткових функцій можна відзначити блокувальник додатків, захисник приватності і захист аккаунта.

CM Security Master

Завантажити безкоштовно

Cheetah Mobile Security Master виявив 100% в тестах. Високий бал за зручність використання є результатом дбайливого ставлення до заряду акумулятора і ресурсів пристрою. Антивірус помірно споживає трафік і не зловживає помилкові спрацьовування.

Cheetah підтримує віддалене блокування, видалення даних і визначення місця розташування. Серед інших функцій - блокування викликів, захист від фішингу та шкідливих сайтів, очищення приватності, power boost і захист Wi-Fi.

G Data Internet Security

Завантажити безкоштовно

G Data Internet Security пропонує більше функціональних можливостей, ніж конкуренти. Користувач може віддалено блокувати, прати дані і визначати локацію загубленого пристрою, налаштовувати фільтрацію дзвінків і СМС-повідомлень. G Data Internet Security має вбудовану систему батьківського контролю і компонент шифрування. Проте, продукт не підтримує збереження персональних даних на SD карті або в хмарному сховищі.

Антивірус виявив 99,8 відсотків новітніх загроз і 100 відсотків відомих шкідливих програм віком більше 4 тижнів. Відмінний результат за зручність використання отриманий за мінімальний вплив на автономність, продуктивність і споживання трафіку. Продукт коректно обробив безпечні додатки з Google Play і сторонніх магазинів додатків.

Kaspersky Internet Security

Завантажити безкоштовно

Мобільний антивірус від "Лабораторії Касперського" виявив 99,8% новітніх загроз Android і 100 відсотків старих зразків. Продукт не чинив істотного впливу на батарею і продуктивність пристрою. Kaspersky Internet Security пропонує віддалене блокування, стирання даних і визначення локації пристрою, фільтрацію повідомлень, веб-захист і захист від фішингу. Серед додаткових функцій можна виділити захист приватності, антифішинговий захист тексту і блокувальник додатків.

McAfee Mobile Security

Завантажити безкоштовно

Антивірус McAfee Mobile Security виявив 99,9% нових шкідливих Android і 100 відсотків відомих зразків. Продукт отримав максимальний бал за зручність використання. Набір функцій багатий: функції захисту від крадіжки, блокування викликів, веб-захист і захист від фішингу. Передбачена можливість збереження персональних даних на SD карті або в хмарному просторі. Mobile Security не підтримує всі типи шифрування і фільтрацію СМС-повідомлень. Серед додаткових функцій - оптимізатор батареї і блокувальник додатків.

Norton Mobile Security

Завантажити безкоштовно

Norton Mobile Security - повнофункціональний антивірус для Android з функціями захисту від крадіжки, блокуванням викликів, веб-захистом, захистом від фішингу та можливістю збереження персональних даних на SD карті або в хмарному просторі. Додатково антивірус пропонує радник додатків і контроль конфіденційності. Norton Mobile Security виявив всі загрози в обох тестах на виявлення. Продуктивність була першокласної, а вплив на батарею - мінімальним.

Tencent WeSecure

Tencent WeSecure не пропонує будь-які функції захисту від крадіжки, але включає фільтр виклик, веб-захист, захист від фішингу та можливість збереження персональних даних на SD карті або в хмарному просторі. Tencent WeSecure виявив 99,9% новітніх загроз Android і 100 відсотків старих зразків, а також отримав максимальний бал за зручність використання.

Trend Micro Mobile Security

Завантажити безкоштовно

Trend Micro Mobile Security включає всі очікувані функції мобільного антивіруса: захист від крадіжки, блокування викликів, фільтрацію повідомлень, веб-захист, захист від фішингу та навіть батьківський контроль. Також тут ви знайдете сканер приватності, захист месенджерів і мережевий захист. Додаток виявило 100% тестових загроз в обох випробуваннях, економно витрачала заряд акумулятора і дбайливо поставився до системних ресурсів.

Безпека пристроїв Android

Безпека пристроїв Android

Дослідження лабораторії AV-Test показують, що кількість шкідливих програм для Android з кожним роком збільшується. Якщо в 2014 році було зареєстровано 326 мільйонів мобільних загроз для Android, то в наступному році - вже понад 470 мільйонів. У 2016 році лабораторія AV-Test виявила майже 597,5 млн. Зразків - це майже в два рази більше, ніж два роки тому.

Якщо тенденція продовжиться, то до 2019 року кожна третя загроза буде мобільною. На даний момент тільки 7,5% загальної кількості загроз є мобільними. Хоча пристрої iOS не захищені від шкідливих програм, основним ризику піддаються саме пристрої Android через їх велику поширеність.

Тим часом шкідливі програми для Android стають більш складними. Так, наприклад, програма-вимагач DoubleLocker, виявлена ​​ESET, може навіть змінювати PIN-код пристрою, блокуючи доступ до пристрою для власника.

З позитивного боку, захист Android теж вдосконалюється. Це означає, що створюються все нові і нові бар'єри для кіберзлочинців, які вони повинні подолати, щоб успішно провести свою кампанію.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?