Донецкий техникум промышленной автоматики

10 прийомів колишнього агента ФБР, щоб стати привабливим на 200%

 1. 10. Почніть з нахилів голови в бік
 2. 9. Розвивайте міміку, грайте бровами
 3. 8. Навчіться посміхатися очима, тільки без оскал
 4. 7. Забудьте слово «будь ласка»
 5. 6. Переходьте на шепіт, співчуває без приводу
 6. 5. Нехай люди самі собі роблять компліменти
 7. 4. Помиляйтеся прямо на очах співрозмовника
 8. 3. Доглядайте за посудом, коли проводите час разом
 9. 2. Слідкуйте за губами співрозмовника, навчитеся змінювати колір очей
 10. 1. Якщо не все йде гладко, згадайте про кіно
 11. Інші сигнали і тактики, які дозволять завоювати симпатію і довіру

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Справжня краса не залежить від зовнішніх якостей, вона виходить з нашої поведінки. Агент ФБР Джек Шафер в книзі «Включаємо чарівність за методикою спецслужб» пише про виведеної їм формулою дружби і законах привабливості, які кожній людині гарантовано допоможуть налагодити відносини і увійти в довіру до співрозмовника. Його методи вже 20 років з успіхом використовуються американськими спецслужбами, а з недавніх пір стали надбанням громадськості.

AdMe.ru вибрав найпростіші, але дієві техніки з опублікованої книги, які напевно не раз виручать вас на роботі і в особистому житті. В кінці статті наведено формулу дружби, розроблена спецагентом, яка наочно пояснює, на чому будуються відносини між людьми.

10. Почніть з нахилів голови в бік

Ви помічали, що жінки нахиляють голову в бік частіше за чоловіків? Схожий прийом чоловіки використовують в бізнесі: тримаються прямо, підкреслюючи домінування. При неформальному спілкуванні нахил голови в бік - це знак довіри: в тваринному світі яремну вену показують лише тим, кого вважають безпечним і симпатичним.

Відразливі сигнали: закочування очей з нахилом голови назад. Навіть якщо людина робить це в жарт, але часто, такий сигнал сприймається вороже.

9. Розвивайте міміку, грайте бровами

Люди підкидають брови при зустрічі, показуючи, що не мають наміру проявляти агресію. Наш мозок розпізнає цей сигнал з відстані до 2 метрів і сприймає таку людину як приємного в спілкуванні. Якщо вам подобається незнайома людина, подайте швидкий сигнал бровами на відстані.

Відразливі сигнали: довгий зоровий контакт при грі бровами, насуплені брови, похмурий або оцінює погляд.

8. Навчіться посміхатися очима, тільки без оскал

Коли мозок розпізнає щиру посмішку, то змушує посміхнутися у відповідь і запускає вироблення ендорфінів, щоб відчути трохи більше радості. Приємний досвід підштовхує людину до продовження спілкування: ми прагнемо частіше бути там, де відчуваємо себе добре.

При справжньою посмішці навколо очей з'являються дрібні зморшки, вилиці і куточки рота рухаються вгору. Підробити таку посмішку непросто: доведеться думати про щось смішне і приємне.

Відразливі сигнали: холодний пильний погляд і натягнута усмішка, посмішка з оскалом.

7. Забудьте слово «будь ласка»

Ніколи не відповідайте словом «будь ласка» на знак подяки за послугу, надану іншій людині. Скажіть: «Думаю, на моєму місці ви зробили б для мене те ж саме». Такий вислів пробуджує почуття взаємності: людина відчуває бажання щось зробити для вас у відповідь, щоб віддячити.

Не соромтеся просити людини про невеликому послугу: дати пораду, допомогти вибрати щось, на час поділитися книгою. Ми любимо відчувати себе значущими в очах інших, це підвищує самооцінку. Зізнайтеся, приємно бути в суспільстві людини, який вами захоплюється.

6. Переходьте на шепіт, співчуває без приводу

Щоб попередити незручні паузи посеред розмови, використовуйте легке співчутливе висловлювання, пов'язане з останньою фразою співрозмовника. Це досить простий спосіб для продовження розмови і створення невимушеної атмосфери.

Шепіт сприймається як інтимна форма спілкування. Спробуйте зрідка говорити пошепки співрозмовнику окремі фрази, трохи нахиляючись в його сторону, - так, ніби діліться таємницею. Людина інстинктивно нахилиться до вас, щоб краще чути. Незначне порушення особистого простору і відчуття того, що з вами поділилися сокровенним, зближують.

Відразливі сигнали: гучна мова, віддалення назад або відхилення до спинки стільця.

5. Нехай люди самі собі роблять компліменти

Кращий спосіб зробити комплімент - спонукати людину самого похвалити себе. Під час розмови підштовхніть співрозмовника розповісти про свої досягнення або достоїнства, потім продемонструйте здивування: «Ви дійсно зробили це самі? Як вам вдається справлятися з цим? »Подібні питання спонукають людину самому собі зробити комплімент.

Спробуйте зробити комплімент від третьої особи: скажіть, що ваш спільний знайомий зазначив відмінне почуття гумору вашого співрозмовника або хвалив його працьовитість.

Відразливі сигнали: комплімент часто розцінюють як лестощі, особливо якщо він стосується не досягнень або достоїнств людини, а зовнішності або вроджених здібностей. Люди люблять, коли в них помічають те, що далося нелегким шляхом.

4. Помиляйтеся прямо на очах співрозмовника

Помиляйтеся прямо на очах співрозмовника

Зробіть навмисно помилку під час розмови, щоб співрозмовник зауважив її. Смутітесь і дайте поправити вас. Співрозмовник відчує себе впевненіше, усвідомивши, що ви теж людина і з розумінням поставитеся до його можливої ​​недолугості. Спрацьовує закон подібності: чим більше у вас спільного, тим частіше ви спілкуєтеся і ближче стаєте.

3. Доглядайте за посудом, коли проводите час разом

70% важливої ​​інформації люди повідомляють один одному під час їжі. Їх жести в цей момент відображають емоції, почуття і симпатії. Якщо співрозмовник ставить чашку так, немов споруджує стіну, це говорить про бажання збільшити дистанцію. Роль чашки може виконувати ваза з квітами або підставка для реклами. Згадайте: з друзями ви сідаєте за стіл і відразу ж забираєте все зайве в сторону, щоб створити відкритий простір для спілкування.

Загальна тарілка - це своєрідний тест дружби: запитайте, чи можна спробувати щось з їжі на тарілці вашого супутника. Не кожен погодиться ділити їжу, але ця незначна нахабство допомагає стати ближче. Поділяючи з людиною їжу, ми розглядаємо його як друга.

2. Слідкуйте за губами співрозмовника, навчитеся змінювати колір очей

Людина, що стосується губ пальцями або предметами, соромиться. Це станеться, якщо поставити незручне питання або торкнутися теми, від якої співрозмовник захоче піти. Слідкуйте за цими жестами, щоб вчасно зреагувати і скорегувати власну поведінку.

Навчіться подавати правильні сигнали зіницями. Нашому мозку подобаються збільшені зіниці співрозмовника: це ознака симпатії та інтересу. Хочете сподобатися людині? Запросіть на вечерю в місце з приглушеним світлом або подивіться на нього расфокусированним поглядом: зіниці розширяться, очі будуть здаватися темніше, майже чорними, зробивши погляд особливо привабливим.

Протилежна реакція: прищулений погляд, стиснуті губи, показною позіхання, зморщений ніс.

1. Якщо не все йде гладко, згадайте про кіно

Це явище називають законом кам'янистій дороги. Трапляється, що люди сподобалися один одному лише після низки перешкод і протиріч, але ці відносини часто міцніше тих, які складаються з самого початку мирно і без конфліктів. Цей феномен став популярним кінокліше: спочатку герої ворогують, але поступово пізнають один одного краще і стають кращими друзями або коханими.

Інші сигнали і тактики, які дозволять завоювати симпатію і довіру

 • Легке випадковий дотик: зачепіть співрозмовника ненавмисно ліктем, доторкніться до спини, зробіть вигляд, що змахує щось з плеча.
 • Використовуйте емоційні жести: трохи кивайте головою, слухаючи довгий монолог співрозмовника, немов погоджуєтеся з кожним словом.
 • Будьте відверті як ніколи: розкажіть про власні слабості, заповітні мрії, таємних думках або просто випадки з життя. Це підвищить вашу привабливість в очах співрозмовника.
 • Демонструйте холодність або недоступність. Але лише іноді. Це порушить цікавість і підігріє інтерес людини до вашої персони.
 • Покажіть, що зліплені з одного тіста: ви знаєте, що ідеальна команда - це люди, у яких максимум спільних інтересів і схожі долі?

Формула дружби, розроблена агентом ФБР

Формула дружби, розроблена агентом ФБР

У цій формулі відображаються основні параметри, необхідні для міцних довірчих і дружніх відносин між двома людьми. Це спрацює, якщо вам потрібно подружитися з бізнес-партнером, новим начальником або стати ближче з людиною, в якого ви закохані.

 • Близькість - це психологічна дистанція між людьми. Головна умова для виникнення близькості - відчуття комфорту і безпеки при спілкуванні. Дозвольте собі іноді порушувати особистий простір людини, даючи можливість йому вирішувати, як і коли вам варто бути ближче.
 • Частота - це кількість контактів і взаємодій, які ви робите з іншою людиною за одиницю часу. Чим більше часу ви проводите разом, тим більше у вас загального і тим більший вплив ви надаєте на думки і вчинки один одного.
 • Тривалість обернено пропорційна частоті. Якщо ви часто разом, то зустрічі поступово стають коротшими або рідше. Навпаки, якщо ви зустрічаєтеся рідко, то тривалість і значущість кожної зустрічі значно зростає: ви буквально ловите кожне слово співрозмовника і не витрачаєте час на дурниці. Чергуйте тривалість, але дотримуйтесь частоту.
 • Інтенсивність - це здатність задовольнити потреби іншої людини через вербальне або невербальне поведінка. Зверніть увагу, наскільки цей показник важливий. Він відображає те, чи отримуєте ви задоволення від спільного проведення часу. І тут важливу роль відіграє спільність інтересів і бажань.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Під час розмови підштовхніть співрозмовника розповісти про свої досягнення або достоїнства, потім продемонструйте здивування: «Ви дійсно зробили це самі?
Як вам вдається справлятися з цим?
Хочете сподобатися людині?